Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: wózek kontra bagażnik

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie wózek kontra bagażnik

    witam kolegów i koleżanki

    Mam mały problem z moim bagałażnikiem, a w szczególności chodzi mi o rozmiar przestrzeni ładunkowej Jak kupowałem mojego alfonsa to pomyślałem sobie...będzie rodzinka to wezmę 147 w 5d, ale jakoś nie wziąłem pod uwagę bagałaża i rozmiarów wozów "drabiniastych" 3w1... i tu moje pytanie do wtajemniczonych...Jaki wózek dziecięcy 3w1 z pompowanymi kołami mieści się w naszych przestrzeniach ładunkowych?? Nie chcę oznajmić swojej lubej, żeby zapoznała się z rozkładem komunikacji miejskiej Nie chcę zamieniać na SW czy na 156, 159 sedan bo nie dam rady patrzeć jak odjeżdża moje 1 dziecko

    P.S.
    Znalazłem podobny temat na 156 ale interesują mnie 147 5d, jeśli był taki temat a ja nierozgarnięty nie dopatrzyłem to proszę o linka a moderatora o zamknięcie topica.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Powiem Ci tak. Do 147 3d przed liftem zmieściłem wózek złożony i położony na boku. Gdy wyciągniesz z niego kółka to zajmie Ci naprawdę niewiele miejsca. Jechałem tak w 4 osoby z PL do NL (1200km) z bagażem na 3 osób + dziecko i daliśmy radę wygodnie dojechać do celu.
    Aktualnie jest tak, że to wózek kupuję się do samochodu a nie na odwrót. Jest tyle możliwości złożenia wózków, że na pewno coś znajdziesz. Powiedzmy sobie wprost gondola została wyparta z rynku na rzecz nosidełka+baza do fotela co jest bardzo wygodne i nie zajmuje wiele miejsca.

  3. #3
    wojtekml
    Gość

    Domyślnie

    Miałem podobnie, wózek nie wchodził normalnie, dopiero po zdjęciu z niego kół zrobiło się luźniej i spokojnie można było zapakować do bagażnika.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar wolli
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 z wariatem
    Postów
    76

    Domyślnie

    dzięki za dobre wieści, bo tak prawdę mówiąc jak zobaczyłem rozmiary wózków to lekko się spłoszyłem jeśli będzie trzeba ściągać koła to mały pikuś, ważne żeby weszło. Mam nadzieje, że młodemu będzie się dobrze podróżowało. Po weekendzie podjadę do sklepów i będą przymiarki wozidła.

Podobne wątki

  1. wózek / sanki do 156
    Utworzone przez Slawek3216 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2016, 14:46
  2. Bagażnik w 156 SW vs wózek dla dziecka
    Utworzone przez dzym w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-12-2014, 13:23
  3. Wózek od 156/GT w 147?
    Utworzone przez KubaLa_KARP w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-03-2013, 00:48
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 07:39
  5. Sanki,wózek 147/156 GTA
    Utworzone przez sołtys w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-07-2009, 13:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory