No Recent Activity

9 Wpisy w profilu

  1. witam pomozesz z icsbrak kodu auto swiezo zakupione tel691810846
  2. Cześć mam problem z ics był bym bardzo wdzięczny za pomoc kod. BE2569W5017611 misza_18@wp.pl albo 889 300 120 Z góry dziekuje. Pozdrawiam Mateusz
  3. Zobacz Konwersację
    Cześć od niedawna jestem posiadaczem alfiki 166 2.4 JTD i nie otrzymałem żadnych kodów do mojego radia wogóle nie posiadam zadnych kodow i nic mi nie dziala wyczytalem na forum ze jest jakis sposob na odblokowanie tego wszystkiego. Bo w serwisie bylem to mi powiedzieli ze moga to zrobic ale auto bedzie unich stalo miesiac bo oni musza cala deske rozebrac zeby jakis nr. stamtad wyslac do wloch i to bedzie mnie kosztowac jakies 5 stówek servis zdziera kase jak nie wiem. Wiem ze wszyscy prosza cie o pomoc i ja sie dołączam prosze o jakąś pomoc co kolwiek z twojej strony to moje namiary. GG 33385091 lub pod tel. 781-093-421 lub na adres czterejpancerni@autograf.pl
  4. Witam.Widze ze rozszyfrowales juz te kody do icsa w alfie 166?Podpowiedzialbys mi gdzie ten kod znajde na radiu?Bo bylem juz w aso we wroclawiu i nawet oni nic nie poradzili a czekam juz 4 tydzien:/dzis wyjalem sam radio, spisalem numery seryjne itp ale nie moge znalesc zadnego kalkulatora kodow.pozdrawiam
  5. Witam.
    Pisałeś na forum że wiesz jak rozkodować to przeklęty ICS... bardzo proszę o pomoc. Zostawiam mój numer kontaktowy 697 329 869
  6. Witam, kiedyś wypowiadałeś się, że wiesz skąd zczytać ICS kod do alphy. Ja od dwóch tygodni jeżdżę bez radia, navi i nawiewów... Gdybyś mógł jakoś pomóc?
  7. Witam,
    slyszalem ze wiesz jak sprawdzic kod ICS potrzebowalbym tez kod do nawigacji, no i mam pytanie czy da sie uruchomic silnik awaryjnie mam karte kodow (posiadam 1 kluczyk) prosze o odpowiedz Krzysztofiketi22@wp.pl
    Pozdrawiam
  8. witam ja tez mam problem kupilemm 166 wymienilem akumlator i problem caly ics nie dziala
  9. witam. slyszalem ze masz jakis sposob na rozkodowanie ICS-a potrzebuje 2 kodu do navigacji,1 do calego systemu mam.dzieki,pozdrawiam. moj adres gregoraska@interia.eu
Pokazuje wiadomości od 1 do 9 z 9
Informacje o ZENDER

Podstawowe informacje

Informacje o ZENDER
Skąd:
laski
Samochód:
SAAB 9-3 AERO CABRIO , ALFA 75 TS Recaro

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
277
Postów dziennie
0.04
Ostatni post / autor
Przebiegi transaxli 28-11-2018 08:38
Wpisy w profilu
Wszystkich
9
Najwięcej
20-01-2012 17:26
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
11-12-2022 15:00
Dołączył
08-01-2007
Amortyzatory