Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 252

Temat: Ma ktoś tu alfe 90??????

  1. #21
    Leonek1979
    Gość

    Domyślnie

    Kolego z tego co pamietam to sa części ,które miał mi dołożyc człowiek,który sprzedał mi auto,jak domniemam to Twój ojciec,więc coś tu jest nie tak,miał dac znać jak je niby odnajdzie.Okazuje sie ,że sie odnalazły i sa na allegro,więc pytam jak to jest ,ja kupiłem auto z obiecanymi częściami?

  2. #22
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Dobre, dobre

  3. #23
    Leonek1979
    Gość

    Domyślnie

    Cos kolega długo nie odpowiada,chyba sam niezłą gafe strzelił i teraz mu głupio.Jednak tematu nie odpuszcze .

  4. #24
    alfa90
    Gość

    Domyślnie

    Ja rano sie budze a auta ( niby mojego) pod domem nie ma niby stoi u znajomego na dzialce. Taka niespodzianka na dobry poczatek dnia. Gdyby Pan nie napisal na forum ze kupil Pan ta Alfe, pewnie do dzis bym myslal ze stoi u znajomego Mam nadzieje ze chociaz u Pana ta Alfa odzyje, po tym jak ze swiezego ( mozna powiedziec idealnego) samochodu, skonczyla wrastajac sie w parking, przez zaniedbanie pewnego Pana. A co do czesci to zgadza sie to sa te czesci, ale jesli ktos (ojciec) robi mnie w balona , to ja jego tez. A z czesci zostalo mi tylko elektryczne lusterko. Pozdrawiam i czekam na zdjecia odremontowanej Pszczólki

  5. #25
    Leonek1979
    Gość

    Domyślnie

    No to swietnie ,kolejny wykret w stylu taty ,ciekawe kto tu kogo robi w balona,bez urazy ,teraz wiem z kim mam do czynienia.

  6. #26
    alfa90
    Gość

    Domyślnie

    To niestety nie wykret tylko smutna prawda, i ma Pan racje z tym z kim ma Pan do czynienia, tylko ze tym kims nie jestem ja. Ja tylko zaluje ze dobrowolnie oddalem miesiac wczesniej dokumenty i kluczyki bo niby cos bylo do sprawdzenia. Ja nie mam zadnych pretensji, kupil pan auto w swietle prawa i jedyne co moge zrobic to jesli kiedys spotkamy sie na jakims zlocie, to moge Pana po prosic zeby mi Pan pozwolil w niej usiasc i po podziwiac ja jak juz jest odrestaurowana. Ja o te 200 zl sie nie wzbogacilem , bo ledwo mi na olej i filtr do motocykla starczylo, ale ten co Panu sprzedal niech sie teraz wstydzi. I jeszcze raz pozdrawiam. Jesli nie ma Pan nic przeciwko, to chetnie obejrzalbym zdjecia z procesu restaurowania Pszczolki i efektu koncowego, jesli ma Pan ochote wyslac zdjecia , oto moj adres e-mail: alfa9026@wp.pl

  7. #27
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  8. #28
    alfa90
    Gość

    Domyślnie

    Tak wygladala kilka dni po przyprowadzeniu. Aż żal d... sciska jak zostala zaniedbana
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC00144.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	64.8 KB
ID:	49252

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Ale jaja ... przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. Jak mam kulawy dzień to czytam kolejny raz tematy o tej 90 i od razu mi się nastrój poprawia. Młody człowieku ukryty pod "ALFA90" nie wychodź z roli do końca. Z tego co pamiętam już raz Cię tu Tato, czyli sprawca tego zamieszania, ratował z opresji więc może i tym razem odstąpisz na chwilę klawkę i sam wyjaśni dla czego tak się stało. Pozdro dal Taty
    NO TO WPADŁEM...

  10. #30
    alfa90
    Gość

    Domyślnie

    To niech sobie załozy konto tutaj i niech sie tłumaczy, gdyz nie mieszka ze mna. Ja napisalem tak jak bylo, a czy ktos w to wierzy czy nie, to nie moj problem.

Podobne wątki

  1. Zna ktoś tą Alfe
    Utworzone przez stroniak2 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-07-2011, 13:40
  2. [146] Ktoś oglądał tą Alfe
    Utworzone przez Marek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-04-2010, 18:05
  3. Czy ktoś ma lub zna kogoś kto ma Alfe 90 ?
    Utworzone przez redzi w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-02-2009, 10:55
  4. Zna ktoś tą Alfe 155
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2007, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory