Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Witam serdecznie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Artur G.
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Lubartów
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS, Lancia Delta III 1.4 t-Jet 150
    Postów
    1

    Domyślnie Witam serdecznie

    Witam koleżanki i kolegów!
    Kilka lat temu byłem aktywnym użytkownikiem forum alfaholicy.org, jednak kiedy sprzedałem 156, rzadko tu zaglądałem i z czasem straciłem login i hasło. Musiałem zarejestrować się od nowa.
    Kilka słów od siebie, jestem miłośnikiem włoszczyzny, która niestety nie ma się dobrze (poza Jeepem i Alfą), Fiat i Lancia tracą więcej ale to prezesi mam nadzieję zmienią. (patrz artykuł red. Krzysztofa Burmajstera, tygodnik Motor nr 12/2019, str. 3)
    Moi drodzy, posiadałem AR 156 1.8 TS - bardzo zacny samochód, silnik żyleta, wnętrze nówki skóry momo, nowa wykładzina podłogi, zawieszenie super. I Tyle, bo zeżarła mi Alfę rdza. Została sprzedana za rozsądne pieniądze. Ogólnie najczęściej jeździła nią moja żona.
    Ja w tym czasie oraz wcześniej po Fordach i Jaguarze x-type miałem: Lancia Kappa, Lancia Dedra, Lancia Lybra i teraz od pięciu lat posiadam Lancię Deltę III 1.4 T-Jet 150 KM. Od kilku tygodni szukałem dla żony i córki Lancii Lybra, jednak w całej PL na rynku nie było nic co by mnie zadowoliło.
    Wczoraj kupiłem AR 147 1.6 TS 3D, 2005r. Wnętrze piękne, mechanicznie sprawne jednak z zewnątrz wymaga wielu interwencji blacharsko - lakierniczych, z którymi mam nadzieję sobie poradzę.
    Jestem przekonany, że skoro nie Lancia to z Alfą zostanę na dłużej (w perspektywie nie mam nic czym czym mógłbym niebawem zastąpić Deltę III (Lancia nie ma nic w ofercie) ale jest wspomniana Alfa - Stelvio, Giulia i w planach mniejszy SUV. Nie przepadam za niemiecką motoryzacją, toleruję francuską (P 3008, C5 Aircros itp.). Nie lubię diesli i nikt dotąd mnie nie przekonał za dieslem, moje argumenty były mocniejsze.
    Tyle z przywitania, reszta na bieżącą.
    Z pewnością będę prosiła Was o pomoc z AR a ze swojej stron służę pomocą w przepadku Lancii Delta III czy Lybra bo te modele znam dobrze.

    Pozdrawiam Artur
    Ostatnio edytowane przez Artur G. ; 18-03-2019 o 08:50

Podobne wątki

  1. Witam serdecznie!
    Utworzone przez DziedzicPruski w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 22:35
  2. Witam serdecznie
    Utworzone przez leshek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-09-2017, 20:19
  3. Witam serdecznie.
    Utworzone przez wątek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 18:24
  4. Witam Serdecznie!
    Utworzone przez Jesoos w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2017, 17:27
  5. Witam serdecznie.
    Utworzone przez Mortyr62 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-05-2017, 13:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory