Witam wszystkich użytkowników forum. Od listopada 2017 jestem właścicielem Giulietty 1,4 TB z 2011 roku. Na forum trafiłem już w czasie poszukiwań auta. Znalazłem tu wiele cennych informacji i wskazówek na co zwrócić uwagę przy ocenie auta przed zakupem i jakie są bolączki modelu. Część potwierdziła się od razu: schodzący lakier i pękająca gałka zamiany biegów, schodzący lakier z klamki wewnętrznej czy słaba jakość wiązek elektrycznych tylnej klapy. Dzięki informacjom z forum zaoszczędziłem sporo czasu przy szukaniu przyczyn problemów i sposobów ich rozwiązania. Wcześniej użytkowałem auta japońskie (Honda) i niemieckie (VW i Audi). Wasze forum zdecydowanie pozytywnie porównuję z Civic Klub, która była też kopalnią wiedzy praktycznej w odróżnieniu od forum niemieckich marek na których głównie spotykałem się z informacjami czym wyszorować fotele i lakier - nie żeby mojej A4 B8 z dieslem nic nie dolegało.

Na Julkę padło przez ciekawość i niebanalny styl. Piękność bywa kapryśna ale wady mają każde auta. Julka odwdzięcza się świetnym prowadzeniem, dobrymi osiągami i zadziornym stylem.

Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników.