Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: [156] zderzaki cadamuro design gdzie kupic??

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar bastersebek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Krynica-Zdrój
    Auto
    156 2.0 T.S.
    Postów
    228

    Domyślnie [156] zderzaki cadamuro design gdzie kupic??

    jak w temacie che kupic zderzaki cadamuro do alfy 156 2.0 TS 2000r i nie wiem gdzie to w ogole zamowic a moze macie jakies kontakty??

    chodzi mi o cos takiego:
    http://www.google.pl/imgres?q=Bumper...1t:429,r:0,s:0

    http://www.google.pl/imgres?q=Bumper...t:429,r:5,s:35

    Sory za takie linkiP

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Ten drugi był na allegro( może i nawet jeszcze jest ) tyle,że laminat..Oryginał majątek kosztuje , chyba że dorwiesz używkę.... Osobiście ten przedłużony grill mi się nie podoba...no ale ..gust...Tył cadamuro niedawno na bazarze był...

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    Skontaktuj się z Mariuszem
    Tutaj są wszystkiego jego bodykity http://autods.net/
    Natomiast tutaj ceny dla Nas http://www.forum.alfaholicy.org/czes...dla_klubu.html

    << Like it!

    >2000
    o.O

  4. #4
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Ten drugi był na allegro( może i nawet jeszcze jest ) tyle,że laminat..Oryginał majątek kosztuje , chyba że dorwiesz używkę....
    ...oryginał też jest z laminatu i to wcale nie powala jakością ..a kosztuje chyba ze 2500zł ..zderzak z AutoDS jest dokładniej frezowany np. miejsca na halogeny.. Mocowania na halogeny też robimy już gotowe, że tylko przykręcić trzeba.. oryginał ma blaszki dołączone, które trzeba sobie jakość przynitować, a dla osoby bez doświadczenia to wcale nie jest łatwe.

    ..o produkcie z allegro się nie będę wypowiadał, ale lepiej nic nie zakładaj niż masz to coś kupić ..jest wykonane z tekiego byle G.. że zaeaz Ci się pokrzywi powierzchnia na słońcu i zamiast upiększyć auto, tylko je oszpecisz ..dodatkowo nie ma żadnych otworów na śruby, nie ma mocowań halogenów i dolnego dyfuzora.. no ale za 350zł, które chyba kosztuje to nie ma co się cudów spodziewać..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar Andy1970
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Płaza/Chrzanów/Małopolska
    Auto
    164 V6
    Postów
    696

    Domyślnie

    Polecam z czystym sumieniem Mariusza AutoDs. W ubiegłym roku kupiłem od niego pakiet (przedni, tylni, nakładki na progi). Jakość wykonania wysoka a 156 wygląda powalająco. Nie ma się co czarować - dużo lepiej niż seria.

  6. #6
    SEJBR
    Gość

    Domyślnie

    Polecam strone producenta www.cadamurodesign.it
    Wloski oryginalny produkt dedykowany do wloskiej Alfy.
    Cena adekwatna do jakosci i wyjatkowosci posiadania produktow tego tunera. Dziwi tylko jezdzacych szrotami / sie okazuje ze cena czesto wieksza od ich calej wartosci / bylych golfiarzy, wyznawcow kultu szpachli i siatexu, pozerow szpanujacych w swoich prawie cadamuro lookach
    Na rynku jest tez kilka innych konkretnych firm produkujacych ospojlerowanie do 156, proponuje sie za nimi rozejrzeć, zamiast czekac na uzywke czy kupowac podrobe.

  7. #7
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Nie miałeś w rękach oryginału lub nie masz pojęcia o czym piszesz.. Niestety cena cadamuro to cana dająca im możliwość dawania rabatów na poziomie 50% sklepom.. i dzięki temu kupujesz za dwukrotnie wyższą cenę niż sprzedaje to producent.. Nie mówię, że jakość jest niska, bo nie jest, ale też nie powala.. Mam kilka produktów Cadamuro, np. 2 czy 3 komplety progów dp 156 i mogę oddać free.. bo marnie pasują a pancerny surowiec nie pozwala ich dociągnąć.. jakieś zderzaki też się przewracają i produkty niby solidne, grubsze niż AutoDS, ale za to sztywne totalnie.. Surowce Cadamuro nie są lepsze od naszych, są gorsze, wystarczy w papiery popatrzeć.. także zanim się kolego wypowiesz w temacie o którym pojęcia nie masz, warto mieć troszkę się poduczyć.. Wiesz np. to, że jak kupujesz produkt Cadamuro, masz w dokumentach zapisane, by nie poddawać go temp. wyższej niż 40 st. C ? AutoDS używa surowców, które zachowują stabilność do 65 st.C a jeśli elementy są naważone na wyższe temperatury (maski), używane są żywice z gwarantowaną stabilnością do 95st. C. Suche fakty kolego..

    Poza obrażaniem forumowiczów nic mądrego nie napisałeś.. hahaha..
    Ostatnio edytowane przez Mariusz AutoDS ; 21-03-2012 o 22:30
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  8. #8
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2001 115KM cosmo blue
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Mam kilka produktów Cadamuro, np. 2 czy 3 komplety progów dp 156 i mogę oddać free.. bo marnie pasują a pancerny surowiec nie pozwala ich dociągnąć..
    z checia przygarne

  9. #9
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Poszukam tego, muszą być gdzieś w drugim magazynie.. bo to kilka lat temu wpadło w moje ręce.. i nie za bardzo wiedziałem co z tym zrobić.. na fotkach widać problem.. ten sterczący róg w tak twardym produkcie nie ma mozliwości dociągnąć.. a nawet jakby to klej raczej tego nie utrzyma.. hmm.. choć zawsze można wkrętem przykręcić do błotnika..

    To cudne Cadamuro zamiast wyfrezować wlocik przy przednim błotniku.. ograniczyło się do narysowania go ołówkiem.. Nie mam pomysłu jak taki pierwszy lepszy Kowalski ma to sobie wystrugać bez odpowiednich narzędzi..

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie076.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	62.9 KB
ID:	50724Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie073.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	75.5 KB
ID:	50725Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie074.jpg
Wyświetleń:	521
Rozmiar:	66.9 KB
ID:	50726
    Ostatnio edytowane przez Mariusz AutoDS ; 21-03-2012 o 23:08
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  10. #10
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    No tak.. jeśli to są ludzie z taką klasą jak twoja.. to wybacz.. Nie zniżę się do Twojego poziomu.. Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział.. "Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

    p.s. ..a w kwestii informacji, w tym "oryginalnym Zenderze" już nikt nie pracuje, bo wycofali się z tuningu ..no i Zender-look to nie Zender, ..ups przeoczyłeś ? ..nikt tu się nie podszywa pod tę firmę. Nic praktycznie z tych bredni co napisałeś, że ja myślę czy uważam, nie jest prawdą.. więc będę wdzięczny jeśli będziesz wyrażał swoje zdanie.. Nic nikomu nie zabraniam i nie wciskam.. a wszystko co napisałem opieram na wieloletnim doświadczeniu.
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

Podobne wątki

  1. [159] Naklejka "Design Giugiaro" na błotnik- gdzie przykleić?
    Utworzone przez juhass w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 08:37
  2. Q2. Gdzie kupic?
    Utworzone przez wasyl w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 19:53
  3. Gdzie mozna kupic kupic kluczyk scyzoryk do 156
    Utworzone przez alanwroc w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-11-2007, 16:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory