No Recent Activity

10 Wpisy w profilu

  1. Zobacz Konwersację
    Cześć, po paru latach przerwy wracam z martwych do grona alfistów.
    Powiedz mi, osiowanie proxy idzie automatycznie z aplikacji (mam fes i alfaobd) czy trzeba coś recznie klepać/ustawiać?
    mam ar159 2,4 2007 i chcę wymienić radio, a ponoć po podpięciu interfejsu sterowania z kierownicy zaczyna licznik mrugać i trzeba osiowac
  2. Zobacz Konwersację
    Cześć.
    Swojego czasu rozmawialiśmy o diagnostyce silnika, kojarzę też, że na jej podstawie można oszacować kondycję rozrządu,etc.
    Wtedy nie zrozumiałem chyba jak tą diagnostykę wykonać od a do z i czym.
    Jak będziesz miał czas i chęci napisz, chętnie zrobię i może wrzucimy na forum? Auta w końcu mają już parę lat.
    Moje MiTo to MATB@135KM po własnoręcznej naprawie MA. Od tego czasu minęło 15 m-cy i 18kkm.
    Pozdrawiam,
    Mateusz
  3. witam masz może alfadiaga w calosci lub demo bo chce przeprowadzic reset przepustnicy odpowiedz wyslij na rebela2@wp.pl pozdrawiam
  4. Czesc,

    Mam prosbe, moglbys spojrzec na moje logi?
    http://chomikuj.pl/ocp
    z gory dzieki
    Dam sobie rade z wymianą czy lepiej podjechać do fachowca? nie boję się śrubokręta, ale z mam trochę problemu z wolnym czasem ;-)
    pozdrawiam
    Michal
  5. witam Ciebie przepraszam,że zawracam głowę ale mam pytanie dawno nie odwiedzałem forum z braku czasu może się oriętujesz che wymienić wariator sam jak mam to zrobić może masz schematy, w których coś widać będę wdzięczny i jeszcze jedno posiadasz blokady do dizla ?
  6. Witam jestem świeży mam kilka pytań co do mojej ar 156 mój brat wprowadził kilka przeróbek konkretnie chodzi mi o jedna wymienił skrzynie na manualna z selespeeda,teraz nie wiem czy muszę wymienić komputer skrzyni bo trzyma mi obroty jak wcisnę sprzęgło ??

  7. do usuniecia
  8. witam. na kilku postach czytałem że masz duże doświadczenie z przepływomierzami. zwracam się do ciebie z prośbą a w zasadzie z pewnym pytaniem. zamówiłem dziś w hurtowni przepływomierz do mojej 156 1.8 TS i otrzymałem bosh-a model F00C 2G2 056. wszystko byłoby super ale okazuje się że ten model nie ma tzw. termistera czyli tego drucika do pomiaru temperatury. wróciłem do hurtowni i koleś mówi że to nie problem i że wszystko jest ok bo w katalogu jest napisane że ten model pasuje do mojej alfy. na necie widzę jednak że to jest raczej do niemieckich aut. jeśli jesteś w stanie pomóc to odpowiedz mi czy koleś mi coś ściemnia czy rzeczywiście jest to prawda. pzdr
  9. Zobacz Konwersację
    bubu
  10. Zobacz Konwersację
    can you help me
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 10
Informacje o bubu321

Podstawowe informacje

Informacje o bubu321
Skąd:
Wrocław
Samochód:
G 1.4 MA 170CV ECU Nexus 8GMF

Sygnatura


_______________________________________
- AR 156 TS 2.0 ecu M1.5.5
- 147 1.6 16v 105CV ecu ME7.3.1.
- G 1.4 MA 170CV@190CV ecu 8GMF przebieg 91000 km.
+ e-Niro KIA 64 kWh battery, 200CV, 400 Nm

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
6,112
Postów dziennie
1.01
Ostatni post / autor
konserwacja podwozia 25-10-2022 11:05
Wpisy w profilu
Wszystkich
10
Najwięcej
06-12-2018 13:43
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
08-01-2024 10:10
Dołączył
01-09-2007

15 Znajomi

  1. alfaskorpion alfaskorpion jest nieaktywny

    Użytkownik

    alfaskorpion
  2. Arkel Arkel jest nieaktywny

    Użytkownik

    Arkel
  3. C-NOX C-NOX jest nieaktywny

    Użytkownik

    C-NOX
  4. darek2116 darek2116 jest nieaktywny

    Użytkownik

    darek2116
  5. maybah maybah jest nieaktywny

    Użytkownik

    maybah
  6. miglant23 miglant23 jest nieaktywny

    Użytkownik

    miglant23
  7. neoww neoww jest nieaktywny

    Użytkownik

    neoww
  8. Pigi Pigi jest nieaktywny

    Użytkownik

    Pigi
  9. puszuszek puszuszek jest nieaktywny

    Użytkownik

    puszuszek
  10. r-sokol r-sokol jest nieaktywny

    Użytkownik

    r-sokol
Pokazuje od 1 do 10 z 15 Znajomych
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Amortyzatory