No Recent Activity

5 Wpisy w profilu

  1. Zobacz Konwersację
    ok, dzieki wielkie za pomoc, pisałes do niega na maila z allegro tak? ta niby wiadomosc do sprzedajacego?
  2. Zobacz Konwersację
    pisał cos bardziej szczegółowo czy trzeba by im wysłac dany wzór? jakby to miało wygladac czy tylko opisac ?
  3. Zobacz Konwersację
    pasowałoby najpierw sprawdzic jak swieci zwykła czerwona, zeby te mocniejsze nie biły po oczach...
  4. Zobacz Konwersację
    narazie robiłem u siebie podswietlenie popielniczki zegarka i panelu obok...wiec tak miedzy popielniczka a panelem sa 3 srubki na wprost...wykrecasz je i wyciagasz panel, rozłącz go z wtyczek, u mnie były 3...bedziesz potrzebował 3 zarówki do tego...ja dałem u siebie 2 niebieskie i białą do panelu...seryjnie masz takie zielone szkiełko zeby popielniczka na zielono swieciła, ja je wyjałem bo dawałem niebieska zarówke do zegarka i popielniczki, zasady zmiany zarówek taka samatylko dojsci troszke gorsze, trzeba bardziej kombinowac...reszty przy nawiewach narzie nie tykałem...10776465 masz moje gg, jakbys cos jeszcze chciał wiedziec to pisz smiało, pozdro
  5. Zobacz Konwersację
    a wiec tak...zarówki które pokazałes w linku bedą dobre, z tym ze bez tych plastikowych kołnierzykow musisz kupic bo i tak one nie podejdą, a mimo wszystko zapłacisz wiecej, odkrecasz dwa imbusiki przy desce i wyciagasz całą, przy okazji mozesz sobie zarówki od kontrolek wymienic na nowe, moze jakas akurat przepalona...w desce bedzie cos ok 15 szt...od zegarów do wymiany...z wyjeciem nie ma problemu, przekrecasz i wyciagasz, ja zarówki z tych kołnierzy szczypcami wyciagałem, delikatnie łapałem za koniec i mocno pociagnac i wylazi, bierzesz nową podginasz druciki w nowejtak bardziej na skraj i wciskasz ją...i wkładasz je...przed skreceniem deski zalecam najpierw sprawdzenie czy wszystkie swiecą...bo moze masa nie łączyc, ja jeszcze w połowie musiałem u siebie w tych kołnierzykach te metalowe łapki po doginach zeby lepiej masowały...i wszystko jest ok...tyle o desce...
Pokazuje wiadomości od 1 do 5 z 5
Informacje o Vinc

Podstawowe informacje

Data urodzenia
August 11, 1976 (47)
Informacje o Vinc
Skąd:
Złotoryja, Poland
Zainteresowania:
Duuużo zainteresowań. Muzyka od każdej strony, autka, filmy, historia, troche sportu...
Samochód:
Stelvio 2.0 Q4

Sygnatura


155 TS 1.8 16v - była
159 JTDm 1.9 16v - była
GT V6 3.2 - była
MiTo 1.4 - jest
Stelvio 2.0 Q4 - jest

Kontakt


Strona
https://www.forum.alfaholicy.org/member.php?u=10985&s=ef8c2ca0c476e29e8eff3931640389c8
Komunikatory internetowe

Wyślij szybką wiadomość używając...

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
417
Postów dziennie
0.08
Ostatni post / autor
Uszczelka szyby tylnej 24-02-2019 11:17
Albumy
Wszystkich Albumów
1
Wszystkich Obrazków
6
Wpisy w profilu
Wszystkich
5
Najwięcej
28-09-2010 17:25
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
04-01-2024 18:46
Dołączył
23-07-2010

8 Znajomi

  1. amigas amigas jest nieaktywny

    ViP

    amigas
  2. bikermarek bikermarek jest nieaktywny

    Użytkownik

    bikermarek
  3. CinQss CinQss jest nieaktywny

    Użytkownik

    CinQss
  4. Jester Jester jest nieaktywny

    Użytkownik

    Jester
  5. Kinia27 Kinia27 jest nieaktywny

    Użytkownik

    Kinia27
  6. Mikkey Mikkey jest nieaktywny

    Użytkownik

    Mikkey
  7. NERO2287 NERO2287 jest nieaktywny

    Użytkownik

    NERO2287
  8. robert_t18 robert_t18 jest nieaktywny

    Użytkownik

    robert_t18
Pokazuje od 1 do 8 z 8 Znajomych
Amortyzatory