Pokaż wyniki od 1 hogy 4 a 4
    A felhasználó ÚJ VAGYOK - ne kiabálj!
    Automatikus
    Może Gulia
    Üzenetek
    3

Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" színystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

A felhasználó Rómeó Avatar SliwusBuu
    Él
    Rendszer
    Automatikus
    Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 230KM 2006.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM -
    Üzenetek
    1,022

Domyślnie

Szia,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

A felhasználó ÚJ VAGYOK - ne kiabálj!
    Automatikus
    Może Gulia
    Üzenetek
    3

Domyślnie Dziwne...

Idézet Írta SliwusBuu Zobacz post
    Szia,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Ostatnio edytowane przez androzek ; 06-12-2017 körülbelül 15:55

Moderátor Rómeó Avatar Belfer
    Él
    Gorlice
    Automatikus
    Jelenleg 156 GTA Q2, 159 TBi Berlin, Lancia Phedra 2.2 Vitara 1,6
    Üzenetek
    6,545

Domyślnie

Idézet Írta androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Julia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.

Hasonló témák

1. Poszukiwany Właściciel AR 159
    Létrehozott Krzysiek866 a Osztály
    Válasz: 0
    Utolsó hozzászólás szerzője: 15-11-2017, 11:01
  2. A tulajdonos egy 159 2.4 JTDm akartam
    Létrehozott lukash0 alatt vásárlási Tippek
    Válasz: 0
    Utolsó hozzászólás szerzője: 13-12-2015, 16:13
  3. Czy jest w Warszawie jakiś właściciel AR 33?
    Létrehozott LUCID LINES a szakasz Moszkva
    Válasz: 5
    Utolsó hozzászólás szerzője: 22-03-2014, 08:26
  4. [159] Az új tulajdonos Bella - Tanács.
    Létrehozott kostek27 a szakasz 159/Brera/Brera Spider
    Válasz: 13
    Utolsó hozzászólás szerzője: 14-08-2012, 17:12

Címkék ez a téma

Powers

• Nem hozzon létre új témákat
  • Nem üzeneteket írni
  • Nem hozzá mellékleteket
  • Nem szerkeszteni a hozzászólásaidat
  •  
Lengéscsillapítók