Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Temat: Chip w Poznaniu... gdzie ? Przygotowanie auta do chipa ?

  1. #1
    N...SALTO
    Gość

    Domyślnie Chip w Poznaniu... gdzie ? Przygotowanie auta do chipa ?

    Witam
    Jest kilka warsztatow w Poznaniu ktore zajmuja sie silnikami JTD , ciezko wybrac nie znajac opini wiec moze jest jakies miejsce ktore specjalnie polecacie.
    Akurat alfa bedzie miala robione zawieszenie , hamulce, rozrzad i chipa a wiadomo czlowiek nie zarabia tyle zeby go taka kwota na raz nie zabolala ale moze warto przeprowadzic modyfikajce mechaniczna ktora da mozliwosc wiekszego wzrostu mocy na chipie ? Narazie mam w seri 122km oczekuje 150+ boje sie ze samym chipem nie jest to wykonalne, powiedzmy ze jeszcze z 1tys zl sie znajdzie jezeli warto cos zrobic ale nie mam pojecia co Jakies rady ? W przyszlosci planuje zmiane Turbo i IC i celowanie w miare bezpieczne 170km wiec moze przygotowanie dolotu ? Wydechu ?

  2. #2
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał N...SALTO Zobacz post
    Witam
    Jakies rady ?
    Po raz kolejny rada ode mnie to wyszukiwarka. Na tym forum znajdziesz masę info o tuningu JTD i nie pisze tego złośliwie bo sam właśnie jestem na etapie modów w swoim JTD 8V i chyba całe potrzebne info masz na forum. Jaki dolot jaki wydech, jakie turbo, gdzie najlepiej robić program itp itd. Baaa powiem więcej nie potrzebujesz wyszukiwarki przejrzyj kilka pierwszych stron tego działu znajdziesz parę interesujących tematów i będziesz wszystko wiedział.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 04-03-2012 o 17:40

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Podpisuje się pod tym co Pływak napisał... Za chwilę pierwsza strona będzie tak wyglądać.

  4. #4
    N...SALTO
    Gość

    Domyślnie

    Czlowiek jak sie na czyms zupelnie nie zna to czasami woli miec podane na tacy zeby nie zrobic gafy , troche czytalem ale jescze nie wszystko rozumiem.

    Rozumiem ze zasmiecanie forum i lenistwo nie jest dobrze postrzegane wiec prosze o usuniecie tematu... Poczytam jeszcze i jezeli nadal nie bede kumal o co chodzi to zalorze nowy. Wiem jakie turbo i wiem ze programy robi niejaki cinek ale pytam konkretnie o poznan i w tym temacie nic nie zlalazlem. Turbo to jeszcze chwila. Przypuszczam ze dolot i IC teraz to podstawa a przynajmniej tyle wyczytalem

    Dzieki za rady sory za lenistwo choc naprawde troche tematow na forum przewalilem to widocznie za malo.
    pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Seat Leon FR
    Postów
    618

    Domyślnie

    Nie ograniczaj się tylko do swojej miejscowości jeśli chcesz mieć coś dobrze zrobione.

  6. #6
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    popieram
    nadmienię tylko że na grupowy u cinka zapisałem ludzi praktycznie z całej Polski ...








  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    to i ja jeszcze polece kolege Cinka, nie koniecznie musisz szukac w okolicy poznania jak koledzy wyzej pisza
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    2.0T 356Hp
    Postów
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolin Zobacz post
    Nie ograniczaj się tylko do swojej miejscowości jeśli chcesz mieć coś dobrze zrobione.
    nie przesadzaj, alfa to nie jest jakiś kosmos, który tylko ogarnie jedna osoba w PL

  9. #9
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    ale nie jest to też tdi przy którym grzebie ( i to dobrze i z wiedzą i doświadczeniem ) co trzeci heniek w stodole








  10. #10
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał TuneFORCE Zobacz post
    nie przesadzaj, alfa to nie jest jakiś kosmos, który tylko ogarnie jedna osoba w PL
    Niby nie jest ale okazuje się, ze jak już trzeba zmienić turbo, wsadzić inny map sensor, wywalić przepływkę z softu razem z egr'em to już się schody zaczynają. Zwykły program na seryjne graty to wszędzie zrobią jak ktoś oczekuje czegoś więcej to niestety już tak prosto nie jest.

Podobne wątki

  1. Gdzie na kanał w Poznaniu
    Utworzone przez Yannkes w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-12-2021, 03:31
  2. Gdzie tankować w Poznaniu?
    Utworzone przez K.O. w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 16:46
  3. Czy polecacie zakup auta uzywanegoz Pol-car w Poznaniu?
    Utworzone przez nethan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 10:48
  4. [159] JTDm przygotowanie do chipa
    Utworzone przez Drizzt666 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-06-2011, 09:03
  5. [75] przygotowanie auta do sportu
    Utworzone przez bimsky w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 17:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory