Afficher les résultats de 1 À 4 avec 4
    L’utilisateur Je suis nouveau -ne pleure pas !
    Il a rejoint le
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" la couleur de laystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

L’utilisateur Romeo Avatar SliwusBuu
    Il a rejoint le
    10 2014
    Vit à
    Le bateau
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2006 230 km. Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115CV - était

Domyślnie

Bonjour,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

L’utilisateur Je suis nouveau -ne pleure pas !
    Il a rejoint le
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Dziwne...

Citation A écrit SliwusBuu Zobacz post
    Bonjour,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Dernière édition par androzek ; 06-12-2017 sur 15:55

Modérateur Romeo Avatar Belfer
    Il a rejoint le
    01 2007
    Vit à
    Gorlice
    Auto
    Actuellement 156 GTA Q2, 159 TBi Berlin, Lancia Phedra 2.2 et Vitara 1.6

Domyślnie

Citation A écrit androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Giulia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.