Witam Szanowne grono

Liczę, że niebawem dołączę do szczęśliwego grona posiadaczy Alfy. W tej chwili jestem, od 9 lat, jeżdżę samochodem z trochę innej bajki.



Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11401344_875533785828265_3245052274339480647_n.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	90.8 KB
ID:	219920

Auto jeździ tyle ile musi, przez każdą zimę stoi w garażu. Teraz trochę wyrosłem i dojrzałem do decyzji o posiadaniu 'normalnego' samochodu do jazdy na codzień. Miało być coś większego, oryginalnego, co przyspiesza pod górkę (w przypadku mojego passata z silnikiem 1.6D 54KM rozpędzanie się i wyprzedzanie wymaga sporego pasa startowego) i najlepiej z silnikiem diesla. Audi 100 C4 2.8 V6 Quattro - przerosło trochę moje oczekiwania i po 2 letniej przygodzie, w trakcie której więcej stało niż jeździło, niedawno poszło w inne ręce.

Końcem końców wybór padł na coś co nie jest kombi, nie ma 4 drzwi i nie jest produkowane przez niemców - Alfa GT z silnikiem 1.9 JTD. Z racji tego że do samochodów podchodzę bardzo emocjonalnie, a przy kupnie zakładam jazdę nim do momentu w którym się przekręcę - mam nadzieje, ze znajdę laleczkę która okaże się najlepszym wyborem w moim życiu

Tomasz