Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Wymiana uszczelek zewnętrznych GTV6

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Barus91
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie / Wrocław
    Auto
    BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
    Postów
    1,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wucio Zobacz post

    Coś czuję że po całym dniu rozkładania czekają mnie teraz 4 dni składania zwłaszcza że wszystko nadaje się do gruntownego czyszczenia, smarowania, podmalowania itd.
    Dla takiego autka warto

    Sam powoli się do takiej przymierzam

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wucio Zobacz post
    Dzisiaj odpaliłem dogrzewanie garażu więc można było się wziąć za wymianę uszczelek. Uszczelki są elastyczne i pięknie układają się w listwach.

    Dostanie się jednak do nich to masa roboty. Niestety rozmontowujemy środek ( boczki drzwi lub boczek z tyłu ) następnie listwę od środka ( u mnie w wersji chromowanej ) następnie słupek pionowy oddzielający szyby ( na drzwiach ten trójkącik od tej która chodzi góra dół i z tyłu to samo ). Po wyjęciu słupka - wyjmujemy szyby i mamy dojście do śrub trzymających listwę zewnętrzną.

    Coś czuję że po całym dniu rozkładania czekają mnie teraz 4 dni składania zwłaszcza że wszystko nadaje się do gruntownego czyszczenia, smarowania, podmalowania itd.
    Tylko uważaj, aby tej całej operacji przez przypadek nie przeskoczyła Ci linka podnoszenia szyb z głównej szpuli (tej przy silniku el.) Robota, żeby to potem nałożyć, żeby prawidłowo działało... nie życzyłbym najgorszemu wrogowi
    1984 GTV6 3.2 24V

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Wucio
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV6 2,5 - 158KM, 1983r
    Postów
    118

    Domyślnie

    Barus91 dzieki za slowa otuchy.

    PietereQ ja chyba jestem techniczny inaczej i lepiej mi idziem dlubanina przy silniczkach niz "totalna demolka" przy uszczelkach. Silniczki w wakacje z obydwu stron bedac w pelni wladz umyslowych sam kompletnie zdemontowalem wymienilem smar przeczyscilem i moje szyby turbo napedu dostaly. I powiem szczerze ze znalazlem sposob aby nie bylo to uciazliwe i cala zabawa trwala jedno mile letnie popoludnie.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Przy pierdółkach mnóstwo zabawy, nerwów ale zawsze jak jest efekt to satysfakcja podnosi na duchu
    Barus91 - jak na poważnie szukasz GTV6 to pisz pw - niebawem będzie jedna zacna sztuka do sprzedania.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar Wucio
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV6 2,5 - 158KM, 1983r
    Postów
    118

    Domyślnie

    Stefan swoja chcesz handlowac?

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Póki głodny nie chodzę to nie planuję Kuzyn swoją czarną mógł by sprzedać. Ta z zdjęć z spotkania w Lublinie

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Wucio
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV6 2,5 - 158KM, 1983r
    Postów
    118

    Domyślnie

    Stefan PW poszedl.

    No ja tez glodny nie chodze tylko tak bardzo brakuje mi czasu ze juz wiele razy kompletnie tracilem zapal i zastanawialem sie nad sprzedaza.

    Jak cos porobie cos naprawie, poprawie to zapal wraca tylko ze ostatnio zagladam do auta maks 1x na miesiac i znowu zaczynam sie zastanawiac czy moze w innych rekach autko nie bedzie mialo lepiej.

    I tak w kolko. Niestety pracujac i wychowujac dzieci zawsze jest cos waznego pilnego do zrobienia i nawet jak juz sie czas znajdzie to sil nie ma albo jak w ten weekend choroba rozklada

    Wiem ze Ala ma juz prawie 30 lat i nigdzie jej sie nie spieszy tylko ze mi sie marzy zabrac zone w piekny sloneczny weekend na jakas romantyczna wycieczke a auto od 3 lat w moich rekach i jezdzi po lakiernikach, mechanikach, garazach i ciagle konca nie widac ....

    Chyba musze sobie jakis dead line wyznaczyc bo jak tak dalej pojdzie to autko da radosc dopiero moim dzieciom ( chlopaki maja 5 lat obecnie hehe )

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Mam podobnie. Tylko stwierdziłem że na wycieczkę jednak nie pojadę autem zrobionym na tip top bo to mi zajmie jeszcze pewnie xx czasu. Ważne żeby się nie rozkraczyło, a przyjemność największa z posiadania auta jest z jazdy i wycieczek i trochę mniej ale również z grzebania przy nim
    Mi się marzy wycieczka po całej Itali jednym i drugim wybrzeżem zwiedzając ciekawe miejsca nie koniecznie polecane przez przewodniki turystyczne Ale do tego jeszcze trochę czasu potrzeba. W nadchodzące wakacje chciał bym trochę w wakacje pojeździć weekendowo po naszym pięknym kraju

Podobne wątki

  1. Wymiana uszczelek drzwi zewnetrznych
    Utworzone przez Bispol666 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-01-2015, 16:19
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 13:14
  3. Osłony przegubów zewnętrznych
    Utworzone przez kiler_911 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-08-2011, 20:17
  4. [146] Wymiana uszczelek kolektora
    Utworzone przez ar_jarek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 22:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory