Visualizza risultati da 1 A 4 con 4
    L'utente Io sono nuovo -non piangere!
    Si unì la
    12 2017
    Automatico
    Może Gulia

Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" il colore dellaystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

L'utente Romeo Avatar SliwusBuu
    Si unì la
    10 2014
    Vive in
    la barca
    Automatico
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 230 km 2.006.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115HP - era

Domyślnie

Ciao,
    Na podstawie wątku "alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

L'utente Io sono nuovo -non piangere!
    Si unì la
    12 2017
    Automatico
    Może Gulia

Domyślnie Dziwne...

Citazione Ha scritto SliwusBuu Zobacz post
    Ciao,
    Na podstawie wątku "alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Ultima modifica di androzek ; 06-12-2017 circa 15:55

Moderatore Romeo Avatar Belfer
    Si unì la
    01 2007
    Vive in
    Gorlice
    Automatico
    Attualmente 156 GTA Q2, 159 TBi Berlino, Lancia Phedra 2.2 e Vitara 1.6

Domyślnie

Citazione Ha scritto androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Giulia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.