Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pierwszy Samochód...... Alfa 156 1.9jtd

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 1.9 jtd 02r. pomiędzy liftingowa
    Postów
    0

    Domyślnie Pierwszy Samochód...... Alfa 156 1.9jtd

    Witam forumowiczów!

    Mam na imię Krystian mam 17 lat i posiadam prawo jazdy... Wiem jak to możliwe i wgl.
    Zacznę od tego, że od dwóch lat mieszkam w uk, więc wedle brytyjskiego prawa mogłem zdać prawko wcześniej niż w Polsce. Po zdaniu prawka oczywiście pojawiło się pytanie "Co teraz?". Prawie 4 miesiące od zdania prawka jeździłem sporadycznie (częste pobyty w pl) Babcinym Golfem mk3. Ale stwierdziłem że proszenie się Babci o golfa to mijanie się z celem. Znalazłem prace weekendową i odkładałem pieniążki.
    Po jakimś czasie odłożyłem sporą sumkę (jak na osobę dalej się uczącą) i wtedy pojawiło się najważniejsze pytanie w moim życiu "Jaki samochód?". Przeszukałem cały internet dziesięciokrotnie w poszukiwaniu nie perełki a samochodu z duszą. Mijały tygodnie a przez moją głowę przewinęły się setki, tysiące aut od typu bmw e34, e36, e39 po vw... Wiem niektórzy mówią, że golf to podstawa jeżeli mówimy o "Pierwszej Miłości", lecz moje serce nie biło mocnej na widok golfa... Nie chcę nikogo obrazić ani nic i nie powiem Babci golf to był szatan wśród innych golfów. Myślałem, że będę skazany na samotność lecz tu nagle pojawiła się ona piękna, ponętna, ze sportowym zacięciem 156 1.9 JTD !!!
    Ale później pojawiło się to przewidywalne, powtarzające się, niepoprawne oraz niegodne żadnej Alfy stwierdzenie " Jak Alfa to tylko na lawecie". Długo kłóciłem się swoimi myślami, lecz wygrałem i kupiłem moją pierwszą miłość i nie żałuje !!!!! Toż to CUD nie samochód, jestem młody i głupi lecz z miłości do tego samochodu. Akurat moja wersja jest pomiędzy liftingowa więc w środku piękne sportowe zegary oraz nie kryje dumy, że moja wersja jest w białej skórze oraz posiada klimatronic.
    Co przyjadę do Polski nie kryje dumy z jazdy nią, moją piękną AR która robi wrażenie nie tylko na mnie lecz też na moich przyjaciołach oraz mojej rodzinie.
    W planie mam zrobić z niej replikę AR 156 GTA
    Chciałbym usłyszeć wasze pierwsze wrażenia z jazdy i posiadania nie tylko 156 ale też innych AR.
    Dziękuje za przeczytanie tego żmudnego i długiego jak 166 postu

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    ZGL
    Auto
    AR 156 1.8 sedan 2001r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Witaj kolego i pamiętaj,że jak dbasz tak masz i laweta nie potrzebna.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 1.9 jtd 02r. pomiędzy liftingowa
    Postów
    0

    Domyślnie

    oo tak a o nią dopiero zaczynam dbać

  4. #4
    Użytkownik Embrion Avatar Arixxxx
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 140KM /01r.
    Postów
    21

    Domyślnie

    166 159 planowany zakup w przeciagu 2 lat ! gratuluje wyboru!

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    156 1.9 jtd 02r. pomiędzy liftingowa
    Postów
    0

    Domyślnie

    Dziekuje Teraz aktualnie moja pieszczoszka przechodzi male przemiany "sercowe"

Podobne wątki

  1. Alfa 147 do 8 tyś, na pierwszy samochód.
    Utworzone przez szymon230397 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-07-2015, 10:29
  2. Alfa - pierwszy samochód
    Utworzone przez Kaban w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 31-08-2014, 22:40
  3. Pierwszy samochód-Alfa 147....
    Utworzone przez PaNiKa w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 17:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory