Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Crosswagon Q4. Czy Wam też tak szybko pada zawieszenie? Jakie części stosować?

  1. #1
    Bartosz Foltyn
    Gość

    Domyślnie Crosswagon Q4. Czy Wam też tak szybko pada zawieszenie? Jakie części stosować?

    Mam crosswagona już półtora roku. W tym czasie zrobiłem nim 26 tys km i wymieniałem zawieszenie już dwa razy. Kupowałem elementy od 156. Czy do Q4 są jakieś mocniejsze elementy metalowo gumowe? Jakiej firmy brać części? Za pierwszym razem kupiłem firmy Swag a za drugim TRW. Autem jeżdżę dość ostrożnie na dziurach. Ojciec ma lagune zrobił 50 tys i nic jeszcze nie siadło. Czy ten model tak ma? Co sądzicie o wymianie o poliuretanu zamiast gum?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159SW 08' JTD 150KM Nero Carbonio, GTV 96' 2.0V6 Rosso Proteo Met.
    Postów
    90

    Domyślnie

    Znaczy, że przy TRW trafiłeś na podróbę, o co podobno dziś bardzo łatwo i na pytanie do jednego ze sprzedawców części do włoszczyzny, dlaczego nie ma w ofercie wahaczy TRW, odpowiedział, że jest tak dużo podrób, że nie ma gwarancji on sam, że dostaje oryginał. Ja miałem od zakupu górny org. TRW i po 43 tys. po naszych lubelskich wertepach, przy 17" feldze miał minimalny luz, nie przeszkadzający w jeździe, ale że był wyjęty, sworzeń miał zdrowy, a ja miałem poliuretany pod ręką, to został zreanimowany. Osobiście polecam zabawę w PU jeżeli sworznie są okej. Dlaczego polecam? Bo prawy górny wahacz jest mi nieznany od prawie 50 tys. Koszt jak za najtańszą podróbę na kilka tys km. I nie, nie rypi, nie pękają wahacze, nie ma różnicy żadnej względem gumy, czy tam czego ze sobą niosą legendy. Poza kosztami Mam strongflexy czerwone.

  3. #3
    Bartosz Foltyn
    Gość

    Domyślnie

    Jjestem zdziwiony słabą wytrzymałością zawieszenia. Jakiej Firmy Wy kupujecie części do swoich AR?
    No i mam problem z układem zawieszenia układu napędowego. Części nie mogę znaleść. Chodzi dokładnie o gumy do podpór wału, skrzyni. Szykuje sie pomału do zamontowania tuleji tylnego mostu według opisu na forum z tulejami do hondy civic. Skąd Wy bierzecie takie części?

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    jesli dobrze pamietam elementy zawieszenia - chodzi mi o wahacze- w CW sa takie same jak w normlanych 156, ale CW jest sporo ciezszy i dlatego zawias leci szybciej
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-07-2015, 21:32
  2. Crosswagon-części
    Utworzone przez mati91lbn w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-2014, 21:28
  3. Dostępność części do Crosswagon
    Utworzone przez kmielo w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-06-2013, 16:05
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 20:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory