Resultaten tonen van 1 Aan 4 met 4
    De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    Hij sloot zich aan bij de
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Nowy potencjalny właściciel Gulii...

Witam wszystkich alfaholików.Niewątpliwie jest to jedno z najobszerniejszych forów ze swoją "włoską" de kleur van deystyką.W przyszłym roku zmieniam samochód,aktualnie faworytem jest Gulia.Mimo wieku 50+ mam dosyć wygodnych,praktycznych suwów ( mam bardzo porządny samochód tego typu - Forda Kugę) ,potrzebuję coś z "duszą".To czy Gulia wygra "casting" zależy też od tego forum.Podziwiam Waszą pasję do marki Alfa.Trochę tu dużo "włoskiego bałaganu" i udowadniania wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkiejnocy ale to chyba jego urok.Przerobiłem już ok.1000 stron tematu Gulia i brnę dalej...

De gebruiker Romeo Avatar SliwusBuu
    10 2014
    Woont in
    boot
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 2006 JTDm 230km.; Alfa Romeo 156, 115HP 1.9 JTD - was

Domyślnie

Hallo,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.

De gebruiker Ik ben nieuw -niet huilen!
    12 2017
    Auto
    Może Gulia

Domyślnie Dziwne...

Offerte Wrote SliwusBuu Zobacz post
    Hallo,
    Na podstawie wątku "Alfa Giulia- 2015" chyba w życiu nie kupiłbym żadnej Alfy. Niestety jest tam taki śmietnik, że szkoda gadać. Niemniej jednak po kilku okazjach obcowania z Giulią w różnych wersjach mogę śmiało powiedzieć, że jestem w tym samochodzie zakochany i mam nadzieję, że niedługo będzie mnie na nią stać.
    Przede wszystkim polecam się nią przejechać, czytanie wpisów osób nie posiadających Giulii może zniechęcić do zakupu.
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Laatst bewerkt door androzek ; 06-12-2017 over 15:55

Moderator Romeo Avatar Belfer
    01 2007
    Woont in
    Gorlice
    Auto
    Momenteel 156 GTA Q2, 159 TBi Berlijn, Lancia Phedra 2.2 en Vitara 1.6

Domyślnie

Offerte Wrote androzek Zobacz post
    Mam niestety takie samo odczucie,spory na forum ,który makaron jest lepszy i smaczniejszy i dlaczego wygrywa mój.Mało konkretnej wiedzy,testów i opinii nowych właścicieli .Może wciąż jest za mało Gulii albo większość udzielających się na forum było w poprzednim wcieleniu Włochami,chyba z południa .Zgadzam się,że podstawą jest jazda próbna.
    Czytasz złe wątki. Temat "Alfa- Giulia 2015" pozostał, jako coś w stylu Hyde Park'u odnośnie tego auta. Wątki z testami i opiniami oraz stricte merytoryczne są w dziale "Giulia" w dużej ilości.

Soortgelijke onderwerpen

1. Poszukiwany Właściciel AR 159
    Gemaakt door Krzysiek866 sectie Silesian
    Reactie: 0
    Last post/Auteur: 15-11-2017, 11:01
  2. De eigenaar van een 159 2.4 JTDm wilde
    Gemaakt door lukash0 in de sectie Tips bij het kopen van
    Reactie: 0
    Last post/Auteur: 13-12-2015, 16:13
  3. Is er in Warschau, de eigenaar van AR 33?
    Gemaakt door LUCID LINES Mazovië-sectie
    Reactie: 5
    Last post/Auteur: 22-03-2014, 08:26
  4. [159] Nowy właściciel Belli - rady.
    Gemaakt door kostek27 in rubriek 159/Brera/Brera Spider
    Reactie: 13
    Last post/Auteur: 14-08-2012, 17:12

Labels voor dit onderwerp

Machtigingen

• U kunt niet nemen van een nieuw onderwerp
  • U kunt niet berichten schrijven
  • U kunt niet bijlagen toevoegen