Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: reanimacja poduszek powietrznych po wystrzale

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    jaworzno
    Auto
    AR Crosswagon '05 były: 145 1.6 TS 01'; 156 2.0 TS selespeed 99'
    Postów
    85

    Domyślnie

    dziękuję za rozjaśnienie tematu, wiem co ewentualnie byłoby do zrobienia

    chciałbym jeszcze tylko zaznaczyć, że nie miałem na myśli regenerowania - naprawiania strzelonych poduszek czy pasów (nawet nie wiedziałem że są takie możliwości), napisałem w temacie reanimacja w sensie zmiany podzespołów na nowe lub używane, nie mam najmniejszego zamiaru robić druciarstwa w szopie u Heńka xD z resztą to było czysto informacyjnie, bo miałem możliwość zakupu 159 z takim właśnie mankamentem, ale jak trzeba konsolę też wymienić to chyba odpuszczę

    dzięki jeszcze raz za pomoc

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar Lukasz78
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    BMW 520d/177KM LCI 2008
    Postów
    192

    Domyślnie

    Nie ma za co, po to jest to forum

  3. #13
    janio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukasz78 Zobacz post
    lepiej używa w twoim kolorze
    Kupując używaną istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli miałeś wcześniej 159, którą Ci ukradli, to kupisz swoją własną konsolę - nie ma praktycznie możliwości, żeby przy jakiejkolwiek kolizji/stłuczce nie wybuchł jasiek pasażera, chyba, że jest zdezaktywowany, bo chyba rzadko się zdarza, żeby ktoś max 7 letni samochód rozbierał na części.

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    kolego janio przywoza chyba auta rozbite na czesci??Pozatym ile alf ukradli??Istnieje szanasa na to zeby nie wybuchla poduszka pasazera-jak nikt nie jedzie na fotelu obok.Chyba poduszka wybucha jak czujnik wyczuwa pasazera.To samo tyczy sie pasow.Jak ktos siedzi obok i nie zapnie pasow to piszczy brzeczyk i swieci sie kontrolka

  5. #15
    janio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Istnieje szanasa na to zeby nie wybuchla poduszka pasazera-jak nikt nie jedzie na fotelu obok.
    Co to znaczy "istnieje szansa", taka sama istnieje w przypadku wszystkich innych poduszek - poduszka pasażera, w przeciwieństwie do napinacza pasa wybucha zawsze, chyba, że jest zdezaktywowana lub niesprawna - znajdź sobie temat o tym, zanim napiszesz kolejna głupotę.

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    jaka glupote??Widze ze Ty wiesz wszystko nawet to ze napewno kupujac czesc z uzywki jest kradziona.Chyba poduszka pasazera wybucha wtedy gdy siedzi tam pasazer bo jest czujnik ktory wyczuwa pasazera.To tak samo jakbys stwierdzil ze przy zderzeniu wybuchna wszystkie poduszki i kurtyny.Kurtyn nie da rady zdezaktywowac a nie wszystkie wybuchaja

  7. #17
    janio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    ze napewno kupujac czesc z uzywki jest kradziona.
    Wzorem innego kolegi, zaczynasz dyskutować nie ze mną, tylko z własnym o mnie wyobrażeniami - gdzie tak napisałem?

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Chyba poduszka pasazera wybucha wtedy gdy siedzi tam pasazer bo jest czujnik ktory wyczuwa pasazera.
    To wiedza, czy Twoje pobożne życzenia?

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    To tak samo jakbys stwierdzil ze przy zderzeniu wybuchna wszystkie poduszki i kurtyny.
    Ale nie twierdzę.

  8. #18
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał janio Zobacz post
    Wzorem innego kolegi, zaczynasz dyskutować nie ze mną, tylko z własnym o mnie wyobrażeniami - gdzie tak napisałem?


    To wiedza, czy Twoje pobożne życzenia?


    Ale nie twierdzę.
    1.Post nr.13.Nie wiesz co piszesz sam i to tego samego dnia i 3 posty wyzej??Takie wielkie prawdopodobienstwo ze jezeli ukradli mi kiedys 159 niemal na 100% kupie ja swoja konsole bo bedzie mi potrzebna do drugiej 159.Napewno bede mial dzwona i napewno 159 i na pewno kupie konsole ktora kiedys byla w mojej 159
    2.Nie jest to wiedza ani zyczenia tylko wydaje mi sie ze to wszystko ze soba wspolga bo nieraz widzialem rozbita 159 na allegro i miala wybita tylko poduszke kierowcy.No chyba ze wszyscy Ci ludzie dezaktywowali poduszki pasazera.Ty skad posiadasz swoja wiedze odnosnie poduszek??Towje doswiadczenia,wiedza bo jestes mechanikiem/elektronikiem??
    3.No nie stwierdziles ale idac Twoim tokiem myslenia powinienem myslec ze wywala wszystkie poduszki

  9. #19
    janio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    1.Post nr.13.Nie wiesz co piszesz sam i to tego samego dnia i 3 posty wyzej??
    1. Polecam sprawdzić, co oznacza słowo "prawdopodobieństwo".

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    tylko wydaje mi sie ze to wszystko ze soba wspolga
    No właśnie, wydaje Ci się, parę postów wyżej napisałem również, żebyś znalazł sobie na forum temat, bo było to już wałkowane.

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    3.No nie stwierdziles ale idac Twoim tokiem myslenia powinienem myslec ze wywala wszystkie poduszki
    Kolego, nie dość, że masz problemy z czytanie ze zrozumieniem, to zaczynasz się zabawiać w odgadywanie "mojego toku myślenia" - nie meczy Cię to?

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    meczy mnie ide zajac sie ringami.Nie ma sensu dyskutowac z Toba bo wiesz wszystko.Jestem przy Tobie maly.P.S.jak masz ochote to podeslij mi ten temat w ramach mojego doedukowania.Mi sie go nie chce szukac.Jakbys byl pomocnym forumowiczem podsunalbys mi lekture.Jeszcze musze popracowac nad czytaniem ze zrozumieniem ale Ciebie i tak trudno zrozumiec.Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Kontrolki poduszek powietrznych AR 156 SW 1.9 jtd
    Utworzone przez Bladyy w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 18:38
  2. Oznaczenie poduszek powietrznych.
    Utworzone przez neron78 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2012, 11:06
  3. Kontrolka poduszek powietrznych
    Utworzone przez cobee w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-02-2011, 11:55
  4. Schemat poduszek powietrznych
    Utworzone przez pawelkrak222 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-04-2010, 08:50
  5. Kontrolka od poduszek powietrznych
    Utworzone przez roberto147 w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 19:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory