Strona 49 z 288 PierwszyPierwszy ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 2872

Temat: Ciekawe ogloszenia

  1. #481
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Jak pochodzi z legalnego źródła tzn nie był kradziony do się odtworzyć dokumenty koszt ok 3-4 tyś zł. Przedtem należy wykonać TuV i to wiąże się z remontem który oceniam na 15 tyś zł do stanu zadowalającego. Jest to wersja na USA z wtryskiem Spica który jest kosztowny i trudny w naprawie - regeneracji.Jak posiadasz kolego zbędne 25 tyś to kupuj, bo szkoda by się zmarnowała.

  2. #482
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Jak nie zaniecham doprowadzania swojej do porządku, to będę miał w wakacje mały interes do Ciebie. Mocne sprzęgło do transaxla - z wysprzeglnikiem 'ciągniętym' (w każdym razie tym z mocniejszych wersji). Znajdzie się coś? :>
    To szykuj się na wymianę skrzyni, bo sprzęgła z wypukłym dociskiem nie są wymienialne na te z wklęsłym (mocniejsze wersje). Przerabiałem miałem skrzynię z 4cyl w gtv6, no i wymiana sprzęgła (na właściwe) pociągnęła za sobą zakup skrzyni z milano oro. Nie osadzisz po prostu sprzęgła na tulei wałka sprzęgłowego. Nie mówiąc o innej pozycji tego cycka, o który opiera się widelec wysprzęglający. Zawsze możesz jakoś zmodzić to sprzęgło co masz, albo wzmocnić docisk (w granicach rozsądku) albo wpakować jakiś spiek. Odradzałbym jednak robienie tarczy bez tłumików drgań.
    Ostatnio edytowane przez PietereQ ; 21-05-2011 o 13:19
    1984 GTV6 3.2 24V

  3. #483
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Hi
    dzisiaj byłem obadać temat Alfowy z Gorzowa. PO oględzinach samochodów i dokumentów dość dziwnej jakości ( ksera odpisy itp. ) i pertraktacjach doszliśmy do porozumienia z reprezentantem właściciela. W momencie podpisania umowy okazało się że prawowity właściciel ( widniejący na dokumentach ) nie podpisze umowy bo nie chce . Straciłem kilka godz i parę dudków. Samochody mają swoją dość zawiłą i tajemniczą historię - zresztą jak na prawdziwą Alfe przystoi.

  4. #484
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk Zobacz post
    Hi
    dzisiaj byłem obadać temat Alfowy z Gorzowa. PO oględzinach samochodów i dokumentów dość dziwnej jakości ( ksera odpisy itp. ) i pertraktacjach doszliśmy do porozumienia z reprezentantem właściciela. W momencie podpisania umowy okazało się że prawowity właściciel ( widniejący na dokumentach ) nie podpisze umowy bo nie chce . Straciłem kilka godz i parę dudków. Samochody mają swoją dość zawiłą i tajemniczą historię - zresztą jak na prawdziwą Alfe przystoi.
    Czyli wystawia je na allegro nie właściciel? Przy czym właściciel wcale sprzedażą nie jest zainteresowany? Którą chciałeś brać? Jak wygląda z bliska beżowa giulia?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #485
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Właściciel nie chce sprzedać, sprzedaje na siłę rodzina. Prawnie może być spory kłopot później jak nie podpisze umowy właściciel a przypomni sobie o temacie za 2 m-c.

  6. #486
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    http://www.subito.it/auto/126-con-mo...o-24394774.htm poczciwy bobek z silnikiem Alfy, widać nie tylko Polacy mają poryte pomysły

    http://moto.allegro.pl/felgi-zender-...614462956.html felgi Zender Turbo 2 z rozstawem 4x98, wypasiony rarytas na każdą Alfę
    Ostatnio edytowane przez Stefan116 ; 25-05-2011 o 20:52

  7. #487
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

  8. #488
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    156 SW Q2 2.5v6, 164 2.0 Turbo
    Postów
    60

    Domyślnie

    W Classicauto widziałem to ogłoszenie
    Ostatnio edytowane przez mativ8 ; 27-05-2011 o 19:24

  9. #489
    Użytkownik Romeo Avatar maicher
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    156; Giulietta; Spider i jeszcze cośtam
    Postów
    543

    Domyślnie

    A moim zdaniem można zarejestrować jako zabytek bez "briefu". Orientowałem się nawet w wydziale komunikacji (Lębork) - potrzebne są:
    - wpis do rejestru zabytków
    - umowa sprzedaży
    - badanie techniczne.

    Jeśli auto kupowane z zagranicy to dojdą jeszcze akcyza, zaświadczenie o braku VAT i oczywiście jest dowód opłacenia PCC.

    Przestrzegałbym jednak od kupowania od nie-właściciela. Może się udać, ale w razie gdy właściciel sobie przypomni i się upomni, nie ma o czym mówić - samochód przepada, a i jeszcze można dostać za paserkę.

  10. #490
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

Podobne wątki

  1. 166 z ogloszenia
    Utworzone przez abezus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 20:40
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory