Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: DEXX AUTO Części Allegro - uważać i szczerze nic od nich nie kupować!!!

  1. #41
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Generalnie mam zbyt mało wolnego czasu i jest dla mnie zbyt cenny żebym go marnowałem na takich pajaców.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  2. #42
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrzesiekK. Zobacz post
    Cienka.
    Tak myślałem. To nie moja.

    ---------- Post dodany o godzinie 22:29 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:28 ----------

    Cytat Napisał bocian Zobacz post

    jakiś jadzik ostatnio czuję

    Zdaje Ci się.
    Czasami tak mam po prostu

    Sorki za OT.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  3. #43
    Kabar
    Gość

    Domyślnie

    Miałem nawet coś tam kupić ze względu że są na miejscu i odbi&#243;r osobisty. Generalnie staram się kupować z odbiorem osobistym - dużo mniejsze ryzyko.

  4. #44
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    a kupiles przez allegro czy poza?
    jak przez allegro to mozesz probowac PROGRAM OCHRONY KUPUJACYCH
    Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy:

    • zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;
    • otrzymał towar, kt&#243;ry znacznie r&#243;żni się od opisanego w ofercie.

    W kwocie rekompensaty uwzględnimy r&#243;wnież koszt wysyłki towaru do 100 zł w przypadku, gdy:


    Rekompensata jest finansowana ze środk&#243;w Programu Ochrony Kupujących, dlatego ani Kupujący, ani Sprzedający nie ponoszą z tego tytułu żadnych koszt&#243;w!

    a w Waszym przypadku rozni sie od opisanego



    co do metod sprzedawcow
    niedawno zmienialem procek i szukalem uzywane w Rzeszowie znalalazlem sklep
    pytam czy jak bez allegro to czy taniej bedzie gosc ze NIE
    mowie ok to kupie na allegro ale jak nie bedzie mi dzialac to czy moge oddac on ze TAK
    trafilem na dziwnego sprzedawce mowie mu ze przyjade po procek gosc ze ok
    pojechalem a na drzwiach kartka ze w dniu dzisiejszym nieczynne
    dzwoniego do niego czemu nie powiedzial ze dzisaj zamkniete a on "pan nie mowil ze dzisaj przyjedzie" gdyby gosc byl ogarniety to by powiedzial "ale dzisaj nieczynne" juz wtedy pomyslalem ze moze byc wesolo
    na drugi dzien rano sie upewnilem ze na pewno czynne pojechalem kupic
    zamontowalem i nie dzialal to pojechalem mu oddac przyjal
    a potem dostalem wiadomosc na gg zebym mu dal pozytywa i ze on bedzie pisal do allegro o zwrot prowizji
    odpisalem mu ze czekam na maila z allegro

    minelo juz kilka tyg i cisza wiec chyba jednak odpuscil
    z 50zl to groszowa sprawa
    i sam byl sobie winny bo chcialem poza allegro w razie gdyby nie zadzialalo


    czesto ludzie maja rozne przygody ale daja pozytywy zeby nie dostac negatywa
    dlatego zalecane jest miec 2 konta jesli sie KUPUJE i SPRZEDAJE
    bo wtedy komentarze sa szczere i "inni potencjalni klienci nie natna sie"
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  5. #45
    Kabar
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co kojarzę to żeby skorzystać z POK musisz sprawę zgłosić na policję i dopiero z kwitkiem o zgłoszeniu udajesz się do allegro.

  6. #46
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Sam prowadzę sklep internetowy i znam trochę przepis&#243;w tej ustawy z 2002r o warunkach sprzedaży konsumenckiej. Zasadniczo zawierając umowę na odległość masz prawo w ciągu 10 dni od zawarcia umowy (data wystawienia faktury) zwr&#243;cić towar bez podania przyczyny, ale jest tu kilka istotnych rzeczy, kt&#243;re trzeba spełnić:
    -faktura wyłącznie na osobę fizyczna
    -towar musi być oryginalnie spakowany, zwr&#243;cony w stanie w jakim został zakupiony
    -wysyłasz na adres podany przez sprzedawcę i na własny koszt
    Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wytyczne, sprzedawca nie może odm&#243;wić przyjęcia towaru. Jeśli jednak nie spełniasz wymagań to możesz powołać się na następujące artykuły tej ustawy:
    Art. 4. 1. Sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową; w przypadku stwierdzenia niezgodności przed upływem sześciu miesięcy od wydania towaru domniemywa się, że istniała ona w chwili wydania.
    2. W przypadku indywidualnego uzgadniania właściwości towaru konsumpcyjnego domniemywa się, że jest on zgodny z umową, jeżeli odpowiada podanemu przez sprzedawcę opisowi lub ma cechy okazanej kupującemu pr&#243;bki albo wzoru, a także gdy nadaje się do celu określonego przez kupującego przy zawarciu umowy, chyba że sprzedawca zgłosił zastrzeżenia co do takiego przeznaczenia towaru.
    Art. 6. Za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową uważa się r&#243;wnież nieprawidłowość w jego zamontowaniu i uruchomieniu, jeżeli czynności te zostały wykonane w ramach umowy sprzedaży przez sprzedawcę lub przez osobę, za kt&#243;rą ponosi on odpowiedzialność, albo przez kupującego według instrukcji otrzymanej przy sprzedaży.
    Czyli wg tego co piszesz towar jest niezgodny z umową, nie jest zgodny z ustalonym ze sprzedawcą opisem, nie możesz go prawidłowo zamontować. T w zupełności wystarczy abyś zwr&#243;cił towar sprzedawcy.
    Powodzenia,
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  7. #47
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    moja babcia zamowila sobie hit zelazko parowe w mango
    przyslali i okazalo sie tak badziewne ze nie nadawalo sie do niczego
    zlozylem rezygnacje i odeslalem zelazko
    wpisalem ze maja mi zwrocic pieniadze za zelazko i milo sie zdziwilem gdy przyszedl przelew i zwrocili tez 25zl za wysylke
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  8. #48
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Chrzanu
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    156 1,9 JTD 8vFL 159 1.9JTD SW
    Postów
    258

    Domyślnie

    Właśnie dlatego ja kupuję części w Intercarsie, Auto Partnerze lub innej hurtowni. Czesci mam na miejscu (lub na drugi dzien), ze zwrotem lub wymianą nie ma problemu
    Bo samochód to nie wszystko

  9. #49
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Hm.. Ja kupowałem u niego 2 x chłodnicę. Wcześniej z 2 lata temu i teraz niedawno z jakies pół roku temu. Również części zamienne i nie narzekałem i nie narzekam. Zawsze wysyłka byla na czas i odpowiedzi na moje pytania również szybkie... Widocznie już się zmieniło jego nastawienie do sprzedaży...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 24-02-2016, 00:04
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-09-2013, 18:28
  3. 174 1.6 TS ALUFELGI z allegro LINK - co o nich myslicie?????????
    Utworzone przez Daniel Qoolik w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-03-2013, 20:27
  4. Instalacja LPG w Lodzi - Swietni Fachowcy - Szczerze Polecam
    Utworzone przez Muciek156SW w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory