Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 153

Temat: [156] Alfa RWD

  1. #81
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał SEm Zobacz post
    maciekk masz pełną skrzynkę i nie mogę Ci odpowiedzieć co do reszty.
    sorry juz opruznilem
    o co k'mon???

  2. #82
    Użytkownik Ogier Avatar SEm
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Oborniki Śląskie
    Auto
    Brera + Alfa RWD
    Postów
    152

    Domyślnie

    Pomiary pod kratownicę przestrzenną i pierwszy projekt.



    http://japspec.pl/alfa-rwd/kratownic...rzenna-projekt
    Ostatnio edytowane przez SEm ; 28-05-2011 o 18:50

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Mam pytanie używacie jakiegoś oprogramowania CAD owskiego przy projektowaniu, albo macie jakiś inżynieryjny background? Bo tak trochę to wygląda, "porobimy, coś z tego będzie" - bez urazy.

    I do czego ma to auto być? Bo chyba w żadnej imprezie PZM to to raczej nie wystartuje?
    1984 GTV6 3.2 24V

  4. #84
    Użytkownik Ogier Avatar SEm
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Oborniki Śląskie
    Auto
    Brera + Alfa RWD
    Postów
    152

    Domyślnie

    PietereQ zobacz sobie nasze projekty, potem coś pisz, błagam. A dodatkowo zapoznaj się z przepisami i procedurą dopuszczenia do imprez. Bez urazy.

  5. #85
    Dante[PL]
    Gość

    Domyślnie

    Kurcze inzynieryjny background....szczerze? jak dla mnie nie musi to byc wcale nyska gtr, chlopaki robia ciekawy projekt i zamiast gadac takie 'motywujace' rzeczy wykorzystalbys swoj angielski i rozlegla wiedze na temat regulaminow pzm i postawil jakas stajnie wyscigowa... przeciez to betka dla ludzi z inzynieryjnym backgroundem:> swoja droga tlumaczenie background w tym kontekscie to zaplecze lub doswiadczenie

    To jest ich projekt ich kasa i ich zalozenia...forum jest po to zeby sie wypowiadac merytorycznie a nie dyskredytowac osiagniecia ludzi dla samej frajdy obrzucania ludzi blotem... wiec jesli swoim wprawionym okiem widzisz jakies bledy w zalozeniach projektu podziel sie tym z nami...oszczedzisz chlopakom poprawek.
    mam tez nadzieje ze jednak troche Cie urazilem bo troli nie lubie i nie szanuje

  6. #86
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dante[PL] Zobacz post
    Kurcze inzynieryjny background....szczerze? jak dla mnie nie musi to byc wcale nyska gtr, chlopaki robia ciekawy projekt i zamiast gadac takie 'motywujace' rzeczy wykorzystalbys swoj angielski i rozlegla wiedze na temat regulaminow pzm i postawil jakas stajnie wyscigowa... przeciez to betka dla ludzi z inzynieryjnym backgroundem:> swoja droga tlumaczenie background w tym kontekscie to zaplecze lub doswiadczenie

    To jest ich projekt ich kasa i ich zalozenia...forum jest po to zeby sie wypowiadac merytorycznie a nie dyskredytowac osiagniecia ludzi dla samej frajdy obrzucania ludzi blotem... wiec jesli swoim wprawionym okiem widzisz jakies bledy w zalozeniach projektu podziel sie tym z nami...oszczedzisz chlopakom poprawek.
    mam tez nadzieje ze jednak troche Cie urazilem bo troli nie lubie i nie szanuje
    ales mu pojechal ja tez nie lubie troli madzejszych od wszystkich tylko w gebie i nic nie robiacych
    o co k'mon???

  7. #87
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Ja wiem, że na tym forum króluje (niestety) zasada poklepywania po plecach i pisania farmazonów, a jak ktoś zadaje konkretne pytanie to jest nazywany trollem. Mieszanie z błotem? Człowieku najadłeś się czegoś? Twój post wniósł coś merytorycznego do wątku. Gratulacje.

    Potrzebujecie kilogramów emotów, żeby się nie napinać? Spytałem, bo mam znajomych, którzy ongiś projektowali takie różne wydmuszki na tor, wszystko najpierw opracowywane w cadzie, potem zanim za cokolwiek się zabrali to wysyłali cały projekt do ponownego policzenia/przeanalizowania innemu zespołowi inżynieryjnemu. Może takie zapobiegawcze, podejscie mieli, wszak w Szwecji bardzo mało się robi różnych wydumek. Nie mówiąc o innych ludziach z branży, z którymi utrzymuję kontakt, czy to ze Stanów, Holandii, RPA, Australii, każdą pierdołę którą wstawiają do auta, liczą. Większość z nich to inżynierowie "motoryzacjni" - może takie zboczenie zawodowe.
    Trochę widziałem szybkich alf robionych przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem i stąd moje skandaliczne pytanie odnośnie przygotowania do Waszego projektu. Jestem normalnie ciekaw (widocznie przerasta to co niektórych poklepywaczy) jak się do tego zabieracie, bo mowa o grubym przedsięwzięciu . Pamiętam, że kiedyś pisałeś coś o dopuszczeniu do ruchu (stąd moje pytanie o start w PZM), już to mnie lekko zdziwiło przy takim projekcie, takie sprzeczności utrudniają późniejsze planowanie. A tak się składa że troszkę się interesuję przepisami techn bo sam walczę z budową auta do plebejskiego, ale jednak WPP. Jeżeli sami nie nabędziecie krytyki do tego co robicie nie liczcie na wówczas na pobłażliwość technicznych. Chyba, że auto ma być na imprezy typu timeattack, czy zwykłego fun'u, no to inna sytuacja. Na TP przecież też "nic się nie dzieje a środowiska nie ma" wiec też nie mam pojęcia ile pracy i kasy potrzeba żeby zrobić konkurencyjne auto.

    Teraz bez ironii, tak czy siak trzymam kciuki, przecierajcie szlaki, jak będzie kręcić 1:40 na TP to jeszcze lepiej, bo przed wami jeszcze długa i bolesna droga, obyście wytrwali do końca czego wam szczerze życzę. Odsubskrybuje się bo widzę się ferment robi.
    Pozdrawiam,
    Nic nie wiedzący i nie robiący Troll

    Ps. spoko, dante nie uraziłeś mnie, bo jestem już znieczulony na ludzi, którzy nie potrafią do końca zrozumieć tego co czytają.
    1984 GTV6 3.2 24V

  8. #88
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Będzin
    Auto
    były Alfa Romeo 156 2.5 V6, 1.6 TS
    Postów
    181

    Domyślnie

    czy coś się dalej dzieje w projekcie ?
    Blog motoryzacyjny - Zapraszam, coś o alfach też się znajdzie

    Darmowy katalog stron

  9. #89
    alberthus
    Gość

  10. #90
    Użytkownik Ogier Avatar SEm
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Oborniki Śląskie
    Auto
    Brera + Alfa RWD
    Postów
    152

    Domyślnie

    Brak czasu na uzupełnianie na forach, najczęściej coś nowego umieszczamy na fb jak pisał alberthus. Jak będzie grubsza robota zrobiona napiszę. Na razie czkamy na przejściówki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory