Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Cześć!

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar szuflada
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 SW FL
    Postów
    9

    Domyślnie Cześć!

    Witajcie, jestem Bartek!
    Niedawno stałem się właścicielem Alfy Romeo 156 w wersji sportwagon. Można powiedzieć, że to już kolejne spełnione marzenie motoryzacyjne. Miałem kilka fiatów także włoska motoryzacja nie jest mi obca. Aktualnie posiadam Mercedesa w201 no i wspomnianą Alfę. Po dość krótkim czasie - bo to dopiero kilka dni muszę stwierdzić, że zakochałem się w tym samochodzie. Mam wersję z piękną czerwoną skórą i silnikiem 1.9JTD. Jest do zrobienia kilka mniejszych i większych napraw, ale na szczęście to nic poważnego. Chęć posiadania tego samochodu zrodziła się u mnie dość dawno, zaczęło się od przeglądania gazetek motoryzacyjnych za dziecka, później pojawiał się model w skali od BBurago, który dzielnie zdobił półkę w moim pokoju, a teraz mam już swój egzemplarz. Dlaczego kombi? Nie lubię kombi, ale linia 156 SW jest piękna. Potrzebowałem czegoś większego niż mój dotychczasowy sedan, bardziej zwartego z większą dynamiką i trochę bardziej 'nowoczesnego'. Szukałem Fiatów, brałem pod uwagę Cromę, Stilo, Bravo, lecz pewnego pięknego dnia przypadkiem sprawdziłem po ile stoją Alfy. Nie zraziłem się opiniami wygłaszanymi na wyrost o awaryjności tych samochodów i znalazłem egzemplarz, który mnie satysfakcjonował. Nie był najtańszy, ale spełnianie marzeń nie ma odzwierciedlenia w kwestiach finansowych. :)

    Takim trochę przydługim wstępem witam się z całym gronem użytkowników tego forum! Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało!

    Cześć!

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Czarek GTV
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Rawa Mazowiecka
    Auto
    GTV V6 TB-jest, Spider 2 TS - jest, 159 1,9 JTDm 16V 2006r - sprzedam, 156 2,5 - jest. 147, 1,6 LPG
    Postów
    223

    Domyślnie

    Witaj w gronie "zakręconych" ludzi. Trafnie opisałeś swoją włoszkę, w kombi nikt piękniejszego auta nie zaprojektował. Obyś tylko opisywał piękne chwile z Nią spędzone ... o problemach lepiej nie pisz i nie miej ich. Ale jeśli coś, służymy pomocą i poradą. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrawiam: Czarek.
    ( Dbaj o Nią, a na pewno się odwdzięczy.)

Podobne wątki

  1. Cześć! :)
    Utworzone przez superparts w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-11-2017, 22:29
  2. Cześć :)
    Utworzone przez BMaciek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-08-2017, 13:04
  3. Cześć
    Utworzone przez drivetastefully w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-08-2017, 19:22
  4. Cześć :)
    Utworzone przez adi141414 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2017, 12:43
  5. Cześć
    Utworzone przez yaro86 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-08-2017, 16:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory