Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Temat: Czy posiadam system Blue&Me?

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Mi pobrał automatycznie kontakty. Może faktycznie jest za stara, żeby wszystkie funkcje działały, jak wypowiem "pokaż wiadomość" odpowiada "brak multimediów" czy coś w tym stylu. Nazwy operatora też nie wyświetla tylko ----. Zobaczę jak zmienię telefon koło lutego na nowszy co będzie się działo.
    Wg tabelki to najlepiej wziąć jakiegoś Sony Ericsona, bo prawie wszystkie czytają.
    Ostatnio edytowane przez R.Y.D.Z.U ; 28-10-2010 o 11:13

  2. #22
    anczar
    Gość

    Domyślnie Czy można dolożyć Blu&Me?

    Witam. Mam AR 159 w listopada 2008 - wersja Distinctive. Czy istnieje możliwość dołączenia modułu Ble&Me do Connect Nav+?

  3. #23
    Użytkownik Embrion Avatar Szpagat
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    AR 159 SW 1.9JTDm 16V Distinctive
    Postów
    12

    Domyślnie

    Witam, od kilku dni jeżdżę 159 z 2006r. w wersji Distinctive, auto z rynku niemieckiego. Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią że powinna ona posiadać Blue&Me (przyciski na kierownicy, złącze USB w schowku, instrukcja obsługi Blue&Me w dokumentach jakie dostałem razem z autem po zakupie) jednak nie potrafię tego uruchomić, po wciśnięciu słuchawki w przyciskach na kierownicy nic się nie dzieje a z tego co wyczytałem powinno pokazać się menu. Od czego powinienem rozpocząć sprawdzanie czy opcja ta działa, i czy w ogóle ją posiadam?

  4. #24
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    alfa 159 8v 120km
    Postów
    171

    Domyślnie

    A wiecie co to za akcja że mam blue&me, przyciski w kierownicy. Wszytsko ładnie smiga - ale nie mam złacza USB w schowku. Auto bezwypadkowe jest

  5. #25
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa 159 8V 115 KM Progression
    Postów
    15

    Domyślnie

    Mam to samo,co prv87 - gdzie jest usb?

  6. #26
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    alfa 159 8v 120km
    Postów
    171

    Domyślnie

    ktos pisał że przy zdemontowaniu radia jest tam gdzieś złącze usb, jak dzwoniłem do ASO w sprawie aktualizacji softu to typ sie upierał że nie ma tam, coś mówił że gdzies ew. przy podłokietniku może być. Ale generalnie mówił że nie spotkał sie z tym jeszcze. Chociaż w tych aso czasami to tacy "spece" pracują że chyba nie ma co sie na tym opierać zbytnio

  7. #27
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Przy module jest złącze USB, w eLearnie jest opisówka jak zrobić aktualizację examinerem przez to złącze ale jak dzwoniłem pytać to ASO to i tak wykonują aktualizacje przez gniazdko w schowku

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    159
    Postów
    60

    Domyślnie

    Przepraszam, że tutaj piszę, ale nie znalazłem lepiej pasującego tematu.
    Moja alfa przestała czytać dane z pendrive. Po podłączeniu pendrive'a (tego samego, który 2 tygodnie temu działał) widać, że świeci się na nim dioda transferu danych, ale w radio jest ciągle komunikat "no source available". Stało się to po tym jak po zgaszeniu silnika uruchomiłem radio wciskając gałkę, wtedy działały tylko stacje radiowe (tak zawsze było). Byłem pewny, że po odpaleniu silnika wróci odtwarzanie z mp3 ale to się nie stało. Sprawdzałem na dwóch pendrive'ach, które działały wcześniej. Jeden 1GB drugi 16GB i to samo. Macie jakąś poradę?

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    Wyciągnij radio cd i pod radiem będzie moduł b&M , jeżeli będzie tzn ze jest b&M.(taka czarna skrzynka)
    Odnośnie usb złącza, odkręc klapke od filtra kabinowego i tam powinien byc kabel. Wystarczy odkręcić jedna śrubkę.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał damiann Zobacz post
    Przepraszam, że tutaj piszę, ale nie znalazłem lepiej pasującego tematu.
    Moja alfa przestała czytać dane z pendrive. Po podłączeniu pendrive'a (tego samego, który 2 tygodnie temu działał) widać, że świeci się na nim dioda transferu danych, ale w radio jest ciągle komunikat "no source available". Stało się to po tym jak po zgaszeniu silnika uruchomiłem radio wciskając gałkę, wtedy działały tylko stacje radiowe (tak zawsze było). Byłem pewny, że po odpaleniu silnika wróci odtwarzanie z mp3 ale to się nie stało. Sprawdzałem na dwóch pendrive'ach, które działały wcześniej. Jeden 1GB drugi 16GB i to samo. Macie jakąś poradę?
    Proponuje format pena 1GB fat32 i powinno pomóc, ustaw w menu autoplay on

  10. #30
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    159
    Postów
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    ustaw w menu autoplay on

    Podpowiedzcie jak do tego dojść, nie mogłem dziś znaleźć tej opcji.

Podobne wątki

  1. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  2. [159] Jak tanio doposażyć samochód w system Blue&ME?
    Utworzone przez anczar w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 23-09-2015, 19:27
  3. System Blue&Me - prośba o pomoc
    Utworzone przez andy1980 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-11-2011, 06:40
  4. Czy posiadam DSP?
    Utworzone przez Jarek` w dziale 166
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-06-2011, 19:27
  5. [159] Czy posiadam Blue&Me? Jak włączyć więcej opcji w Menu?
    Utworzone przez zychuNO1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 18:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory