Witam, znalazłem się u was nie bez przyczyny, od niedawna posiadam alfę. Zaczęło się tak że szukałem małego szybkiego samochodu, do jazdy nie koniecznie na co dzień, chciałem tylnonapędowca ale znalazłem 147 gt w której się zakochałem, przywieliśmy ją z Niemiec, ma zamontowaną klatkę z atestem i homologacją 150 koni, dwa komplety felg i trochę rzeczy do zrobienia Silnik 1.9 jtd 2005r.

Jak tylko rozszyfruje bardziej forum dodam jakieś fotki, lecz wolałbym pochwalić się nią już gdy będzie gotowa. Pewnie pisze w złym miejscu ale na sam początek przygody muszę trochę dołożyć do mojej Alfy i pomyślałem ze dobrym miejscem do znalezienia np obudowy filtra powietrza wraz z orurowaniem będzie forum. Do zrobienia mam zawieszenie hamulce rozrząd sprzęgło i pewnie jakieś inne pierdołki ale nie istotne, proszę o pomoc zależy mi na obudowie filtra ewentualnie przednim zderzaku, jestem z okolic Krakowa jakie działy na forum mogę obskoczyć ? Możne znacie jakieś duże szroty czy sklepy z częściami. Na allegro albo połamane albo nowe i drogie, muszę troszkę ograniczać budżet a przy okazji doradzić się czy dowiedzieć co polecacie czego unikać będąc użytkownikiem Alfy.

Napiszcie do jakiego działu mam sie wynieść i od czego zacząć.

Pozdrawiam Pucik !