Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: Chip tuning

  1. #41
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    a wojna widze trwa nadal - to teraz taki motyw: kazdy z producentow samochodow w ECU zostaswia pewna rezerwe dla silnika aby przecietny kowalski gdy zapomni o wymianie oleju czy czegos tak jeszcze nie zajechal go, zmiana samych map spalania daje i nie jest to 1%, nie pamietam dokladnie modelu (niestety) ale jeden z producentow "made in japan" chyba nissana sprzedaje badz sprzedawal na europejski rynek model ktory w japoni legitymuje sie ponad 300km silnikiem a np w PL koni tych jest mniej bo jakies tam sa przepisy nie wiem dokladnie o co chodzi i nie interesowalem sie tym caly pic polega wlasnie na SAMYM sterowniku czyli komputerze

    Cytat Napisał jajcek Zobacz post
    A ja mam pytanie czy jak zwiększę moc o 20 km chipem w swojej Alfie (1.9 jtd 105km) to czy mocno nadszarpnie to żywotności silnika mojej belli ?
    nic sie jej nie stanie ale jesli chcesz to robic to w autoryzowanym servisie badz firmie pozatym pamietam by brac gwarancje w razie jakiej kolwiek awarii silnika mozesz zarzadac zwrotu od nich albo pokrycia kosztow naprawy
    Ostatnio edytowane przez aniol_jojo ; 11-04-2009 o 00:56

  2. #42
    Użytkownik Ogier Avatar jajcek
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Bialystok, Bialystok, Poland, Poland
    Auto
    BMW 530D E39
    Postów
    170

    Domyślnie

    nic sie jej nie stanie ale jesli chcesz to robic to w autoryzowanym servisie badz firmie pozatym pamietam by brac gwarancje w razie jakiej kolwiek awarii silnika mozesz zarzadac zwrotu od nich albo pokrycia kosztow naprawy [/QUOTE]
    Dzięki za szybką odpowiedź

  3. #43
    Karo1205
    Gość

    Domyślnie

    witam mam pytanie czy zna ktos dobra firme na podkarpaciu ktora by sie zajela zwiekszeniem mocy w moje AR 156 2.4jtd i czy jest to mozliwe wogole bez wiekszego zuzycia silnika???

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Z tego co kojarzę w Rzeszowie macie taką firmę, która nawiasem mówiąc ma sentyment do Alfy Romeo (jeden z założycieli bodajże tym śmigał). Mają nawet zniżkę dla klientów spoza Rzeszowa równą ilości kilometrów! W Twoim przypadku to 35 zł... AT2000 serwis samochodowy oraz tuningowy w Rzeszowie, w naszej ofercie również quady, hamownia, ATV, diagnostyka komputerowa, serwis, obniżanie zużycia paliwa.
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. CHIP Tuning JTD?
    Utworzone przez samsung12 w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2016, 19:42
  2. [159] Chip tuning
    Utworzone przez Siner w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-02-2016, 22:14
  3. CHIP TUNING 1.9 jtd???
    Utworzone przez P.E.S w dziale Emigranci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-12-2011, 23:50
  4. [166] Chip-tuning
    Utworzone przez bella-hella w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 19:12
  5. Chip tuning TS
    Utworzone przez MARIN w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-11-2007, 11:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory