Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Maxkow Poznan wita serdecznie.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    Brera 2,4 klekot
    Postów
    1

    Domyślnie Maxkow Poznan wita serdecznie.

    W związku z tym ze jestem nowy na forum , wiec chciałem się przywitać. Zacznę od tego, ze jest to moja pierwsza Alfa zawsze były Japończyki od od jakiegoś czasu Bawarczyki . Po sprzedaży Bmfu postanowiłem poszukać czegoś do siebie , miałem rożne dziwne pomysły na auta od starego mercedesa Sec po 635csi lub 300zx , ale wybór padł na alfe postanowiłem jak to powiedział Clarkson '' chociaż raz w życiu mieć Alfę '' padło na Alfa Romeo Brera z silnikem 2,4 diesel .
    Nie ukrywam, ze pełen obaw pojechałem ogladac Brere , jadąc oglądać myślałem , ze jak będzie naprawdę mało miejsca z tylu to jej nie kupie (na zywo jeszcze nie siedziałem w Brera ) jak będzie mały bagażnik to nie kupie , postanowiłem nawet nie zabierać pieniążków , żeby jej od razu nie kupic (alfa była 90Km od moje miejsca zamieszkania) postanowiłem pomierzyć miernikiem lakieru itp . Niestety jak zobaczyłem Brere to stwierdziłem , ze z tylu miejsc praktycznie nie ma .Mam 2 synow co maja jeden 18lat drugi 14 lat wiec raczej sie nie zmieszczą z tyłu , bagaznik tez raczej sie nie nadaje do wyjazdu na wakacje i auto nie praktycznie . Lecz niestety tak sie napaliłem , ze stwierdziłem , ze chłopaki jakoś sie przemęcza (starszy syn juz z nami nie jeździ a jak niedaleko pojedzie to sie przemeczy ) miernika nie wyciaglem ,nawet jej dobrze nie obejrzałem , tylko wpłaciłem panu ostanie 200zl jakie mialem na paliwo , na resztkach paliwa dojechałem do domu tam zabrałem starszego syna wypłaciłem kase i jeszcze tego samego dnia wróciłem do właściciela Brery ok 21.00 zapłaciłem resztę i ok 23.00 Brera stala u mnie pod domem. Nie ukrywam , ze mam trochę obawy czy dobrze zrobiłem , ze zakupiłem , ale co tam raz sie zyje jutro jade zaprzyjaźnic sie do jakiegoś mechanika co ogarnia Alfy i fiaty .Mam nadzieje , ze wybór byl właściwy .Rozum podpowiadał mi tylko nie Alfa Romeo , ale serce podpowiadało weź Alfe posłuchałem serca , a co czas przyniesie to sie okaże. Mam nadzieje , ze dzięki forum bardziej zaprzyjaźnię sie z wami niz z mechanikiem
    Pozdrawiam Maxkow

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Moniq
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Jarocin / Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 145
    Postów
    655

    Domyślnie

    Witaj! niezła historia pochwal się jak wygląda!
    Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą usłyszeć

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar NovemberYankee
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Kia Soul 1.6
    Postów
    16

    Domyślnie

    Brera w kolorze Titanio, na rejestracjach PO 9Txxx? Widziałem ostatnio taki egzemplarz kilka razy w Poznaniu, a to chyba dopiero trzecia Brera, którą kojarzę u nas

Podobne wątki

  1. Jacol wita serdecznie :)
    Utworzone przez jacek146 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-12-2015, 20:24
  2. Świeżak wita serdecznie :)
    Utworzone przez Sebastian w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-02-2015, 13:26
  3. Furora.tv wita serdecznie!
    Utworzone przez Furora.tv w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2014, 10:12
  4. Poznan 159
    Utworzone przez 159Gulietta w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2012, 15:08
  5. Młody Alfisti serdecznie wita wszystkich Alfaholików
    Utworzone przez apple w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2012, 09:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory