Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: P0168

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    hint jest taki(ode mnie), że jak chcesz się brać za mody to powinieneś umieć znaleźć potrzebne rzeczy w ecu. domowa zabawa w chipowanie nie ma większego sensu, ze względu na braki wiedzy, które doprowadzą albo do wybuchu silnika, albo innej awarii, albo - w najłagodniejszym przypadku - że nic nie wyjdzie, a straci się kupę czasu i wyląduje z tym u kogoś, kto wie co robi.

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Dokładnie tak
    Jak nie umiesz sobie z taką podstawą poradzić to jak ustawisz SOI pod większą dawkę?

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Stilo 1.9 16V 140KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Mod jest już wgrany i auto jeździ naprawdę przyjemnie. Jedyny problem mam z tym limiterem - prawdopodobnie przez zwiększenie ciśnienia na railu. Spędziłem sporo czasu żeby doczytać pewne rzeczy i nie wysadzić silnika. SOI zostawiłem w spokoju, jedynie przeskalowałem oś.

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    czytanie jest tylko teorią, która często gęsto pomija spory kawał wiedzy tunerów odnośnie wyszukiwania limiterów i tym podobnych rzeczy.

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Stilo 1.9 16V 140KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Podejrzewam, że każdy zaczynał od teorii, później zdobywał coraz większe doświadczenie, coraz lepszy sprzęt i soft. Ale nie w tym rzecz, nie róbmy off-topic'a. Szukałem rozwiązania konkretnego problemu i google doprowadziło mnie na to forum i na ten temat tym bardziej, że został on rozwiązany.

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    zapominasz o jednym - że wiedza z forum nie zawsze jest w 100% prawidłowa i działająca, a ludzie zajmujący się tuningiem nie podzielą się taką wiedzą, bo z doświadczenia wiedzą ile trzeba czasu poświęcić na to, żeby dojść do pewnych rzeczy i umiejętności... zresztą nawet jak znajdziesz rozwiązanie na innym sofcie, to i tak jeszcze musisz wiedzieć jak ten sam limiter znaleźć z innym sofcie... a tego to już Ci nikt nie powie.

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Stilo 1.9 16V 140KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Przecież nie piszę z prośbą żeby ktoś mi pisał cały soft za free. Ot zapytałem w istniejącym temacie. Ale faktycznie widzę, że może być ciężko z pomocą. Jak uporam się z problemem dam znać.

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    andrychów
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witam również mam problem wywala błąd p0168 świeci kontrolka zmienione mapy oraz czujnik temperatury paliwa AR 159 idzie do 2,5-3 tys obr potem brak mocy

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    andrychów
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał skiba Zobacz post
    Witam również mam problem wywala błąd p0168 świeci kontrolka zmienione mapy oraz czujnik temperatury paliwa AR 159 idzie do 2,5-3 tys obr potem brak mocy
    dodam że po odpięciu czujnika z filtra nadal wskazuje temperature może to nie ten czujnik?

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Stilo 1.9 16V 140KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    W moim przypadku problemem była mapa FC9B6, która jest jednak limiterem temperatury paliwa.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory