Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Cześć - zaiskrzyło miedzy nami :-D

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar pavczar
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 105
    Postów
    0

    Domyślnie Cześć - zaiskrzyło miedzy nami :-D

    Cześć,


    Moja historia z alfą . Podjąłem się bardzo ciekawej misji jaką jest zakup samochodu dla żony. Dałem sobie budżet do 8-10 k i jeden wymóg instalacja lpg.
    Jeździłem przez trzy tygodnie po całym województwie lubelskim i czasem tymi obok , ogladałem Peugeoty , Ople , Renówki , Citroeny praktycznie wszystko , codziennie po pracy i weekend szukałem auta, gdzie nie pojechałem to spotykałem zajeżdżone szroty gdzie wogle bym musiał włożyć dwie wypłaty żeby moja żona wsiadła do tego auta . Po dwóch tygodniach znając całego OLX-a , Allegro, Sprzedajemy , Market - FB nagle pojawiła się ona Alfa 147 1.6 105 bardzo ładne zdjęcia ładnie utrzymana w środku , odłożyłem do obserwowanych myśląc "Kurde wiem że niema samochodów nieśmiertalnych tylko takie o które trzeba mocniej i mniej kochać , ale łatka która ma przyklejona Alfa cały czas za mną kroczyła ". Zadzwoniłem do kumpla który trochę pojeździł sobie w życiu taka alfą i w sumie sobie chwalił , zgodził się zemną pojechać obejrzeć auto. Pojechałem zobaczyłem właściciele wzbudzili moje zaufanie oraz ich pojazd Kupiłem i nie żałuje Żona tez ją pokochała.
    Ostatnio edytowane przez pavczar ; 17-12-2018 o 12:10

Podobne wątki

  1. [155] roznice miedzy 1.8 a 2.0 8V
    Utworzone przez Marian w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 19:47
  2. Roznica miedzy 1.9 jtd a 2.4 jtd
    Utworzone przez RAQ w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 21:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory