Temat: Ciekawe ogloszenia

  1. #1641
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    JaceKK milcz na temat egzemplarza o którym nie masz żadnego pojęcia, bo tylko wzbudzasz nie potrzebne podejrzenia względem mojego samochodu.
    Hmm, no ale przecież o to mi właśnie chodzi! Bo, na temat tegoż egzemplarza, pojęcie mam jednak wystarczające, by studzić zapał, z jakim jest wychwalany. Poza tym, odbijając piłeczkę - np. kwalifikowanie usterki, jako normy dla 75, sugeruje, że Ty sam nie masz pojęcia o tym co masz i co sprzedajesz. :/

  2. #1642
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Skoro tak doskonale znasz mój samochód to prosze cie oznajmij jakie to usterki dręczą mój samochód bo aż sam jestem ciekaw tych twoich "rewelacji", bo akurat oglądali moje auto ludzie którzy mieli doczynienia z wieloma modelem 75 i każdy ocenił stan mojej 75 na bardzo dobry oraz nadzwyczaj oryginalny stan co ciezko spotkac a juz na pewno nie za takie pieniądze, nie mówie tu o klijentach bo puki co był tylko jeden mamlas niby zainteresowany zakupem który czepiał się wgniotek i rysek na karoserii i miał chyba rentgen w oczach bo próbował mi wmówić że widzi dziury w podłodze co na tyle mnie zburzyło że byłem w stanie podjechac na stacje diagnostyczna i udowodnić jaki to idiota z niego, drugą teorią było jego twierdzenie że rzadkością jest działająca szpera w modelach 75 TS co też specjalnie musiałem mu udowodnic, Nie zwracał za to uwage na stan techniczny, wnętrze, jak i bardzo ważną-idealną prace skrzyni biegów- bez zgrzytów oraz jakość prowadzenia jak i pozostały napęd i zawieszenie które nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń dlatego uważam takiego kogoś za idiote który nie ma pojęcia o modelu 75 bo gdyby sie znał to sprawdzał by inne rzeczy, dlatego jeżeli to ty jestes tym "śpecem" to musisz miec na prawde tupet by wypisywac takie głupoty.

  3. #1643
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Akurat ze szperą to bywa dość często prawda . U mnie działa. Ja się przy zakupie skupiałem na budzie i skrzyni właśnie.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  4. #1644
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Ale też nie każda 75 miała szpere i nie którzy szukają jej tam gdzie jej po prostu nie ma

  5. #1645
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam, jak można wybrzydzać przy zakupie 75 TS, skoro na rynku jest aktualnie JEDNA sztuka . Ja swoją kupowałem w Czechach i jak zobaczyłem, że jeździ i nie jest zgnita, to reszta była mi obojętna. Bimski jak swoją ściągał, to brał na lawecie i nawet nie wiedział dokładnie, co jest z silnikiem .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #1646
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    bo wy najnormalniej w świecie chcieliście kupic auto, a wiekszosc co do mnie dzwoni to marzyciele bez pieniedzy którzy musza najpierw sprzedac swoje auto albo czekają na kredyt albo musza jeszcze przekonac żone i inne brednie które wkładam miedzy bajki.

  7. #1647
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Branie 75 jako jedyne auto albo na kredyt to kompletna głupota. Auto albo będzie stało, ale ktoś będzie uprawiał druciarstwo na potęgę. To auto jest tanie tylko w zakupie .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #1648
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Co do tego ostatniego to sie niezbyt do konca zgodze ale nie chce juz zasmiecac tego tematu moimi wnioskami

  9. #1649
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Panowie dlatego już dawno pisałem, że ten dział powinien się mianować ' brał bym '
    Koniec OT

  10. #1650
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Skoro tak doskonale znasz mój samochód to prosze cie oznajmij jakie to usterki dręczą mój samochód bo aż sam jestem ciekaw tych twoich "rewelacji", bo akurat oglądali moje auto ludzie którzy mieli doczynienia z wieloma modelem 75 i każdy ocenił stan mojej 75 na bardzo dobry oraz nadzwyczaj oryginalny stan co ciezko spotkac a juz na pewno nie za takie pieniądze, nie mówie tu o klijentach bo puki co był tylko jeden mamlas niby zainteresowany zakupem który czepiał się wgniotek i rysek na karoserii i miał chyba rentgen w oczach bo próbował mi wmówić że widzi dziury w podłodze co na tyle mnie zburzyło że byłem w stanie podjechac na stacje diagnostyczna i udowodnić jaki to idiota z niego, drugą teorią było jego twierdzenie że rzadkością jest działająca szpera w modelach 75 TS co też specjalnie musiałem mu udowodnic, Nie zwracał za to uwage na stan techniczny, wnętrze, jak i bardzo ważną-idealną prace skrzyni biegów- bez zgrzytów oraz jakość prowadzenia jak i pozostały napęd i zawieszenie które nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń dlatego uważam takiego kogoś za idiote który nie ma pojęcia o modelu 75 bo gdyby sie znał to sprawdzał by inne rzeczy, dlatego jeżeli to ty jestes tym "śpecem" to musisz miec na prawde tupet by wypisywac takie głupoty.
    Ja tam Tobie nic udowadniać nie potrzebuję i nie zamierzam się uzewnętrzniać publicznie. To, co napisałeś tylko potwierdza, że będziesz bronił swego zdania jak ognia, że samochód jest w super stanie - a na miejscu udowodnisz klientowi, że jest głupi, bo widzi usterki w 20letnim aucie. ;d

Podobne wątki

  1. 166 z ogloszenia
    Utworzone przez abezus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 20:40
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory