Temat: Ciekawe ogloszenia

  1. #2201
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    giulietta 2,0 1984 r
    Postów
    20

    Domyślnie

    jak ktoś ma trochę kasy na zbyciu :

    http://www.ebay.de/itm/Alfa-Romeo-13...item27e5ff5975

  2. #2202
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-alfetta...C33133703.html

    Ani cena, ani stan nie są atrakcyjne ale...
    primo: z klimą - ciekawe czy działa
    secundo: kolor chyba nie jest z palety AR - czyżby auto babci paris?
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  3. #2203
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar cerciarz
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Elbląg, Londyn
    Auto
    Alfa 155 1.8 TS 8V na zawsze + Lexus IS200 był + Kia Niro Hybrid jest
    Postów
    461

    Domyślnie

    Panowie na co zwracać szczególnie uwagę przy zakupie GTV6 z 87 roku? Jutro jadę oglądać zatrzymałem dziadka na skrzyżowaniu i okazało się, że ma 6 AR I ile warto dać za taki egzemplarz? Drobne ślady rudego i olejowy dym z rury.. ale daje radeę

    Gdyby Alfa Była kobietą, to byłby to związek mojego życia..
    Moja Bella --->>> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1234064

  4. #2204
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    10 tys. peelenów warto dać za praktycznie każdą, 15 za taką w dobrym stanie. Na Zachodzie po niżej 5 tys. EUR nie chodzą raczej.

    Sprawdź głównie, czy nie ma dużo rdzy i czy samochód jest kompletny. Przejedź się samochodem i sprawdź sprzęgło (dwu tarczowe, problematyczna sprawa), skrzynię i wał napędowy (czy nie rzuca budą). Resztę da się spokojnie ogarnąć.

    Ta GTV6 to w Polsce stoi?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #2205
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar cerciarz
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Elbląg, Londyn
    Auto
    Alfa 155 1.8 TS 8V na zawsze + Lexus IS200 był + Kia Niro Hybrid jest
    Postów
    461

    Domyślnie

    W Londynie Right Hand Drive. Dzięki za informacje. Dzisiaj naprawdę przypadkowo spotkałem tego dziadka, włoch w podeszłym wieku. Ma jakieś ferrari, giulie, 75 i inne Jutro jadę wszystkie obejrzeć do jego kawiarni ale najbardziej interesuje mnie gtv6, jest na pełnym wypasie nawet klimę ma i elektrykę Dam znać co i jak. Jak się uda to 155 zostanie w PL, a tu będę jeździł gtv6 weekendowo

    Gdyby Alfa Była kobietą, to byłby to związek mojego życia..
    Moja Bella --->>> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1234064

  6. #2206
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    No żesz Ty w cholerę szczęściarzu! Za samą wycieczkę w takie miejsce dałbym wiele!
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  7. #2207
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jkrol
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    156 SW 2.4 20v FL '04 / Alfetta GT 1.8 '74
    Postów
    71

    Domyślnie

    Hej, czy ktoś z Was ją zgarnął? Nie ma tam niestety żadnego numeru telefonu a wyświetla info, że ogłoszenie nieaktualne.
    A jak ktoś kupił na części, to niech da znać - może się dogadamy

  8. #2208
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dam156SW
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Alfa 156 SW 2.4 Jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Ogłoszenie aktualne, posiadam numer do właściciela. Jak coś to pw.

    Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

  9. #2209
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Nie do końca ogłoszenie, ale gdyby kogoś interesowały poszerzane błotniki do 75 z laminatu:
    http://www.pesch.cz/cs/produkt/predn...omeo-75-siroke
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #2210
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Dzięki informacji od kolegi bimsky dostałem numer telefonu do osoby która ma mieć kilka ciekawych Alf do sprzedania w tym kilka Giuliett ( ).
    Gdy tylko dodzwoniłem się do człowieka umówiłem się na dzień następny i popołudniu byłem w Podkowie Leśnej.
    Niestety Alfy nie spełniały moich oczekiwań więc za zgodą właściciela zapodaję tu informację o ich sprzedaży.
    Generalnie większość z tych aut pamiętam jak były do sprzedania kilka lat temu ( czerwono srebrną Giuliettę oglądałem 7 lat temu pod Kielcami i ktoś zwiną mi ją sprzed nosa ).
    Teraz już wiem gdzie podziały się zielona, brązowa i czerwono-srebrna Giulietta.
    Największy problem tych aut to niestety to, że przez te kilka lat w rękach aktualnego właściciela nic się z nimi nie wydarzyło i poprostu tak sobie stały na dworze.
    Giulietty są do sprzedania tylko i wyłącznie w pakiecie trzech sztuk ( próbowałem w imieniu kolegi z forum pytać o sprzedaż jednej lub kilku części niestety nie jest to możliwe ). Cena za wszystkie trzy to sześć tysiecy złotych. Wszystkie zarejestrowane.
    Brązowa ma ładne kremowe wnętrze ale budę dosyć mocno zjedzoną i jest to pierwsza seria z motorem 1,6 lub 1,8.
    Zielona to druga seria ale bez przednich foteli i silnika ( moim zdaniem to pierwsza seria z deską z drugiej ale nie będę się kłócił ). Auto ma pewne braki. Kiedyś ktoś chciał je przygotować do rajdów. Ponoć ma jakieś mocniejsze zawieszenie wstawione ( nie jestem w stanie powiedzieć, bo auta delikatnie mówiąc troszkę wrosły w ziemię ). Szkoda bo mam jej zdjęcia jak stała u lakiernika i wyglądała naprawdę super.
    Czerwono srebrna to ostatni wypust, auto kompletne z wszystkimi detalami ale niestety mocno skorodowane.
    Alfa 75 z silnikiem 2.0 T.Spark. Auto ma naprawdę zadbane wnętrze. Przebieg niby 158 tyś km, nawet jestem w stanie uwierzyć. Samo o swoich siłach dojechało w miejsce postoju i tak sobie stoi. Nie udało mi się go odpalić. Silnik i inne elementy pod maską troszkę zaśniedziałe ale wszystko wygląda na kompletne łącznie z pompą ABS.
    Na tyle na ile byłem w stanie zobaczyć auto z dwóch stron bo po parkowane są dosyć ciasno mogę stwierdzić, że będzie wymagało wstawienia reperaturek na tyle. Bagażnik ktoś kiedyś robił i trzyma się kupy, lekkie naloty pod tylnimi lampami plus przedni lewy błotnik do wymiany, maska z odpryskiem i popękany zderzak. To auto stoi przykryte plandeką i dlatego całkiem nieźle się trzyma patrząc na Giulietty .
    Reasumując auto mocno zastane ale wnętrze super tylko do uruchomienia plus pewne elementy nadwozia do naprawy. Cena 4 tyś zł ( nie dałem rady stargować bo za 3 pewnie bym już lawetę łatwił ).
    Do tego były jeszcze dwa AlfaSudy. Nie oglądałem ich dokładnie. Jeden pierwsza, drugi druga seria - mocno skorodowane nie znam ceny.
    Alfetta - czarny sedan - najciekawsze auto, po pierwszym lifcie ( chromowane zderzaki ale już lampy w kwadracie ) -nie pytałem o cenę. Niestety buda mocno szpachlowana, brak całego układu napędowego ( szkoda bo mi się najbardziej z całości spodobała ).
    Pod plandeką na środku czerwony Alfa Sprint - nie oglądałem bo nie było do niego dojścia - ale właściciel twierdził, że mocno skorodowany - szkoda bo piękny czerwony lakier spod plandeki wystawał) -nie pytałem o cenę .
    Biała Alfa Romeo Arna - bez komentarzy, nie pytałem o cen.
    Najładniejsze auto z wszystkich które oglądałem to była Lancia. Auto odwinąłem z plandeki ma najzdrowszy lakier i naprawdę wnętrze w dobrym stanie. Cena 10 tyś zł.
    Jeśli ktoś zainteresowany to mogę na priv podać numer telefonu do właściciela.
    Ceny podałem powyżej a tu zdjęcia jakie udało mi się porobić.
    PS " jak będę miał chwilkę mogę zapodać zdjęcia zielonej Giulietty i czerwonej jak wyglądały gdy były do wzięcia u poprzednich właścicieli.
    PS2 klik na foto i się powiększy.































    Generalnie najładniejsze z tego całego podwórka to było wnętrze w 75 i lakier wraz z detalami w Lanci.
    Jak ktoś zainteresowany to pisać na PW.
    PS ceny podaję tylko transaxli bo te auta mnie interesowały i o nie pytałem, reszty nie znam.
    Ostatnio edytowane przez Stefan116 ; 01-07-2014 o 15:44

Podobne wątki

  1. 166 z ogloszenia
    Utworzone przez abezus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 20:40
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory