Strona 1 z 12 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113

Temat: tłumik dual 147

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adriano1987
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    147 TI '08r
    Postów
    34

    Domyślnie tłumik dual 147

    Witajcie,
    chciałbym w aucie zrobić 2 koncówki wydechów w zwiazku ,że w zderzaku jest taka opcja,nie chodzi mi o podwójną końcówkę,
    nie znalzłem nic przez wyszukiware, ma ktoś pomysł jak to zrobić i nie wybulic 2000pln??
    Dzięki za każdy pomysł

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Pewinien wypowiedziec sie Kuba.... On wie jak zrobic dual i nie wydac 2000zl - wie jak wydac znacznie wiecej

    A tak na powaznie musialbys sie zglosic do firmy ktora robi tlumiki na zamowienie. Rozmawialem kiedys o takim tlumiku z gosciem z proexa ale na tym forum juz zdazyli podpasc od tego czasu.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adriano1987
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    147 TI '08r
    Postów
    34

    Domyślnie

    Czytałem właśnie o proexie tutaj ,takze dzięki a jakiś chałupnik pospawałby to? tyle ,że pytanie ile to wytrzyma zanimnie pordzewieje;/

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Bartol
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    pabianice
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    291

    Domyślnie

    albo wywalić ostatni tłumik i zrobić przelotowa rurę wtedy sobie możesz zrobić podwójną końcówkę jaka chcesz

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2011
    Auto
    147 TS 1.6 (105KM) 5D '08r.
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał adriano1987 Zobacz post
    Witajcie,


    chciałbym w aucie zrobić 2 koncówki wydechów w zwiazku ,że w zderzaku jest taka opcja,nie chodzi mi o podwójną końcówkę,
    nie znalzłem nic przez wyszukiware, ma ktoś pomysł jak to zrobić i nie wybulic 2000pln??
    Dzięki za każdy pomysł

    Dobry wydech kosztuje, jak chcesz wydać mało a swój samochód traktujesz jak "czesiek swojego golfa" to kup 2x puszka po Tyskie czy innym syfie i masz "mega wydech"

    Ale jak dbasz o samochód i cenisz sobie święty spokój z tematem to pozostaje ci:
    Dedykowany tlumik do twojego modelu silnika Novitec, Remus, Sebring i Ragazzon znajdz sobie dystrybutorów na Polskę i poproś o ceny.

    PS.Ragazzon powinien wyjść najtaniej.

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar maciey
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Bielsko-Biała / Czaniec
    Auto
    BYŁA: Alfa GT Q2 1.9 JTDm 2008 177KM 372Nm, jest RCZ
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaowner Zobacz post
    PS.Ragazzon powinien wyjść najtaniej.
    Chociaż to i tak jakieś 1700zł, a kolega wspomniał że nie chce wybulić 2000zł.

  7. #7
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Głogów
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 16V, Opel signum 1.9 180 km, honda vfr 800
    Postów
    169

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaowner Zobacz post
    Dobry wydech kosztuje, jak chcesz wydać mało a swój samochód traktujesz jak "czesiek swojego golfa" to kup 2x puszka po Tyskie czy innym syfie i masz "mega wydech"

    Ale jak dbasz o samochód i cenisz sobie święty spokój z tematem to pozostaje ci:
    Dedykowany tlumik do twojego modelu silnika Novitec, Remus, Sebring i Ragazzon znajdz sobie dystrybutorów na Polskę i poproś o ceny.

    PS.Ragazzon powinien wyjść najtaniej.
    Witam
    Niekoniecznie trzeba kupować układ wydechowy renomowanej firmy aby był dobry efekt.
    Wystarczy odpowiedni sprzęt trochę wyobraźni i zdolności i koledze chyba o to chodziło czy po prostu ktoś samodzielnie zrobił coś co wygląda efektownie a kupić gotowy układ to każdy potrafi.
    A co do puszek od piwa to wydaje mi się że takie podpowiedzi nie są na odpowiednim poziomie do tego forum.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Zawsze się taki czesiek abo cześka kolega trafi, który będzie te swoje patenty przedstawiał.

    Taki dodatkowy element wydechu powinien wychodzić z tyłu puszki. Jak na foto:



    Albo z boku:



    Wspominany wcześniej Ragazzon:


  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar adriano1987
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    147 TI '08r
    Postów
    34

    Domyślnie

    drifter- o to mi chodzilo mniej więcej jeśli to nie bedzie jakoś buczeć to chyba by MITO pasowało,
    thomson-dokładnie,
    alfaowner- no coment z tmi puszkami, nie rozumiem co oznacza czesiek golfa i o ktorej generacji ewentualnie mowa,obczaje ragazona ale maciey słusznie zauważył ,że cena i tak nie bardzo.Jeśli ktoś mi coś takiego zrobi i nie będzie to buczeć jak Mugen to widze najlepsza i chyba jedyną opcje;] nie chce wsadzać zbytnio kasy w silnik 1.6 i robić jakiegoś bolidu ale jako dodatek smaczek czemu nie( nie mam zaślepek w dolnej części zderzaka dlatego myśle o czymś takim).

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Tak czy siak trzeba poszukać firmę robiącą tłumiki i zagadać żeby to wyjście wstawili w odpowiednim miejscu a później to już tylko kilka rurek kolanek i końcówki dobrać takie same i gotowe.

Podobne wątki

  1. [33] 1,7 16v dual gaźnik
    Utworzone przez Tikal w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 21:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory