Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Tuning Show 9

  1. #1
    Tomekk
    Gość

    Domyślnie Tuning Show 9

    Witam, odwiedziłem ze znajomymi Tuning Show w Krakowie.
    W kilku zdaniach przybliżę co się działo...
    O imprezie:
    "Tuning Show w Krakowie jest drugą co do wielkości imprezą motoryzacyjną w Polsce skupiającą w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na codzień tuningiem, a także tysiace fanów motoryzacji.

    Tuning Show w Krakowie swą wyjątkowość i niecodzienność zawdzięcza prawdziwym pasjonatom motoryzacji, którzy z jednej strony przybywają na Targi aby zademonstrować efekt swoich niepowtarzalnych tuningowych projektów, z drugiej, aby zaopatrzyć się w wiedzę, akcesoria i nowe pomysły.

    Poprzednią edycję Tuning Show odwiedziło ponad 10 tysięcy osób. Podczas targów zaprezentowanych zostało ponad 250 samochodów z klubów tuningowych oraz aut poddanych tuningowi przez prywatnych właścicieli.

    Tuning Show to nie tylko wystawa stuningowanych samochodów i akcesoriów do tuningu – to także niepowtarzalna atmosfera towarzysząca licznym konkursom i pokazom. Kultowe już palenie gumy, najgłośniejszy wydech czy najlepiej stuningowany samochód dostarczają co roku dużo pozytywnych wrażeń.

    Według mnie, dziewiąta edycja wypadła o wiele lepiej od "ósemki". W środku hali zobaczyliśmy mnóstwo świetnych samochodów, zmodyfikowanych pod car audio, hydrauliczne zawieszenie, nie wspominając o modyfikacji silnika czy o tuningu wizualnym. Na zewnątrz fajny pokaz driftu dali chłopaki z D1 KRK i Stunt w wykonaniu Ostrej Jazdy.

    Pogoda dopisała, jak dal mnie impreza zaliczona do jak najbardziej udanych.
    Poniżej parę fotek z imprezy:
    http://www.facebook.com/m...100000937326735

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dudzik87
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Gorzków koło Wieliczki
    Auto
    147, 1.6 16v 105 km
    Postów
    265

    Domyślnie

    Tez byłem w niedziele, nawet byłem w forumowym polarze ale niestety widocznie sie nie spotkalismy

  3. #3
    Tomekk
    Gość

    Domyślnie

    Niestety nikogo w polarze forum nie widziałem, w tłoku jaki panował w niedziele trudno jest sie nie dziwić
    Szkoda, że nie było żadnej AR ;/ Rok temu dwie piękności wystawił Kozmozz
    Ostatnio edytowane przez Tomekk ; 11-05-2011 o 23:07

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] STS Tuning Show Bydgoszcz
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-09-2011, 08:26
  2. [Zapowiedź] Xedos Tuning Show Svidnik Słowacja
    Utworzone przez Alfa_Lucas w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 13:43
  3. Car tuning show - kraków 22/23 v
    Utworzone przez robak#21 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 15-06-2010, 01:18
  4. moto show
    Utworzone przez jasiu486 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 22:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory