Show results from 1 to 4 with 4
    The user I'm New -do not cry!
    He joined the
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" the color of theystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

The user Romeo Avatar SliwusBuu
    He joined the
    10 2014
    Lives in
    The boat
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 230 kms away, 2006; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115hp-was

Domyślnie

Hello,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

The user I'm New -do not cry!
    He joined the
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Dziwne...

Quotation Wrote SliwusBuu Zobacz post
    Hello,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Last edited by androzek ; 06-12-2017 about 15:55

Moderator Romeo Avatar Belfer
    He joined the
    01 2007
    Lives in
    Gorlice
    Auto
    Aktualnie 156 GTA Q2, 159 TBi berlina, 147 1,9 FL, Lancia Phedra FL 2,0 i Vitara 1,6

Domyślnie

Quotation Wrote androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Giulia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.