Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: KRAKOWSKIE SPOTKANIE NA RYNKU... "Alfaholicy dzieciom"

  1. #21
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Kochani, nie zapominajmy. Na rynek byśmy wjechali z opłatą, a wystawienie nagłośnienia na rynku też kosztuje tylko promocyjnię więc tego nie robimy.
    Głównym centrum imprezy jest plener wraz ze sceną przy Nowohuckim Centrum Kultury.
    Proszę o napisanie Sudi do mnie na maila pytanko co do nagłośnienia i Ci odpowiem jak tylko skontaktuje się z zespołem
    Musi to yc pod zespół rockowy więc 2 gitary perkusja klawisze pewnie i wokale ze dwa. Będzie też potrzebne odtwarzanie mp3 więc mikser i co tam trzeba do tego to ja się nie znam ale się dowiem.

    ---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

    Przypominam o majowym festynie w dziale małopolska i górny śląsk które jest już niedługo. Czerwcowa impreza jest w ciągłych zmianach i szukaniach sponsorów. Wszystko robie po godzinach pracy więc to troszke potrwa szczególnie gdy urząd miasta będzie dalej kopał dołki. Bardzo na wszystkich liczę na obydwóch festynach bo jesteśmy jedną z większych atrakcji.

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    bykrak. rozumiem ze z jednej strony ekstra byc na rynku ale jezeli z tego co mowisz to prawda to fajna alternatywa jest zrobienie akcji gdzies indziej i naglosneinie jak to prezydent krakowa traktuje ludzi ktorzy chca zrobic cos dla osob ktore delikatnie mowiac maja pod gorke w zyciu to jest zalosne bo tak naprawde sam prezydent zarobilby "glosy" u potencjalnych wyborcow. ja sie wczerwcu pojawie. zaraz pw wysle. kminiles odnosnie sponsoringu za wjazd gdyby tylko alfa sie zgodzila zaplacic za wypromowanie marki byloby smiesznie

    jestem jak najbardziej za takimi akcjami teoretycznie moge dac znac do grupki motocyklistow moze ktos tez by sie pojawil.

  3. #23
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    moto cykliści mile widziani
    d0gadamy się dokładnie na majówce i działamy. Jeśli rynek nie w czerwcu bo ciężko zdobyc tak szybko sponsora na prawie 3000zł to zaplanujemy nowy termin na majówce razem i szukam sponsora na kolejny spot.
    Ja nigdy nie odpuszczam. Jutro idę do Nowohuckiego Centrum Kultury znowu. Teraz najważniejsze 1000zł na sprzęt nagłaśniający i prowizorka jakaś na zadaszenie sceny dość dużej, którą już mamy. Myślę, ze jeśli nie rynek w czerwcu to plac np przy galerii krakowskiej lub porozumienie z innym centrum handlowym na promocje fundcji i naszego klubu.
    Jutro więcej się dowiem, szykujcie ekipę!!! I JAZDA, nie poddajemy się urzędasom!

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar Jeż
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków :)
    Auto
    156 / 166 / 147
    Postów
    616

    Domyślnie

    tylko co do motocyklistow, musze im dac konkrety. wiesz nie chce im mowic co i jak bo jak narazie to wiee sie zmienia i nic na 100% nie jest pewne a na majowym mnie nie bedzie bo bede w lubuskim

  5. #25
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    konkrety będą mam nadzieje do tygodnia czasu takie juz pewniaki

  6. #26
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Szykujemy się na majowy zlot bo już bardzo blisko i zajmuję się reklamą w mieście. Co do czerwca także działam po trochę w każdym kierunku bo dużo jest do ogarnięcia. Urząd miasta nam za sponsoruję wjazdu, więc myślę, że będzie to kolejna impreza, a w czerwcu wjeżdżamy mam nadzieję na plac Jeziorańskiego (dawny plac kolejowy). Wszystko będę załatwiał w miarę możliwości jak najszybciej.
    Wjazd na rynek proponuję w sierpniu, będzie więcej czasu na znalezienie sponsorów i zrobienie większej imprezy. Szczegóły dogadamy na zlocie 27 maja w KKJK.

  7. #27
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    jest: 159 sw 1.9 jtdm 8v by TTC ( 170ps@ 358NM ) HIGH, były: 156 SW V6, 156 SW 2.0 TS
    Postów
    236

    Domyślnie

    Co do sprzętu nagłaśniającego - do 2-3 dni będę wiedział czy jestem w stanie załatwić takowy bez żadnych opłat. Jedynie potrzebna będzie obsługa, której w tym przypadku nie ma.

    Dawny Plac Kolejowy na wjazd... hmmm - ja tam chętnie postawię wypucowaną i wypastowaną alfinę... Śliwkowy lakier ładnie się mieni w elewacji GK - sprawdzałem ...

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar victorplar
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon Q4
    Postów
    67

    Domyślnie

    Niezależnie gdzie, bede! PW

  9. #29
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Kochani. Potrzebujemy profesjonalnej obsługi sprzętu, mam zaklepany sprzęt nagłaśniający razem z obsługą za 1000zł. Zespół mówił ze potrzebuje kogoś kto im przygotuje odsłuchy i jakieś tam techniczne sprawy, żeby dobrze się słyszeli i nie zagłuszali nawzajem na scenie. Głupio mi wystawiać chłopa bo tez po znajomościach, ale oczywiście imprezy takie będą się pojawiać cyklicznie więc im więcej możliwości na przyszłość tym lepiej więc ten sprzęt ze szkoły też na pewno się przyda.
    Spędziłem ostatnie dni na rozwożeniu pism i szukaniu sponsorów. Dzisiaj będę się płaszczył przed dyrektorem firmy WAWEL o słodycze dla dzieciaków i ten 1000zł. Patronem medialnym jest na maj radio Kraków. Trudno jest ogarnąć dwie podobne imprezy na raz ale myślę, że radio skusi się na czerwiec także. ZAŁATWIŁEM firmę VIAMOT, która ma wystawić w maju jakąś Alfę i dadzą gadżety ale neistety Hundaya, myślę, że na czerwiec też ich zaproszę. Na czerwiec zgłosiła się do przekazania jakiś paczek dla dzieci także firma TESCO.

    Najważniejsze dla mnie jest teraz sponsor i ułożenie wszystkeigo do kupy, aby dostać patronat Prezydenta Miasta. Za chwile jadę do jednej piosenkarki. Chciałbym do końca tygodnia mieć ułożony plan i mieć sponsora na czerwiec.

    Pozdrawiam Rafał

  10. #30
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    co to nagle wszyscy olewka dwa dni przed zlotem
    majówka 27 maj

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  2. Zapraszam do facebook'owej grupy "Świętokrzyscy Alfaholicy"
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 19:51
  3. [Temat organizacyjny] Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - dyskusja
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 606
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 07:24
  4. Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - Tor "Kielce" (Miedziana Góra)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 703
    Ostatni post / autor: 21-08-2013, 19:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory