Temat: Ciekawe ogloszenia

  1. #1991
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wujo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Mokrsko (NL Den haag)
    Auto
    ALFA 75 3.0V6 QV - 75 2.5V6 Milano - 75 3.5V6 SAVALI - 155 Q4 - Dodge Ram SRT-10
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdamTC Zobacz post
    Odkopuję ze strony 195. Co dokładnie jest nie tak z blachą? Może jeśli poszła do osoby znającej się na temacie AR, to może już wyzdrowiała?

    Interesują mnie jeszcze dwie:

    1. http://tablica.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#e5498eaa1a

    2. http://www.gieldaklasykow.pl/alfa-ro...00-pln-wielun/ (pewnie była już omawiana, ale nie mogę się dokopać)
    Jesli jestes zainteresowany co działo sie z alfa od momentu kiedy ja kupiłe to zadzwon pod nr podany w ogłoszeniu.

  2. #1992
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2013
    Auto
    Fiat 132 1974
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wujo Zobacz post
    Jesli jestes zainteresowany co działo sie z alfa od momentu kiedy ja kupiłe to zadzwon pod nr podany w ogłoszeniu.
    W takim razie do usłyszenia jutro.

    Podpowie mi ktoś, co z pozostałymi?
    Ostatnio edytowane przez AdamTC ; 09-12-2013 o 09:30

  3. #1993
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    A propos czarnej 2.0 TS:
    Tutaj pojawiła sie za nieco ponad 2 tys zł:
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran...zenia-147.html

    Po kilku dniach pojawiło się ogłoszenie sprzedaży za ponad 4 tys zł (lub nawet więcej - nie pamiętam dokładnie, może jakiś inny forumowicz pamięta):
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran...ml#post1147641

    Po kilku miesiącach następny nabywca zgłasza takie oto problemy:
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran..._problemy.html

    I po tym sprawa trochę ucichła.
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  4. #1994
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o tą z Krosna to poproś o dokładne zdjęcia tylnych błotników, bo z tego co pamiętam nowy lakier bąbluje. Silnik telepie się jak dizel w zimie, uszkodzona chłodnica. Do tego raczej standard w tego typu autach, czyli opony łyse i spróchniałe, zwalniacze zamiast hamulców (chyba nawet nie udało mi się kół zblokować, a jakoś specjalnie na brak siły nie narzekam), wycieki. No i raczej już sprzęgła niema.

  5. #1995
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2013
    Auto
    Fiat 132 1974
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikelos Zobacz post
    A propos czarnej 2.0 TS:
    Tutaj pojawiła sie za nieco ponad 2 tys zł:
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran...zenia-147.html

    Po kilku dniach pojawiło się ogłoszenie sprzedaży za ponad 4 tys zł (lub nawet więcej - nie pamiętam dokładnie, może jakiś inny forumowicz pamięta):
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran...ml#post1147641

    Po kilku miesiącach następny nabywca zgłasza takie oto problemy:
    http://www.forum.alfaholicy.org/tran..._problemy.html

    I po tym sprawa trochę ucichła.
    Pamiętam ją własnie z kwietniowego ogłoszenia, wczoraj dzwoniłem do właściciela. Mniej więcej wiem już co i jak.



    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Jeśli chodzi o tą z Krosna to poproś o dokładne zdjęcia tylnych błotników, bo z tego co pamiętam nowy lakier bąbluje. Silnik telepie się jak dizel w zimie, uszkodzona chłodnica. Do tego raczej standard w tego typu autach, czyli opony łyse i spróchniałe, zwalniacze zamiast hamulców (chyba nawet nie udało mi się kół zblokować, a jakoś specjalnie na brak siły nie narzekam), wycieki. No i raczej już sprzęgła niema.
    Fajnie, zaraz przekręcę i wypytam. Dzięki!

  6. #1996
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Cytat Napisał omron8 Zobacz post
    Jeśli chodzi o tą z Krosna to poproś o dokładne zdjęcia tylnych błotników, bo z tego co pamiętam nowy lakier bąbluje. Silnik telepie się jak dizel w zimie, uszkodzona chłodnica. Do tego raczej standard w tego typu autach, czyli opony łyse i spróchniałe, zwalniacze zamiast hamulców (chyba nawet nie udało mi się kół zblokować, a jakoś specjalnie na brak siły nie narzekam), wycieki. No i raczej już sprzęgła niema.
    To źle pamiętasz, jest kilka bąbli na przednim błotniku, a malowane i robione były tylne.
    Silnik się telepie? Nic o tym nie wiem, poducha tylna wymieniona, boczne sprawne, zapłonów nie gubi.
    Dlaczego twierdzisz, że jest uszkodzona chłodnica? Wczoraj 400km nią zrobiłem, nie zauważyłem braków płynu
    Opony na których stała już wyzionęły ducha, w weekend je upaliłem, teraz są ładne zimówki
    Wycieki są, hamulce pomimo zregenerowanych zacisków nie są na dzisiejsze standardy zadowalające. Uślizgi sprzęgła podobno spowodowane spęczniałymi przewodami hydraulicznymi.
    Szkoda, że mnie nie było jak oglądałeś moją 75, bo bym Cię pogonił jakbyś tak narzekał na sprawnego youngtimera za 2,5 tysia!

    Tak w ogóle mój samochód to szrot, nie nadający się do jazdy, dlatego już nie sprzedaję, żeby ktoś sobie krzywdy nie zrobił
    W końcu alfina pod ręką w wawie, będzie ponownie ujeżdżana przeze mnie.

  7. #1997
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2013
    Auto
    Fiat 132 1974
    Postów
    8

    Domyślnie

    No i odpadła mi kolejna 75. W każdym razie szukam dalej

  8. #1998
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    No i ja piszę właśnie o tylnym, robionym błotniku. Pokazywałem Twojemu tacie. A, że chłodnica uszkodzona wiem, bo jak się motor zagrzał, to ze środka chłodnicy leciała para pod ciśnieniem Co do hamulców to poważnie miałem problem z zablokowanie kół. Pewnie coś się zapowietrzyło. Wklej filmik z pracą silnika i świeże zdjęcia błotnika. Masz taką możliwość. Udowodnisz swoją rację.
    Na nic nie narzekam. Byłem, zobaczyłem, oceniłem. Jakoś specjalnie na tych 2,5 tysiącach mi nie zależało, chciałem mieć auto którym dojeżdżę do zimy. W mojej ocenie nie dało by rady (bez wkładania kasy).
    Tyle.

  9. #1999
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Moja jest cały czas do wzięcia za dychę. Za mniej nie sprzedam .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  10. #2000
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    radosuaf - dopłacasz 10tyś na zamianę za czarną GTV6 ?

    Odnośnie 75 forumowicza tomi, no to sorry. Auto było wystawione za okazyjne 2,5 tyś zł. To bardzo tanio jak za sprawne 75 z opłatami, nawet 1.8 IE ( zaznaczam, że auta nie widziałem ).
    Niestety skończyły się lata gdy za 5tysia kupowało się V6 a 1.8 za 2tyś. Trzeba było się Alfami interesować i je kupować 5 - 6 lat temu. Teraz 6 tyś za zdrowego ( mówię naprawdę zdrowego ) T.Sparka to będzie okazja życia.
    Ostatnio edytowane przez Stefan116 ; 09-12-2013 o 22:27

Podobne wątki

  1. 166 z ogloszenia
    Utworzone przez abezus w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-02-2010, 20:40
  2. [166] opinie na temat ogloszenia
    Utworzone przez jac_eek w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 19:36
  3. Ciekawe ogloszenia
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory