Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowy jednak już na samym początku posiadam bardzo newralgiczne pytanie. Otóż posiadam Alfe Romeo 156 1.8 TS 144 km i ok. 2 miesięcy temu wymieniałem sprzęgło. Zrobiłem to sam co było de fakto moją pierwszą tak poważną operacją. Iiii na początkach wszystko było świetnie, jednak teraz zdarzył mi się lekki klops. Otóż obecnie znajduję się za granicą i samochód jest mi potrzebny praktycznie bez przerwy. Dzisiaj po sprawdzeniu przewodów do wysprzęglika okazało się, że puszczają mi o-ringi w okolicy odpowietrzania samego wysprzęglika. Sprawdziłem poziom hydrolu i niestety jest już prawie na wyczerpaniu. I tutaj pojawia się pytanie : czy orientuje się ktokolwiek jakie wymiary mają te o-ringi?? Bo kupować nowy przewód wysprzęglika dla samych o-ringów według mnie jest bez sensu. Pytanie dosyć specyficzne, nie znalazłem go dopóki co nigdzie, stąd temat pojawia się tutaj. Liczę na to, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
P.S. Przepraszam, że temat w złym miejscu, ale nie jestem forumowiczem na co dzień i nie znam się do końca na umieszczaniu postów.