Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Temat: F.L.AR-ITAL Serwis samochodów włoskich- CZĘSTOCHOWA.

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał damianek0202 Zobacz post
    Nie polecam .
    Dlaczego?
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

  2. #32
    Użytkownik Romeo Avatar kolekszy
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Namysłów
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm-jet 140km powered by
    Postów
    978

    Domyślnie

    Cytat Napisał damianek0202 Zobacz post
    Nie polecam flar italy. Pojechalem z nadzieja ze mi zrobia moja alfe. Jednak sie mylilem. Wymienili swiece po 30zl i stwierdzili ze remont silnika. 1000zl bierze za robote plus czesci. Zabralem samochod. Zaprowadzilem gdzies indziej. Okazalo sie 2 wtryski walniete. Zaplacilem 300zl wraz z robota. I powiedZcie mi czy warto dawac do nich auto?
    Na moje oko źle się zrozumieliście... Znajdź mi mechaników z taka wiedza jaką mają Kuba i Maciek. Serwisuje u nich swoje auta mimo że nie mam blisko i zawsze jestem zadowolony znam masę osób które robiły auto w flar Ital i są zadowoleni

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Alfa Romeo 156 SW 1.9Jtd m-jet
    HONDA CBR 1000RR REPSOL

    Moja śliczna http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...jtd_m_jet.html
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
    Kasowanie błędów -Namysłów i okolice pisać PW

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maciek_czer
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    AR 75 1.8IE
    Postów
    404

    Domyślnie

    Cieszymy się, że nasza diagnoza okazała się nietrafiona. Cóż bywają gorsze dni i nawał pracy przyspiesza diagnozę. Impulsem była potężna ilość nagaru na tłokach. Chociaż jak znam siebie pewnie do wtrysków bym doszedł . Można powiedzieć tylko przepraszam!

    Pozwolę sobie uściślić parę rzeczy. Piszesz założyli świece po 30 zł - otóż założyli katalogowo prawidłowe świece zamiast tych z Fiata Uno i to za Twoją wyraźną zgodą i informacją, że od tego trzeba zacząć bo zamontowane są niewłaściwe i wcale nie musi to pomóc. Stwierdzili remont silnika - otóż stwierdzili nagar na tłokach i zaproponowali demontaż głowicy co remontem nie jest i nie będzie. Twoim wyborem było czy nam zaufasz czy zabierzesz auto. Zabrałeś i jest ok, nikt Cię nie naciągnął i do niczego nie zmusił.

    Szkoda że nie zadzwoniłeś i nie powiedziałeś o przyczynie, wszyscy się ciągle uczymy również i na błędach, ot taka ludzka natura.


    Pozdrawiam i życzę przyjemnej eksploatacji auta.

  4. #34
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Alfa GT Q2
    Postów
    101

    Domyślnie

    Nie serwisuje, ale raz dałem auto do sprawdzenia i mi je tak przetrzepali i jak powiedzieli kwotę części na sumę ponad 5k (alfa kosztowała 15k) bez robocizny to nawet autem się nie przejechałem

  5. #35
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maciek_czer
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    AR 75 1.8IE
    Postów
    404

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiruq Zobacz post
    Nie serwisuje, ale raz dałem auto do sprawdzenia i mi je tak przetrzepali i jak powiedzieli kwotę części na sumę ponad 5k (alfa kosztowała 15k) bez robocizny to nawet autem się nie przejechałem
    Czy to był przegląd przed zakupem?

  6. #36
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Alfa GT Q2
    Postów
    101

    Domyślnie

    Tak, taka biała 147 po fl całą ogólnie malowana, ale o tym wiedziałem. Reszta wyszła u Was.

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Casio
    Dołączył
    03 2015
    Auto
    Włoskie, doładowane
    Postów
    727

    Domyślnie

    Jaki tam jest dokładnie adres, bo mi google pokazuje Częstochowę przy ul. Juliusza Osterwy, a na stronie napisano Olsztyn pod Częstochową przy ul Mstowskiej 33? Przy tym pierwszym street view pokazuje nawet jakiś warsztat, przy którym ustawione jest kilka włoskich aut, natomiast przy drugiej lokalizacji nic związanego z warsztatem mechanicznym nie widzę.

  8. #38
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    WA
    Auto
    166 3.2 V6 TI
    Postów
    305

    Domyślnie

    To i ja dorzucę coś od siebie - oczywiście na plus:
    - świetny kontakt - ani razu nie zdarzyło mi się, że nikt nie odbierał telefonu
    - kosztorys - uzgodniony wcześniej, z wyszczególnieniem każdej uszczelki, po czym dopiero akceptacja kosztów
    - zajmują się nawet "pierdołami"
    - bardzo ważne - po naprawach pokazali mi klamoty, jakie zostały wymienione i jeżeli chciałem, to mogłem sobie śmiało je zabrać
    - rzeczy, których się dopatrzyli przy okazji prac i stwierdzili, że warto by było przy okazji wymienić (lepszy dostęp, mało pracy), są konsultowane i uzgadniane
    - proponują alternatywę w postaci używki, jeżeli jest to uzasadnione
    + kontakt po przyjechaniu do domu, czy wszystko jest ok
    + kilka wskazówek, co "dalej" zrobić, jak często itp.

    Zdecydowanie polecam!
    Alfa Romeo 166 3.2 V6 TI

    /Grzesiek

  9. #39
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Saw
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Cz-wa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16V 150KM
    Postów
    1

    Smile

    Chciałbym gorąco polecić serwis. Pasjonaci z krwi i kości, jak Pan Kuba twierdzi nie jest to jego główne źródło utrzymania. Doskonały kontakt oraz fachowa pomoc telefoniczna, uczciwość ponad wszystko. Oddałem samochód z wyciekiem płynu wspomagania oraz już niedziałającym wspomaganiem. Podejrzewałem, że magiel leje (jak wiadomo nie jest on jakoś super wytrzymały w tych autach) oraz, że w konsekwencji tego uszkodzona została pompa wspomagania. Generalnie kupa roboty, jak się okazało magiel był suchy więc do zlokalizowania wycieku trzeba było rozebrać przód auta. Finalnie przetarciu uległa jedna z rurek chłodnicy (poprzedni właściciel coś źle zamontował i tarło). Uszkodzony odcinek udało się wyciąć oraz dosztukować bez wymiany chłodnicy. Obeszło się również bez wymiany pompy, po zalaniu układu wszystko zaczęło działać jak należy. Tutaj naprawdę czapki z głów za uczciwość. Nie jeden mechanik naciągnąłby mnie na wymianę maglownicy, pompy i chłodnicy. Tutaj obeszło się bez żadnych wymian - koszt usługi symboliczny - 200zł.

    Nie jest to pierwszy raz kiedy oddałem tam samochód, zaraz po kupnie byłem na "sprawdzeniu wszystkiego czego się da", wymianie oleju, czyszczeniu odmy oraz usunięciu klap wirowych. Również byłem bardzo zadowolony - samochód był gotowy szybciej niż w 24h!
    Poniżej fotki z wymienianymi częściami.

    Cytat Napisał Casio Zobacz post
    Jaki tam jest dokładnie adres, bo mi google pokazuje Częstochowę przy ul. Juliusza Osterwy, a na stronie napisano Olsztyn pod Częstochową przy ul Mstowskiej 33? Przy tym pierwszym street view pokazuje nawet jakiś warsztat, przy którym ustawione jest kilka włoskich aut, natomiast przy drugiej lokalizacji nic związanego z warsztatem mechanicznym nie widzę.
    Serwis umiejscowiony jest w Olsztynie koło Częstochowy, niedaleko przystanku autobusowego, wąski wjazd w bramę jest przy betonowym, wysokim murze.

    Pozdrawiam serdecznie forumowiczów i serwis F.L.AR-ITAL!
    Łukasz.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170905_085443.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	99.1 KB
ID:	234668   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170905_131751.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	24.9 KB
ID:	234669  

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Alfa Romeo 166 Ti FL 3.0 v6 Sportronic
    Postów
    30

    Domyślnie Flar Ital ?

    Najlepsi magicy od Alf w Polsce, a moze ze nie tylko w Polsce. Tyle w temacie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-11-2013, 10:16
  2. [Zapowiedź] Zlot Włoskich Samochodów Sportowych
    Utworzone przez waldemar-63 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 21:02
  3. Dobry Kontakt do części do samochodów włoskich!
    Utworzone przez Bartolomiusz999 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 18:15
  4. [Zapowiedź] Zlot Włoskich Sportowych Samochodów oraz Rajd Gigantów (20-22.07.2012)
    Utworzone przez Moxo w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 21:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory