Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Taśma termoizolacyjna

  1. #11
    alfaMaster
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał -BamBosZek- Zobacz post
    Bardziej mi wlasnie chodzi o zbicie temperatury pod maska bo w v6 jak troche podeptasz to reki nigdzie nie wsadzisz, ale wiadomo ze im chlodniej pod maska tym lepiej bo nawet znikome poprawienie to zysk ktory procentuje, prawda?
    Tu się z Tobą zgodzę, no v6 to wypełnia dość skutecznie komorę silnika,ale nadal twierdzę że gra nie warta świeczki w silniku wolnossącym.Po przeliczeniu kosztów na zyski mocy,blado to wypada

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar nebeu
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Radom, Poland
    Auto
    Była: AR 146 TI '97 Zender | Jest: AR 166 3.0 V6
    Postów
    422

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaMaster Zobacz post
    Tu się z Tobą zgodzę, no v6 to wypełnia dość skutecznie komorę silnika,ale nadal twierdzę że gra nie warta świeczki w silniku wolnossącym.Po przeliczeniu kosztów na zyski mocy,blado to wypada
    Ja nadal uważam, że nikt tutaj nie bierze tego do siebie, że po owinięciu bandażem dostanie +5 KM. Chodzi właśnie o zbicie temperatury.

    Ja chciałbym poruszyć tą kwestię, jak to ktoś już tutaj wspomniał, pękającego kolektora. Jak to jest naprawdę?

  3. #13
    Eagle
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał -BamBosZek- Zobacz post
    Mysle ze gruubo sie mylisz...
    zawsze mozesz podniesc maske na dystansach lub zamontowac jakies wyloty powietrza tez zbijesz kilka stopni pod maska

  4. #14
    alfaMaster
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał nebeu Zobacz post
    Ja nadal uważam, że nikt tutaj nie bierze tego do siebie, że po owinięciu bandażem dostanie +5 KM. Chodzi właśnie o zbicie temperatury.

    Ja chciałbym poruszyć tą kwestię, jak to ktoś już tutaj wspomniał, pękającego kolektora. Jak to jest naprawdę?
    Bez sensu wypowiedź...
    Jak nie chodzi o 1 czy nawet 5 Km to po co zbijać temp pod maską?
    Jak to nic nie zmieni(moc , Nm) ,a nie zmieni i tego jestem pewien ,to po co ją zbijać,dla własnej satysfakcji ?
    Sprawa jest prosta,gówno to da w silniku wolnossącym a jest naprawdę drogie i tego trzeba się trzymać..
    Tą kasę zainwestowałbym w inne rzeczy jeśli chodzi o tuning.
    Np w wyśmiewany stożek (tylko koniecznie firmy ITG) który coś da na + ,nie tyle co...jest szansa że właśnie te 5 Km.

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar dejv667
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    zza chorej rzeki
    Auto
    Lancia Delta HPE HF
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaMaster Zobacz post
    Bez sensu wypowiedź...
    Jak nie chodzi o 1 czy nawet 5 Km to po co zbijać temp pod maską?
    Jak to nic nie zmieni(moc , Nm) ,a nie zmieni i tego jestem pewien ,to po co ją zbijać,dla własnej satysfakcji ?
    Sprawa jest prosta,gówno to da w silniku wolnossącym a jest naprawdę drogie i tego trzeba się trzymać..
    Tą kasę zainwestowałbym w inne rzeczy jeśli chodzi o tuning.
    Np w wyśmiewany stożek (tylko koniecznie firmy ITG) który coś da na + ,nie tyle co...jest szansa że właśnie te 5 Km.
    Osobiście znam co najmniej 4 przypadki gdy bandaż bardzo pomógł -- tyle że nie dodając mocy a zapobiegając jej utracie. Wszystkie auta wyraźnie "puchły" po rozgrzaniu. Po aplikacji bandaża zjawisko zostało mocno zredukowane.

    "... I guess it's just the way I'm wired."

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar minciu
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Auto
    156 2.4JTD 2002r 150KM CF3
    Postów
    469

    Domyślnie

    http://allegro.pl/listing.php/search...0&string=tasma


    Ceny zaczynają się od 4zl za 1MB.. nie wiem ile potrzeba na kolektor, ale 10metrów chyba wystarczy, a to z przesyłką da ok 50zl? Do wolno ssącego dobra jest jeszcze uszczelka HeatShield i odłączenie podgrzewania przepustnicy ( o ile jest). W cieplejsze dni auto tak nie słabnie jak bez tych gadżetów
    DolnySlask - Boleslawiec. Zgorzelec. Jelenia Gora

    Chetnie Pomoge w zakresie:
    AlfaDiag FiatEcuScan MultiEcuScan - diagnostyka
    MPPS KWP2000 Galletto - zgrywanie map paliwa
    STAG KME - instalacje LPG

  7. #17
    alfaMaster
    Gość

    Domyślnie

    http://fmic.pl/product.php?id_product=199

    Jak bandaż to taki a nie z alledrogo.

    Ale lepiej tą 100 zainwestować w jakiś dolot,nawet własnej konstrukcji.Efekty znacznie większe.

Podobne wątki

  1. Taśma
    Utworzone przez Paulos76 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 21:18
  2. Taśma
    Utworzone przez Paulos76 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 21:30
  3. Taśma 'w kierownicy'
    Utworzone przez daniel.zawada w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2007, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory