Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: TESTuj R3 Fuel i R7 MaGProfessional na alfaholicy.org

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    AR nie ryzykowałbym. Ale z drugiej strony każdego auta szkoda a z tych linków to sceptycznie do preparatu podchodzą.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar OnanBarbarzynca
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Würselen / Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD (140PS) 2001 r.
    Postów
    339

    Domyślnie

    na alegro w komentarzach też szału niema...
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=...ype=fb_all&p=1

    raczej słaby produkt, no i te odpowiedzi na komentarze że ten preparat to nie robi remontu silnika i nie sprawia że staje się rakietą..

    w negatywach chyba ze trzy są komentarze o te produkty i jeden w negatywach.

    a to w pozytywach.



    Ja dotąd produkt spisuje się miej kopci, mimo że błąd komputera wyskoczył 1 raz nie zrażam się bo dopiero połowa baku wyjechana. Potem sprawdzimy jak kolektor wygląda ale to dopiero za jakieś kilka set km Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
    [Odpowiedź z: pon 07 sty 2013 2128 CET] Dotyczy produktu R3 Fuel


    osobiście nie wlałbym tego nawet do 126p ....

  3. #13
    Liki
    Gość

    Domyślnie

    Witajcie
    Tak jak napisałem do rozdysponowania mam 4kpl. specyfików (R3 Fuel+R7 MaGProfessional). Według kolejności zgłoszeń wypada że powinienem je rozesłać do Rzmudzior, mario595, SCHNNAZZI, maly_777
    Proszę abyście podali mi na PW adresy wysyłki i koniecznie napisali na forum na jakim aucie będziecie je testować i co chcecie "podleczyć".

    alces1, obiecano mi że jak temat będzie się kręcił i będą opinie to coś jeszcze dostanę i będę o Tobie pamiętał.

    Podczas testu należy przejechać autem 2000-2500km ponieważ tego wymaga pełny cykl obróbczy.
    Mile widziane zdjęcia wartości pomiaru stopnia spreżania przed zastosowaniem specyfików i po przejechaniu 2000-2500km.Jeśli chodzi o sam R3 Fuel to ważne jest żebyście przez okres 1000 km nie wyjeżdzali paliwa do zera żeby nie przepalić specyfiku od razu.Jako forma zawiesimy osiądzie on na początku na dnie baku i pod wpływem ruchu paliwa będzie się po woli jego część uwalniać do układu.
    Pozdrawiam Liki
    PS. Z racji ograniczeń czasowych z góry przepraszam jeśli nie będę w stanie na bieżąco udzielać odpowiedzi.

  4. #14
    Użytkownik Fachowiec Avatar Rzmudzior
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat Croma 1.8 '07
    Postów
    2,192

    Domyślnie

    Adres wysłany ^^
    Planuję testować na Maździe Xedos 6. Auto po odpaleniu rano, zadymia pół osiedla na niebiesko, bierze jakieś 0,3l oleju na 1000 km, kręci się dość lekko i odpala dość ciężkawo
    Zrobię ciśnienie sprężania i oleju, przed zalaniem specyfiku i po 2,5 oraz 5 tys km, potem się zobaczy
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

    Alfa Romeo 145, Toyota Yaris, Fiat Croma
    https://makramomaniak.pl/

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar bonzaj
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    alfa romeo 156 sw 105 KM 2000
    Postów
    1,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rzmudzior Zobacz post
    Adres wysłany ^^
    Planuję testować na Maździe Xedos 6. Auto po odpaleniu rano, zadymia pół osiedla na niebiesko, bierze jakieś 0,3l oleju na 1000 km, kręci się dość lekko i odpala dość ciężkawo
    Zrobię ciśnienie sprężania i oleju, przed zalaniem specyfiku i po 2,5 oraz 5 tys km, potem się zobaczy
    A nie lepiej remont zrobić, masz pierscienie do wymiany a silnik pewnie 2.0 potocznie zwany niebieskim aniołem
    Ostatnio edytowane przez bonzaj ; 17-01-2013 o 07:44

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Prawdopodobnie ja też dostanę do testów wyżej wymienione produkty.
    Stwierdziłem, że najlepiej będę mógł sprawdzić wpływ specyfików na samochodzie: Opel Corsa B 1.2, z aktualnym przebiegiem 157.000km.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    Tak sobie podliczyłem cenę zestawu i wyszło mi ... że dla spokojnego sumienia chyba wolę korzystać z Millers EcoMax do diesla ...
    @ Mój ALF

  8. #18
    Użytkownik Fachowiec Avatar Rzmudzior
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat Croma 1.8 '07
    Postów
    2,192

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonzaj Zobacz post
    A nie lepiej remont zrobić
    Mazdy z 1994 której wpiernicza tylne nadkola, będę remont silnika robił? Zejdźmy na ziemię ^^ Starczy mi remont 2.0 8V na razie
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

    Alfa Romeo 145, Toyota Yaris, Fiat Croma
    https://makramomaniak.pl/

  9. #19
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    będę śledził, ciekaw jestem efektu, szczególnie w przypadku Mazdy

  10. #20
    Użytkownik Fachowiec Avatar Rzmudzior
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    wschód
    Auto
    145 1.4 TS '00, Fiat Croma 1.8 '07
    Postów
    2,192

    Domyślnie

    No to powiem tak: dzisiaj przyszło Niespodziewanie szybko.
    Dwie strzykaweczki zapakowane w całkiem ładne pudełko, zielona R3 Fuel i czerwona R7 MaGPro z ciemnym, ropodobnym płynem o zapachu oleju silnikowego. Pudełeczko twierdzi, że produkt nie zawiera teflonu i molibdenu - o ile ten by drugi mnie nie martwił (zwykle jest jako MoS2), to ten pierwszy często zatyka wąskie kanały olejowe.
    Instrukcje są nader optymistyczne (podchodzę ofc., jak to ja, z rezerwą). Odnośnie R7 ulotka ostrzega przed nadmiernym wypłukiwaniem nagarów - o to bym się nie martwił, bo w ciągu ostatnich 20-30 tys. były zrobione dwie płukanki LM motor flush. Zaspawam dziurę w wydechu (bo jest), sprawdzę (ew. zmienię) świece, zrobię pomiary do setki (tylko niech jezdnia ciut podeschnie), elastyczności na biegu 4 60-100, nagram wam filmik z porannego palenia (dym, dym wszędzie) i do tego ofc. sprężanie i ciśnienie oleju.
    Konkrety po 30 stycznia, bo mam termin oddania pracy inżynierskiej i do tego czasu priorytetem jest poskładanie 2.0 8V. Ponieważ robię tym autem około 1000km miesięcznie, a producent zaleca 2000-2500 km, ostateczne wyniki - na Wielkanoc ^^ Do tego będę starał się przy testach utrzymywać podobne warunki i robić wszystko zgodnie z praktyką naukową. Auto przez cały okres testu będę tankował na jednej, najbliższej mi stacji Bliska (zbiegiem okoliczności, jednej z najtańszych w Lublinie ). Później jeszcze dorzucę komentarz, jak wymienię znowu olej i zmierzę sprężanie ^^
    Ostatnio edytowane przez Rzmudzior ; 16-01-2013 o 16:52
    Z Alfą jak z kobietą... Żyć trudno, a zabić szkoda

    Alfa Romeo 145, Toyota Yaris, Fiat Croma
    https://makramomaniak.pl/

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-08-2013, 18:34
  2. [159] Nie odpala. Pali się kontrolka 'Water in fuel filter', filtr paliwa wymieniony
    Utworzone przez tdi86 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-07-2013, 06:59
  3. Water in disel fuel filter
    Utworzone przez gizmobdg w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 22:50
  4. Kontrolka Fuel Injection
    Utworzone przez Al'Pacino w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-12-2011, 09:46
  5. Water in Fuel Filter- co teraz?
    Utworzone przez Paweł24 w dziale GT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 13:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory