Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Wymiana licznika a przebieg.

  1. #31
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krasusek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 v6 '98
    Postów
    92

    Domyślnie

    Trochę odkopie temat, ale mam problem podobny. Mam uszkodzony prędkościomierz. Pokazuję maksymalnie 110 km/godz, wcześniej też zaniża cały czas prędkość. Kupiłem używany na podmiankę (zwany dalej nowym), ale tu mam problem. Nie mam pojęcia jaki tam jest przebieg. Czy jak przełożę prędkościomierze to na nowym pokaże mi taki przebieg, który moje auto ma faktycznie przejechane, czy taki który był na aucie z którego prędkościomierz pochodzi? A jeśli pokaże nie prawidłowy to jest możliwość przełożenia tego 'komputerka', który pokazuje przebieg i temp ze starego do nowego, tak aby pokazywał odpowiedni przebieg, czy tylko pozostaję korekcja licznika? Od razu mówię, że zależy mi na orginalnym przebiegu, nie chcę zaniżonego, ani tym bardziej zawyżonego.
    Z tego tematu, niestety nie wyczytałem odpowiedzi na moje pytanie, chyba że ja nie rozumiem po prostu o czym się tu dokładnie mówi
    Dzięki z góry za pomoc!

  2. #32
    Użytkownik Znawca Avatar wiedzmaak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD M-Jet 16V------------------------ Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170 km
    Postów
    1,735

    Domyślnie

    Cytat Napisał krasusek Zobacz post
    Trochę odkopie temat, ale mam problem podobny. Mam uszkodzony prędkościomierz. Pokazuję maksymalnie 110 km/godz, wcześniej też zaniża cały czas prędkość. Kupiłem używany na podmiankę (zwany dalej nowym), ale tu mam problem. Nie mam pojęcia jaki tam jest przebieg. Czy jak przełożę prędkościomierze to na nowym pokaże mi taki przebieg, który moje auto ma faktycznie przejechane, czy taki który był na aucie z którego prędkościomierz pochodzi? A jeśli pokaże nie prawidłowy to jest możliwość przełożenia tego 'komputerka', który pokazuje przebieg i temp ze starego do nowego, tak aby pokazywał odpowiedni przebieg, czy tylko pozostaję korekcja licznika? Od razu mówię, że zależy mi na orginalnym przebiegu, nie chcę zaniżonego, ani tym bardziej zawyżonego.
    Z tego tematu, niestety nie wyczytałem odpowiedzi na moje pytanie, chyba że ja nie rozumiem po prostu o czym się tu dokładnie mówi
    Dzięki z góry za pomoc!
    Pokaże przebieg taki jaki był w aucie z którego pochodzą zegary. Jezeli będzie niższy to możesz go kopnąć do przodu za pomocą mesa. Jeżeli będzie wyzszy zostaje korekta przebiegu.

    Wysłane z mojego HTC 10 evo przy użyciu Tapatalka

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krasusek
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 v6 '98
    Postów
    92

    Domyślnie

    Hm, dzięki za odpowiedź! Oby był niższy i wtedy coś się podziała
    Ewentualnie jeśli ktoś miał doświadczenie z przełożeniem tego 'komputerka' to byłbym wdzięczny za odpowiedź

Podobne wątki

  1. Wymiana licznika AR GT 2006 na 2007
    Utworzone przez dejvid27 w dziale GT
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 20:01
  2. [GTV] Wymiana licznika
    Utworzone przez Slepecci w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-11-2014, 12:33
  3. Wymiana licznika pytanie
    Utworzone przez michal_evo1 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-09-2013, 15:49
  4. Przebieg licznika!!!
    Utworzone przez lokaczbmw w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-09-2012, 14:12
  5. Wymiana licznika w 147
    Utworzone przez badylija w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 23:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory