No More Results

1 Wpisy w profilu

1. spaliła mi się przednia żarówka pozycyjna. Jako że mam Xenony i poprzez zastosowanie 4 śrubek zamiast spinek w dekielku dostęp do żarówek wymaga sporo czasu i nerwów. Odkręcenie tych śrubek i wymiana H6W wymaga dodatkowego stawu, którym natura mnie nie obdarzyła. Można też zrobić to wyjmując lampę. No ale trzeba nieco opuścić zderzak. Ujemne temp. uniemożliwiają pracę na dworze więc postanowiłem powierzyć wymianę fachowcom z Fiata (carserwis 1-go sierpnia, Warszawa). Stwierdziłem, że mając duże doświadczenie i odpowiednie narzędzia wymiana przebiegnie szybko i sprawnie a koszt będzie niewielki. Przygotowałem się na ok. 30-40zł. Kupiłem też LEDowe odpowiedniki H6W więc byłaby to ostatnia wymiana. Cena 40zł niewielka biorąc pod uwagę, że już nigdy nie musiałbym wymieniać tych żarówek, tracić nerwów i łamać rąk.
    Zadzwoniłem do Serwisu. Po chwili dowiedziałem się, że koszt wymiany to 250zł
    Do wiosny pojeżdżę bez jednej pozycyjnej. Mam też sporo czasu aby przygotować się psychicznie
Pokazuje wiadomości od 1 do 1 z 1
Informacje o siapek

Podstawowe informacje

Informacje o siapek
Samochód:
147 JTD 16V TI

Statystyki

Wszystkich postów
Wszystkich postów
672
Postów dziennie
0.24