Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: witam alfistów

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Maciek285
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa\ Ełk
    Auto
    Była: Alfa Romeo 147 2.0 TS Jest Alfa Romeo 156 2.5 v6
    Postów
    18

    Domyślnie

    Kojarzę ten samochód jeszcze za czasów swojego poszukiwania Alfy wiec jest długo, cena bardzo atrakcyjna a samochód stoi tyle czasu, musi być coś z nim nie tak skoro komis sprzedaje go w tak niskiej cenie.

  2. #12
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    159 1.8 mpi sedan
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek285 Zobacz post
    Kojarzę ten samochód jeszcze za czasów swojego poszukiwania Alfy wiec jest długo, cena bardzo atrakcyjna a samochód stoi tyle czasu, musi być coś z nim nie tak skoro komis sprzedaje go w tak niskiej cenie.
    odpuszczam ją definitywnie, licytuje jedną z Niemiec ale na razie cicho sza nie zapeszam może się uda

  3. #13
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    159 1.8 mpi sedan
    Postów
    0

    Domyślnie

    no i mam co chciałem, srebrna strzała 156 po lifcie 2004 , 1,9jtd 140 kucyków, w środku czysta i pachnąca bez wyraźnych oznak zużycia, silnik ładnie cyka odpalił na lekkim mrozie bez mrugnięcia i zadymy z tyłu, tyle dobrego... reszta to niestety rozpacz, ale tak to jest jak sie kupuje u "niemca z placu" . Jechałem po nią z lawetą ponad 400 km, wiedziałem ze ma kilka rys i zadrapań do to było na zdjęciach i w opisie, niestety po rozładunku w domu okazało sie że to chyba skarbona bez dna. Zobaczymy dziś się za nią wezme w garażu i co dam rade zrobie sam. To co widze na dziś: wywaliło mi cały płyn od wspomagania kiery ( w niemczech pod autem nie było ani kropelki niczego), rączka hamulca staje pionowo, nie słychać charakterystycznego terkotania ząbków- w zasadzie ręczny nie istnieje, prędkościomierz tez nie działa, nie wiem co jeszcze mnie czeka, zawieszenie nie daje niepokojących odgłosów więc może to przynjamniej mi narazie odpadnie, dwumasy tez narazie nie słychać, najbardziej niepokoi mnie ten układ kierowniczy bo wiedz w necie że ceny maglownic to koszmar. Ide do garażu bede dalej opisywał ewentualnie prosił o pomoc

  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    159 1.8 mpi sedan
    Postów
    0

    Domyślnie

    [QUOTE=relod;1588025]no i mam co chciałem, srebrna strzała 156 po lifcie 2004 , 1,9jtd 140 kucyków, w środku czysta i pachnąca bez wyraźnych oznak zużycia, silnik ładnie cyka odpalił na lekkim mrozie bez mrugnięcia i zadymy z tyłu, wady: wywaliło mi cały płyn od wspomagania kiery ( w niemczech pod autem nie było ani kropelki niczego), brak ręcznego, usterki zostały już usunięte: nowe linki od ręcznego oraz nowy wąż od serwa
    Ostatnio edytowane przez relod ; 08-03-2015 o 11:42

  5. #15
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    159 1.8 mpi sedan
    Postów
    0

    Domyślnie


    pierwsze zdjęcia
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alfa.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	101.1 KB
ID:	158933  
    Ostatnio edytowane przez relod ; 08-03-2015 o 11:35

Podobne wątki

  1. Witam Alfistów
    Utworzone przez Frytass w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 20:18
  2. Witam Alfistów
    Utworzone przez hosesor w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2015, 13:08
  3. Witam Alfistów:)
    Utworzone przez marcin90 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 18:04
  4. Witam Alfistów !
    Utworzone przez Logun w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 18:15
  5. Witam Alfistów
    Utworzone przez demonobiker w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 05:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory