Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: W jaki sposób rozmawiacie z innymi o Alfach

  1. #61
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar AlfaFAN
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    Fiat Tempra 1.6&2.0... mam nadzieję, że wkrótce Alfa Romeo...
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Milano_155
    np. "zboczona" tablica z przodu w 156
    wyglada slicznie :mrgreen:
    bardzo mi sie podoba to rowiazanie .
    Na temat Alf z uzytkownikami niemieckich aut-NIEMA CO TRACIC CZASU I ROZMAWIAC :|
    W domu kiedys oznajmilem-kupie Alfe :!: Rodzicom sie bardzo spodobala, ale zaraz znalezli sie wujkowie, i inni "znawcy" twierdzacy, ze sie psuje itp, itd :wink: Wiec lepiej nic nie mowic tylko zrobic jak sie uwaza samemu :wink:
    Mam tempre i co??Fiat, ~190 tys km, 1.6 zagazowane na dodatek ;// , ale zawsze wsiadam i jade 8) Mialem kilka awari, ale to nic szczegolnego i laczny koszt przez ponad rok nie przekroczyl 2000zl :wink:
    U znajomego w VW bora(auto jeszcze na gwarancji) poszla skrzynia, u mnie w temprze poszla po znacznie dluzszym okresie... :wink:
    Kolejnym autem napewno bedzie wloch/wloszka :mrgreen:
    To jeszcze bedzie zalezalo od pieniedzy jakimi bede dysponowal...najchetniej bym kupil 156 2.5V6 :mrgreen: , ale to jeszcze sie zobaczy...najwyzej bedzie Fiat Bravo , bo tez bardzo mi sie podoba i jest tanszy w zakupie/utrzymaniu(glownie chodzi o to, ze Bravo bylo by 1.9JTD :wink: )
    "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie..." - Bruce Lee

  2. #62
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    Ja zawsze jak słyszę uwagi, typu że Alfa zawodna, psuje się, części drogie to pytam rozmówce czy jego auto jest kompletnie bezawaryjne i czy części kupuje za grosze. Ja też długo zastanawiałem się zanim kupiłem pierwszą Alfę, ale teraz wiem, że dobrze zrobiłem. Dla porównania mój kupił rok temu seata toledo 1.9 tdi bo zawsze mówił, że tylko niemieckie są dobre a seat to prawie vw. Teraz po roku eksploatacji raczej by nie kupił drugi raz tego auta, dlaczego? Bo auto jest drogie w zakupie, drogie w eksploatacji(czesci droższe niż do AR) a psuje się jak każde inne. Przez ostatni rok miał kilka awarii, które słono go kosztowały. Teraz sam mówi, że mógł sobie kupić Alfę. Widzę, że czasem mi zazdrości mojej, a dlaczego- bo moja ma styl i klasę.

  3. #63
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał Milano_155
    Moja dziewczyna dzieki mnie zlapala troche bakcyla i chodzac po ulicy zwraca uwage na kazda Alfe,
    Moja Kasia tez zaczela bardziej sie interesowac AR mimo ze wczesniej byl to dla niej samochod jak kazdy inny.Oczywiscie ja zmienilem to myslenie kladac jej do glowy to co my milosnicy marki wiemy najlepiej

  4. #64
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar AlfaFAN
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Pińczów
    Auto
    Fiat Tempra 1.6&2.0... mam nadzieję, że wkrótce Alfa Romeo...
    Postów
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz A.
    AR mimo ze wczesniej byl to dla niej samochod jak kazdy inny
    a dla mnie to wyjatkowy samochod.W mojej malej miescinie zobaczyc AR to zadkie zjawisko Bo samych VW,oplow,BMW w 2minuty moge naliczyc 20-scia
    "Nie boje się kogoś kto trenował 10000 kopnięć, boje się tego kto 10000 razy trenował jedno kopnięcie..." - Bruce Lee

  5. #65
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Dołączył
    10 2006
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs
    Postów
    262

    Domyślnie

    Wczoraj mój tato miał taką sytuacje,gdy kupował butle z gazem do kuchenki podjechało koło niego jakieś BMW a w środku koleś z dziewczynami. Koleś wyszedł z auta, popatrzał na Alfunie nie widział żadnego oznaczenia i zapytał się co to za model. Po tej sytuacji widać że jednak kierowcy BMW potrafią czasem zainteresować sie Alfa Romeo. Na zakończenie dialogu kierownik bawarki miał okazje posłuchać jak brzmi dosyć szybko odjeżdżający boxer.

  6. #66
    Kulka
    Gość

    Domyślnie

    A ja częściej chyba niż o alfie rozmawiam Z ALFĄ :wink: W krew weszło mi witanie się z nią i gładzenie po kierownicy, kiedy droga pod nią brukowana, a ona trzeszczy, że nie za bardzo jej się to podoba, czasem też muszę zdecydowanie powiedzeć... k....., nie rób mi tego!!! Nie teraz!!! Z reguły pomaga :mrgreen: . No i mówię o niej ...Alfa, a nie jak kiedyś... samochód

  7. #67
    Użytkownik Romeo Avatar gonzo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Fiat Tipo SW 1.4 T-jet
    Postów
    2,004

    Domyślnie

    jade ostatnio z dziewczyna przez katowice (Aleja Korfatego, przed skrzyzowaniem na Oblatow od strony Siemianowic) i widze stoi czarna Alfa 33, pozdrowienia dla wlasciciela bardzo ladna niunia
    patrze, a Karolina wyrazie spojrzala na czarna 33 i nie odrywala od niej wzroku dluzsza chwile :mrgreen:
    pytam sie co tam widzialas?? :mrgreen:
    a ona ze nic i sie smieje :mrgreen:

    nie powiedziala ze zobaczyla alfe bo jest troszke na mnie zla... ostatnio ciagle tylko o alfach gadam :wink:

    pewnie nie jeden facet nie wiedzial by, ze to byla alfa, a Karolina wie :mrgreen:
    Jest Fiat Tipo SW Lounge 1.4 t-jet
    Była 166 FL 2.4 JTD R5 10v Black Metallescente
    Była 145 1.4 TS Edizione Sportiva

Podobne wątki

  1. Jaki sposób na wloty powietrza w zimie?
    Utworzone przez 0ki w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 15:47
  2. [145] 1.9 JTD wymiana silnika w garażu - jaki sposób?
    Utworzone przez diretisima w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 15:04
  3. W jaki sposób myjecie Alfe.
    Utworzone przez Lesio w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 08:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory