Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: W końcu powoli kończę auto....

  1. #1
    Wołek
    Gość

    Domyślnie W końcu powoli kończę auto....

    Jedna zajawka to nie wszystko. Głownym problemem jest kasa. Ale naszczęście odbieram w przyszłym tygodniu auto od lakiernika i składam. Jestem już chyba dożywotnio wyleczony z własnoręcznych robót blacharskich :wink: . Jeszcze wymiana skrzyni i na trasę :mrgreen: . Niestety na zlot nie pojadę :cry: :cry: :cry: . No ale cóż chęci to jedno a możliwości to drugie. Ale za to niedługo podrzucę na forum fotki Giulietty w nowych barwach . Pozdrawiam!

  2. #2
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    jaki kolor, czerwień ?

  3. #3
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Jasna sprawa. Trochę ostrzejsza niż na tej Giuliettcie , którą mam w profilu :mrgreen:

  4. #4
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Wóz już prawie poskładany, włożony silnik z 75-ki, wymieniona skrzynia. Lakierek prezentuje się wyśmienicie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jeszcze założyć zderzaki i poskładać środek. Na dniach podrzucę foty .

  5. #5
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wołek
    Wóz już prawie poskładany, włożony silnik z 75-ki, wymieniona skrzynia. Lakierek prezentuje się wyśmienicie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Jeszcze założyć zderzaki i poskładać środek. Na dniach podrzucę foty .
    ja już nie mogę się doczekac tych fotek :wink:

    jak zrobisz auto to będę musiał do Ciebie podjechac, bardzo podobają mi się Alfy 75 a Giulietta to przecież pokrewny model :mrgreen:

  6. #6
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Wrzucam kilka fot bardzo kiepskiej jakości, bo robionych telefonem. Wkładanie silnika do mojego wozu. Faktyczna barwa jest "najlepiej" oddana na focie z przodu z zamkniętą maską. Już niedługo foty kompletnego auta i "nieco" lepszej jakości :wink: .

    P.S. Czy pod postem są fotki, bo znajomy patrzył i mówił, że nie widzi??

  7. #7
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Kurna miałem gulliettę i dwie 75 i w każdej z nich silnik pokładał się na lewą stronę , u nikogo nie widziałem aby silnik był prosto , czy tak powinno byc?

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155
    Kurna miałem gulliettę i dwie 75 i w każdej z nich silnik pokładał się na lewą stronę , u nikogo nie widziałem aby silnik był prosto , czy tak powinno byc?
    Melduje, ze u mnie jest tak samo, niestety nie wiem czy tak ma byc - na pewno mam wypalona od kolektorow lewa poduszke silnika, ale nie sadze, zeby to duzo zmienilo.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2005
    Mieszka w
    Piaseczno
    Auto
    niestety inny
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał JacekK
    Cytat Napisał 75andrew155
    Kurna miałem gulliettę i dwie 75 i w każdej z nich silnik pokładał się na lewą stronę , u nikogo nie widziałem aby silnik był prosto , czy tak powinno byc?
    Melduje, ze u mnie jest tak samo, niestety nie wiem czy tak ma byc - na pewno mam wypalona od kolektorow lewa poduszke silnika, ale nie sadze, zeby to duzo zmienilo.
    Panowie nie wiem czy zwróciliście uwagę na położenie miski olejowej w tych wozach? Patrząc na głowicę - kadzie się na lewą stronę, przy jednoczesnym poziomym ułożeniu miski! Mój poprzedni silnik był na "prosto", ale to był TD...

  10. #10
    Wołek
    Gość

    Domyślnie

    Tak jest fabrycznie. Podejrzewam, że zrobili to ze względu na zasilanie dwoma gaznikami, żeby kanały dolotowe były lekko pod skosem.

Podobne wątki

  1. Dlaczego Alfa 164 powoli wymiera???
    Utworzone przez andrzej1980 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 23:11
  2. 2.4 JTD powoli wchodzi na obroty.
    Utworzone przez porterneon w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 14:25
  3. Powoli wkręca się na oborty JTD
    Utworzone przez paparazy w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 11:05
  4. 2.4 jtd powoli traci moc;/
    Utworzone przez SYSUNIAdq w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory