Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Rozszyfrowanie problemu Alfa 146 1.6 ts 105km 2003r. wersja progression.

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar BartekT9
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    alfa 147
    Postów
    5

    Domyślnie Rozszyfrowanie problemu Alfa 147 1.6 ts 105km 2003r. wersja progression.

    Witam, Alfe zakupiłem 3 miesiące od prywatnego sprzedawcy i mam z nią nie mały problem. Proszę się nie obrażać o mój laicki dobór słów, bo dopiero jest na początku przygody z Bellą
    1. Mam białe zegary z dużym wyświetlaczem, jest on luźno wsadzony. Problem w tym że nie ma tego przycisku w manetce aby obejrzeć zliczone dane komputera. Również nie ma manetki od tempomatu.
    2. Mam przycisk City i Asr koło skrzyni zmiany biegów lecz i one nie działają prawidłowo a wręcz wcale(kupiłem drugi i też nie działa) dodam że jest to skrzynia manualna.
    3. Oryginalne radio(CD) nie odbiera żadnej stacji radiowej.
    I to tak z grubsza na tyle, wyskakuje również kilka błędów na komputerze ale z tym raczej muszę się udać do jakiegoś warsztatu na komputer.
    Z góry dzięki i proszę o wyrozumiałość.

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Rufi76
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V 120KM
    Postów
    173

    Domyślnie

    Ja mam co prawda bogatszą wersję ale powinno być to samo (ja mam czarne).
    1 na prawej manetce powinien być przycisk i chyba tam jest podgląd ( ja wszystko widze na radiu)
    2 coś masz chyba pokombinowane bo przy manualnej skrzyni chyba nie ma przycisku city. ASR to wpisz w google to wszystkiego się dowiesz.
    3 wyjmij radio i sprawdź czy masz wpiętą antenę jeśli tak to zamiast anteny wsadź kawałek druta. Jeśli złapiesz stację to masz radio OK a gdzieś uszkodzony przewód antenowy. Jeśli nie odbierze żadnej stacji to masz uszkodzone radio.
    Co do komunikatów o błędach to jeśli tylko coś wyskakuje i jest napisane tekstem to w większości wypadków można samemu zrobić. Mi najczęściej wywala że jakaś żarówka się spaliła. Jak coś kumasz z komputera (chodzi mi o laptopa) to zainwestuj w kabelek bo koszt niewielki a czasem wystarczy błąd skasować i po problemie a u elektryka to podłączenie do kompa to zaczyna się od 50 zł.
    Ostatnio edytowane przez Rufi76 ; 14-08-2013 o 20:55

  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar BartekT9
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    alfa 147
    Postów
    5

    Domyślnie

    1. Chodzi o o że w ogóle nie ma tego przycisku nawet w manetce.
    2. Czekam dalej na odpowiedź co z tym może być nie halo
    3. Radio łapie stacje ale z taka słabą jakością że słuchanie go mija się z celem. Nawet w centrach miast, gdzie inni mają bardzo dobry zasięg.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mateo18_92
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Gródek k. Pułtuska
    Auto
    Było 156 1,9JTD i 2,5 V6 a jest 156 FL 2,4 JTD 175 KM
    Postów
    83

    Domyślnie

    a te przyciski city i asr masz wgl podpięte gdzieś? pewnie masz kombinowane coś i się nie zgrywa ...

Podobne wątki

  1. [159] Wersja Progression z 2011 - tapicerki i panel środkowy
    Utworzone przez epsonix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-09-2015, 07:18
  2. Problem z tylnymi hamulcami -Alfa 147 TS 1.6 105KM 2003r.
    Utworzone przez Winius w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 21:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory