Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Dostępność części do Crosswagon

  1. #1
    kmielo
    Gość

    Domyślnie Dostępność części do Crosswagon

    Witam,
    Z góry przepraszam jeżeli piszę w złej kategorii, ale z tego co się orientuję to Crosswagon został zbudowany na bazie 156. Otóż zastanawiam się nad zakupem takiego autka. Wiem jednak, że jest ono stosunkowo rzadko spotykane w Polsce. W związku z tym moje pytanie brzmi jak jest z częściami do tego modelu? Czy są one łatwo dostępne, czy trzeba je ściągać nie wiadomo skąd i czekać tygodniami? Z góry dzięki za odpowiedzi.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar łukasz i kasia
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    91

    Domyślnie

    Myśle, że problemu wiekszego z cześciami nie bedziesz miał teraz wiekszość jest dostepna na drugi dzień
    łukasz155

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar borsukmax
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    piotrków trybunalski
    Auto
    ALFA ROMEO 156 1.8 106KW TS
    Postów
    531

    Domyślnie

    a co już się psuje,części zawsze będą tanie jeśli tanio kupisz ,jak będziesz głupi i kupisz u pana na allegro który ci powie ze to oryginał na pierwszy montaż/no nome/te nie masz szans na tanio i oryginalnie,tu myśleć trzeba/jakie problemy brak/

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Części karoseryjne drogie, bo z tego co pamiętam błotniki szersze niż w zwykłej 156 SW.
    Wnętrze, mechanika, prócz tylnego napędu identyczne jak w pozostałych 156 SW.

    Tak więc nie ma dramatu do póki się nie rozbijesz ;P

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Krotoszyn
    Auto
    Alfa 156 Crosswagon
    Postów
    32

    Domyślnie

    Witam. W crosswagonie inne są również amortyzatory to jest chyba największa bolączka ponieważ nie ma zamienników a w serwisie przód 1 szt ponad 700 zł ponadto hamulce przód są od GTA 320 mm no i ten układ hamulcowy tani nie jest. Na koniec ..... nie założysz mniejszych felg jak 17" ..

  6. #6
    Bartosz Foltyn
    Gość

    Domyślnie

    Kupuje części zawsze tam gdzie kupowałem do innych aut. Zawsze na drugi dzień miałem. Nie biorę nigdy najtańszych rzeczy. Tylko jestem zdziwiony słabą wytrzymałością zawieszenia. Jakiej Firmy Wy kupujecie części do swoich AR?
    No i mam problem z układem zawieszenia układu napędowego. Części nie mogę znaleść. Chodzi dokładnie o gumy do podpór wału, skrzyni. Szykuje sie pomału do zamontowania tuleji tylnego mostu według opisu na forum z tulejami do hondy civic. Skąd Wy bierzecie takie części?

    - - - Updated - - -

    Sorry nie w to okno dałem odpowiedź. Przeglądam kilka okien na raz i mi się pomyliło. Sorry

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wuziu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Radostowice
    Auto
    Alfa Crosswagon
    Postów
    90

    Domyślnie

    Tak jak wyzej koledzy napisali problemu z częsciami nie ma wiekszego jedynie karoseria czesci maja czasem smieszne ceny widziałem przód zderzak w cenach 1700
    Dodatkowo drogie gumy, podpory wału napedowego.
    I taka rada najlepiej kupic przerobiony wał napedowy albo przerobic samemu zeby był rozpinany wtedy nie ma problemów z wymiana podpór
    Ostatnio edytowane przez Wuziu ; 29-06-2013 o 16:30

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4 - wszystkie części
    Utworzone przez brygadzista1 w dziale Samochody
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-05-2018, 15:24
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-07-2015, 21:32
  3. Crosswagon-części
    Utworzone przez mati91lbn w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-2014, 21:28
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 14:29
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory