Witam, umiem czytać i przeczytałem zasady (odnośnie bazaru) ze zrozumieniem, zatem ten post proszę potraktować głównie jako przywitanie, bo choć ja Was znam od lat - ale tylko jako "bierny" poszukiwacz potrzebnych informacji który niestety ze względów służbowych nigdy nie miał za wiele czasu żeby się tutaj udzielać, ale Wy nie znacie mnie, zatem staropolskim zwyczajem - dzień dobry , a to co niżej już tylko jako dygresję bo po prostu krew mnie zalewa gdy widzę alfy 159 z 2005, które wszyscy sprzedają za 15 tysięcy, przeważnie sprowadzane, pewnie większość po dzwonie, osuszona po tym jak stała w Loarze we Francji albo z przekręcony,i licznikami, a alfy 156 po liftingu, które praktycznie nie różnią się niczym od tych 159 chodzą już za 5-10 tysięcy w zależności od stanu.
Sam kupiłem Lancię Deltę więc chcę przekazać swoją Alfę w dobre ręce.
- Samochód ma pewny przebieg (kupiłem od znanego sobie człowieka z KRK który miał to auto od nowości z polskiego salonu - mam na to dokumentację, a następnie używałem go ja. Nic nie jest przekręcone, 300tysięcy to dużo, ale tyle faktycznie ma, a nie na liczniku 190 z w praktyce 450)
- Samochód jest w dobrym stanie technicznym - nie cieknie w ogóle olej, miał wymieniany niedawno przegub, rozrząd, wahacze, poduszki (miał zerwany pasek od poduszki od kręcenia kierownicą), jest na praktycznie nowych zimowych oponach (1 sezon letni). Jest mega dobrze wyposażony - wersja full.
Był też w zeszłym roku u lakiernika gdzie został zabezpieczony przed korozją i odmalowany tam gdzie rysy itp.A stan znam, jest dobry i wiem po prostu ile kasy w nią władowałem (ostatnio rozrząd, zawieszenie, poduszki co dało już kilka tysięcy). W związku z tym postawiłem na sprzedaż bezpośrednią i uderzam do firm które mogą docenić faktyczną wartość tego samochodu, bo przepychać się z debilami już nie mam siły (którzy dzwoniąc z ogłoszenia mówią mi - a dlaczego na otomoto inne alfy mają mniejszy przebieg i są tańsze (ano dlatego że są sprowadzone przez handlarza który ich chce oszukać...)

Może ktoś od Was się skusi, może znacie kogoś kto jest chętny, może sami weźmiecie ją na sprzedaż - proszę sprawdzić - nic nie szkodzi
Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość - podam więcej szczegółów

życzę Wszystkim alfaholikom udanej niedzieli i samych przyjemności z jazdy