No Recent Activity

7 Wpisy w profilu

  1. Zobacz Konwersację
    Proszę o wykasowanie wiadomości w skrzynce, bo nie można się dobić
  2. Zobacz Konwersację
    halo halo. proszę o wykasowanie ze skrzynki trochę psotów do dopisać się nie można
  3. Polecam super sprzedawcę . Towar pierwsza klasa, bezproblemowy kontakt i super cena :-). Hehe napisałem jak komentarz na allegro :-) ale taka jest prawda
  4. Witam
    Nie moge sie na priv dobić , mnasz przepełnioną skrzynke , posiadasz może jeszcze ten moduł od kierunków?? byłbym zainteresowany. nawet dzwoniłem dzisiaj
  5. Zobacz Konwersację
    hej masz może

    Potrzebuje przewód paliwa który idzie od filtra w lewo do pompy chyba lub wtrysków on jest krótki około +/- 15 cm z jednej strony jest szybko złączka 1.9 JTD 115 KM
    Jaka Cena i jaki stan
  6. Zobacz Konwersację
    Jeśli możesz to opróżnij skrzynkę
  7. Zobacz Konwersację
    Witam porządnego sprzedawcę
    Potrzebowałbym klapkę wlewu paliwa do Alfy Romeo 146 1,4 TS 1999, bo jakiś palant mi rozbił bo chyba się mu nie udało upuścić paliwa, albo na złość to zrobił. Kolorek Alfy to zielony (dokładniej coś takiego http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...y_na_maxa.html) Ale jakbyś nie miał to mogę wziąść też inny kolorek to ewentualnie wymaluję sobie. dobrze by było żeby klapka z całym zawiasem była.
    Pozdrawiam Marek
Pokazuje wiadomości od 1 do 7 z 7
Informacje o erni

Podstawowe informacje

Informacje o erni
Skąd:
Radom
Samochód:
147 GTA

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
155
Postów dziennie
0.03
Ostatni post / autor
Short Shifter do skrzyń C635 - T-Jet, M-Jet - Czy ktoś byłby zainteresowany? 31-07-2019 14:33
Wpisy w profilu
Wszystkich
7
Najwięcej
15-01-2016 15:05
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
18-12-2023 12:08
Dołączył
04-09-2011

1 Znajomy

  1. Fundee Fundee jest nieaktywny

    Użytkownik

    Fundee
Pokazuje od 1 do 1 z 1 Znajomych
Amortyzatory