Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Jestem w niemczech wypadły mi klocki pomocy :D

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar pytlar
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Prabuty
    Auto
    AUDI S8 D2
    Postów
    148

    Domyślnie

    żabe zaciskową i zacisnąć przewód hamulcowy przy kole :] tak na partyzanta - kamikaze !!!
    kiedyś kupiłem renówke lagune i na przegladzie okazało się że hamulców z tyłu nie ma... poprzedni właściciel zamiast wymienić przerdzewiałe przewody to je obciął i zagiął... to dopiero dziadostwo...

  2. #12
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Smialo jedz przez Niemcy.jak Ci Alfa stanie na poboczu,a zapewne karty ADAC brak,to jak sie powjawia w zoltym samochodziku i trzeba bedzie to odholowac na jakis warsztat to otrzymasz taki rachunek ze odrazu bedziesz mogl zdjac tablice i to zezlomowac.

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar rolek
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Wyszków
    Auto
    była 156 SW 2.4 JTD powered by cinsoft.pl
    Postów
    431

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Widać mamy ten sam tok myślenia tylko ja później Enter wciskam

    Mogły wypaść blaszki mocujące klocki, ale będziesz je miał w zestawie z klockami.
    Narzędzia to klucz do kół, podnośnik, klucz do odkręcenia zacisku z tego, co kojarzę to 13. Wcisnąć tłoczek możesz przy pomocy trzonka od młotka jednocześnie wkręcając go kluczem typu żaba.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartekkk1978
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp / Bad Hersfeld
    Auto
    156 sPoRt wAgOn 1.9 jtd 8v 110 km 2001
    Postów
    25

    Domyślnie

    Myslalem ze forum jest po to aby jednoczyc a tu polowa praktycznie malo mnie nie zajechala Panowie spokojnie ! jade autem z kilogramamami bagazu ( nie jest to palenie) i nie mam zamiaru jechac nigdzie zagrazajac swoje a tym bardziej czyjes zycie. Dzwonilem do kolegi z pracy fanatyka alfy (o dziwo niemca) pojedziemy kupic klocki i wymienimy. Kupie klocki i tarcze w niemczech bo sa tansze niz w naszym cudnym kraju...

    - - - Updated - - -

    Ps. Życzliwym dziękuje za odpowiedź, tym bardziej nerwowym polecam meliske na wieczor

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartekkk1978
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp / Bad Hersfeld
    Auto
    156 sPoRt wAgOn 1.9 jtd 8v 110 km 2001
    Postów
    25

    Domyślnie

    Takze wszystko sie udalo tarcze i klocki wymienione na nówki, powodem byl nie odbijający cylinder w prawym tylnim kole guma na cylinderku sie wplatala i zrobila cyrk. Od dzis wszelkich napraw i wymian dokonuje w niemczech. Całkowity koszt wymiany tych elementow wyniosl mnie az 25 euro... Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje " zyczliwym" za pomoc Pozdro chłopaki jutro na urlop !!!

  6. #16
    Adis
    Gość

    Domyślnie

    Ziomuś tutaj każdy chce jak najlepiej uwierz mi

    Ale pisałeś tak jakby było Ci to obojetne i zrobiłeś troche laika z siebie nie wiedząc że to poważna sprawa np "" te buzki,spokojnie tutaj każdy pomaga,patrząc z mojego punktu widzenia

    MIŁEGO URLOPU ! Takiemu to dobrze strzałeczka

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartekkk1978 Zobacz post
    Takze wszystko sie udalo tarcze i klocki wymienione na nówki, powodem byl nie odbijający cylinder w prawym tylnim kole guma na cylinderku sie wplatala i zrobila cyrk. Od dzis wszelkich napraw i wymian dokonuje w niemczech. Całkowity koszt wymiany tych elementow wyniosl mnie az 25 euro... Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje " zyczliwym" za pomoc Pozdro chłopaki jutro na urlop !!!
    Za co Ty 25 Euro zapłaciłeś? Chyba nie za komplet tarcz, klocków i gumy tłoczka?!

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartekkk1978
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp / Bad Hersfeld
    Auto
    156 sPoRt wAgOn 1.9 jtd 8v 110 km 2001
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adis Zobacz post
    Ziomuś tutaj każdy chce jak najlepiej uwierz mi

    Ale pisałeś tak jakby było Ci to obojetne i zrobiłeś troche laika z siebie nie wiedząc że to poważna sprawa np "" te buzki,spokojnie tutaj każdy pomaga,patrząc z mojego punktu widzenia


    MIŁEGO URLOPU ! Takiemu to dobrze strzałeczka

    Dzięki mnie też poniosło bo byłem w nerwach trzeźwo myśląc nigdy bym nie pojechał w taką trase z czyms takim, wczoraj z nerwów wypiłem drinka i mi troche podniósł ciśnienie A buzki wysyłam bo po prostu zawsze sie usmiecham Pozdro chłopaki

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Za co Ty 25 Euro zapłaciłeś? Chyba nie za komplet tarcz, klocków i gumy tłoczka?!
    Nie no tak jak napisałem "całkowita wymiana" miałem na myśli wymianę elementów tj. os tylnia tarcze klocki i "nazwijmy to" naprawa zacisniętego tłoczka

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartekkk1978 Zobacz post
    Nie no tak jak napisałem "całkowita wymiana" miałem na myśli wymianę elementów tj. os tylnia tarcze klocki i "nazwijmy to" naprawa zacisniętego tłoczka
    Inaczej mówiąc "robocizna"

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ALBEX
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Wołomin
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD Czarny Sedan 2003 rok
    Postów
    105

    Domyślnie

    kiedyś mało się nie zabiłem przez taką awarię. dobrze że zrobiłeś bo z takim czymś nie nadaje się samochód do jazdy. chyba że do nieba
    Ostatnio edytowane przez ALBEX ; 27-02-2013 o 21:19

Podobne wątki

  1. Alfa 147 Poległem na sprzęgle, dlatego tu jestem. POMOCY!!!
    Utworzone przez Alfmajster w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-07-2015, 09:04
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 22:05
  3. pomocy. mechanik kolobrzeg. jestem na wczasach. alfa padla.
    Utworzone przez soto w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 20:22
  4. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 08:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory