Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Temat: W jaki sposób rozmawiacie z innymi o Alfach

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar taif
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    156
    Postów
    97

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się wypowiedź Adama i zgodzę się z nią w 100 % .
    Postaram się zapamiętać niektóre myśli i wykorzystać je w rozmowach z co bardziej wścipskimi.
    Szczególnie przypadł mi do gustu punkt 2
    Pozdrawiam.

  2. #12
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Na początku delikatnie,a potem za kark i do ziemi. :mrgreen:

  3. #13
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Dawno nie pisałem ale już melduje się Cóż moje CC u nowego właściciela właśnie zostało sprzedane 3 tygodnie temu z żalem żegnałem autko jak już odjeżdżało z giełdy beze mnie .
    Do domku wróciłem PKS-em . Teraz wszyscy dookoła pytają co teraz kupuję , czym teraz zamierzam jeździć powiedziałem że Alfą . Wszyscy każą mi się pukać w łeb i że samochód włoski ,,to nie samochód" . Pytam to może skoda fabia ( wynalazek dla emerytów) albo seat altea to prawdziwy samochód . Mówią że nie ale alfy nie kupiliby nigdy . Załamac się można .

  4. #14
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    jak ktos ze mna wchodzi z niepotrzebne dyskusje o AR to wystarcza powiedziec o rozwiazaniach techniczych powszechnie wykorzystywanych w AR (dawno temu też - np. transaxle) i to wystarcza..

    czasem wystarcza sam dźwięk boxera 1.4 ... :twisted:
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  5. #15
    ViP Rowerzysta Avatar piotr_alex
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Ciechanów/NDM
    Auto
    Crosswagon 2005r & 159 1.9JTD 16V 2008r
    Postów
    385

    Domyślnie

    Przede wszystkim Alfa nigdy nie będzie nudna, czasem przysporzy nas o ból głowy albo zły humor ale będą też dni kiedy będzie zachwycać, zadziwiać i dawać dużo przyjemności z jazdy, zawsze będziesz się za nią oglądał jak za piękną dziewczyną. I taka jest właśnie różnica.

  6. #16
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    hehe ja jeszcze dodam ze jak pojechalem do rodziny do wujka pod Gorzowem zobaczyc pare Alf na sprzedaz, to wszyscy odradzali mi kupno AR. Ale jak po paru dniach (i po obejrzeniu paru Alf) wyjezdzalem, to moj wujek juz deklarowal ze nastepny samochod to AR

  7. #17
    Skandahl
    Gość

    Domyślnie

    Co prawda to prawda. 75% moich znajomych jest zachwyconych moją 164-ką i ogólnie marką AR.
    Pozostałe 25% jest po prostu zazdrosna że ich nie stać na taką zabawkę i ciągle dowcipkują na temat mojego auta, proponuje im wtedy przejażdżkę. Ubaw mam nie z tej ziemi gdy patrzę na minę delikwenta wchodząc w zakręt z dość dużą prędkością (uważam się za dobrego kierowcę - oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku ) Na koniec pytam jak było i czy swoim "super" samochodem zrobiłby to samo - zgadnijcie jaka jest odpowiedź

    Radocha z jazdy jest niesamowita, a jeździłem już wieloma innymi markami w różnych odmianach i żaden się nie umywa do AF. Chciałbym się jeszcze przejechać GTV-em z mocnym silnikiem bo jeszcze nawet w nim nie siedziałem

    Od kiedy zmieniłem opony to nigdy mnie nie zawiodła. Zawieszenie jest rewelacyjne. Tylko szkoda że takie awaryjne

    Kiedyś usłyszałem że jestem idiotą bo kupiłem Alfę. Trudno. Smutne Tak czy tak każdemu przechodzą dreszcze gdy słyszy dźwięk V6-ki. :mrgreen:

  8. #18
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    a ja nie rozmawiam. Wiekszosc jes tzachwycona, ale rozsadek nie pozwala im podjac meskiej decyzji.A tych nieprzekonanych - i tak nie przekonam.

  9. #19
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Ja czesto slysze ze Alfa to super fajny samochod ale nigdy by go nie kupili, pytam czemu to slysze ze to sie psuje ze niemieckie to brzydsze ale bardziej niezawodne. Najciezej jest przetlumaczyc ze w Alfie sa niemieckie podzespoly i to wlasnie one robia najwiecej balaganu (np. przeplywomierz). A przeciez sami wiemy ze kazda Alfa bedzie jezdzila bezproblemowo jezeli bedzie utrzymywana w nalezytym stanie. Ogolnie lubie gadac na temat swojego auta, nawet slyszac slowa krytyki.

  10. #20
    Piotr_Z
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam uwielbiam rozmawiać z ludźmi krytykującymi AR. Staram się przedstawiać argumenty i popierać je przykładami z własnego doświadczenia użytkowania AR 164 z 2.0 TS a teraz V6. Często pojawia się na moich ustach uśmiech politowania gdy widzę "pancerwagona" na awaryjnych na poboczu
    Jeśli chodzi o udowadnianie na drodze wyższości AR nad innymi, chyba już wyrosłem, po tym jak przytarłem nosa Mercedesowi Compresorowi w wersji 3 drzwiowej na odcinku od świateł do świateł. Zdziwienie faceta i jego wyraz twarzy mówiły jedno:

    " Jak to możliwe ??? :shock: :shock: :shock: "

    Twardogłowych, przekonać sie nie da i nie staram sie nawet, szkoda czasu i zachodu, wolę wsiąść w moją czarna perłę z żonka i pomknąć na krótka przejażdżkę

Podobne wątki

  1. Jaki sposób na wloty powietrza w zimie?
    Utworzone przez 0ki w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 15:47
  2. [145] 1.9 JTD wymiana silnika w garażu - jaki sposób?
    Utworzone przez diretisima w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 15:04
  3. W jaki sposób myjecie Alfe.
    Utworzone przez Lesio w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 08:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory